http://kariera.mk

Këto fotografi të Majlindës dhe Roanit, do i ketë zili edhe Majk

më 12.2017 - TV Koha

Reperi i njohur kosovar Kastriot Rexha i njohur për të gjithë ne si Majk, është mjaft i përfolur në mediat rozë. Kjo ndoshta për faktin se lidhja e tij me bukuroshen Prishtinase Majlinda Zekën, bëri bujë...

Këto fotografi të Majlindës dhe Roanit, do i ketë zili edhe Majk

më 12.2017 - GazetaBlic

Reperi i njohur kosovar Kastriot Rexha i njohur për të gjithë ne si Majk, është mjaft i përfolur në mediat rozë, shkruan Gazeta Blic. Kjo ndoshta për faktin se lidhja e tij me bukuroshen Prishtinase Majlinda...

Këto fotografi të Majlindës dhe Roanit, do i ketë zili edhe Majk

më 12.2017 - Bota Press

Reperi i njohur kosovar Kastriot Rexha i njohur për të gjithë ne si Majk, është mjaft i përfolur në mediat rozë, shkruan Gazeta Blic.Kjo ndoshta për faktin se lidhja e tij me bukuroshen Prishtinase Majlinda...

Çfarë bëri Roani i Majk dhe Majlindës?

më 12.2017 - Klan Kosova

Djali i këngëtarit Majk dhe bukuroshes Majlinda Zeka çdo ditë e më shumë po e fiton dashurinë e të gjithëve. Kjo fal edhe postimeve që bën nëna e tij në Instagram, ku shfaq pothuajse çdo lëvizje të lezetshme...

Roan bën hapat e parë, i lumtur e i buzëqeshur

më 12.2017 - Tetova Sot

Ka mbushur thuajse 7-të muaj dhe tani e ka kohën të ushtrojë të ecën. E për këtë, prindërit e tij janë kujdesur që t’i blejnë edhe pajisjet e nevojshme, për t’ia bërë sa më të lehtë këtë proces. Roan,...

Majlinda publikon momentin e hapave të parë të Roanit

më 12.2017 - Lajmi.net

Djali i Majkut po rritet shumë shpejt. E këtë gjë po e dëshmojnë videot që nëna e Roanit po i publikon në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net Majlinda ka hedhur një video në Instastory ku shihet Roani i...

Roani bën hapat e parë

më 12.2017 - RTV 21

Roani ka hedhur hapat e parë Bukuroshja Majlinda Zeka dhe reperi i njohur Majk dikur ishin shumë të përfolur për lidhjen e tyre, ndërsa tani janë në qendër të vëmendjes me gjithçka që bëjnë për djalin...

Roan bën hapat e parë, i lumtur e i buzëqeshur

më 12.2017 - Prive

Ka mbushur thuajse 7-të muaj dhe tani e ka kohën të ushtrojë të ecën. E për këtë, prindërit e tij janë kujdesur që t’i blejnë edhe pajisjet e nevojshme, për t’ia bërë sa më të lehtë këtë proces. Roan,...

Majlinda tregon këngën e preferuar të Roanit, ja si kërcen me të!

më 12.2017 - TV Koha

Sigurisht do e prisnit të ishte ndonjëra prej këngëve të reperit Majk, njëherit babait të vogëlushit, por jo nuk ngjan kësisoj, shkruan Kosovarja. Majlinda si një nënë mjaft e kujdesshme, tash po e përcjellë...

Majlinda merr një dhuratë romantike, publikon fotografi

më 12.2017 - Infokusi

Majlinda Zeka u bë nënë për herë të parë dhe kjo ndjenjë e bëri atë më të butë duke u përkushtuar vetëm djalit të saj. Ajo asnjëherë nuk preferoi të flaës për ndarjen nga Majku por vetëm me postime rreth...

Majlinda merr një dhuratë romantike, publikon fotografi

më 12.2017 - Zhurnal

Majlinda Zeka u bë nënë për herë të parë dhe kjo ndjenjë e bëri atë më të butë duke u përkushtuar vetëm djalit të saj. Ajo asnjëherë nuk preferoi të flaës për ndarjen nga Majku por vetëm me postime rreth...

Majlinda merr një dhuratë romantike, publikon fotografi

më 12.2017 - GazetaBlic

Majlinda Zeka u bë nënë për herë të parë dhe kjo ndjenjë e bëri atë më të butë duke u përkushtuar vetëm djalit të saj. Ajo asnjëherë nuk preferoi të flaës për ndarjen nga Majku por vetëm me postime rreth...

Majlinda merr një dhuratë romantike, publikon fotografi

më 12.2017 - Periskopi

Majlinda Zeka u bë nënë për herë të parë dhe kjo ndjenjë e bëri atë më të butë duke u përkushtuar vetëm djalit të saj. Ajo asnjëherë nuk preferoi të flaës për ndarjen nga Majku por vetëm me postime rreth...

Majlinda e merr një dhuratë romantike nga…

më 12.2017 - TV Koha

Majlinda Zeka u bë nënë për herë të parë dhe kjo ndjenjë e bëri atë më të butë duke u përkushtuar vetëm djalit të saj. Ajo asnjëherë nuk preferoi të flaës për ndarjen nga Majku por vetëm me postime rreth...

Kjo është shtëpia e Majkit

më 12.2017 - Zhurnal

Reperi Majk po bëhet gati për festat e fundvitit. Ai e ka rregulluar bredhin por në imazhin e publikuar së fundmi shihet i vetëm jo si kolegët e tjerë të tij të cilët dekoret i kanë bërë bashkë me të dashurat...

Majk po humb shumë pa i parë këto reagime të Roanit!

më 12.2017 - TV Koha

Edhe një pamje plot ëmbëlsi e Roanit, vogëlushit simpatik të ish çiftit më të përfolur aktualisht, Majlinda Zekës e reperit Majk, shkruan Kosovarja. Epo, kush i sjellë këto freskime tjetër, pos Majlindës,...

Kjo është shtëpia e Majkit

më 12.2017 - Lajmi.net

Reperi Majk po bëhet gati për festat e fundvitit. Ai e ka rregulluar bredhin por në imazhin e publikuar së fundmi shihet i vetëm jo si kolegët e tjerë të tij të cilët dekoret i kanë bërë bashkë me të dashurat...

Kjo është shtëpia e Majkut

më 12.2017 - Periskopi

Reperi Majk po bëhet gati për festat e fundvitit. Ai e ka rregulluar bredhin por në imazhin e publikuar së fundmi shihet i vetëm jo si kolegët e tjerë të tij të cilët dekoret i kanë bërë bashkë me të dashurat...

Më elegante dhe seksi se kurrë, me këtë foto Majlinda i kujton Majkun çfarë ka humbur

më 12.2017 - Zhurnal

Majlinda Zeka është ish e dashura e këngëtarit Majk, të cilët kanë një djalë së bashku të quajtur Roan, shkruan ORAinfo. Majlinda është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, e për ta kuptuar këtë mjafton...

Kaq shumë është rritur e zbukuruar djali i Majlindës dhe Majkut

më 12.2017 - Gazeta Express

Majlinda Zeka muaj më parë solli në jetë frytin e saj të dashurisë që kishte me Majkun Nuk dihet nëse ende prindërit e Roanit janë të ndarë. Por, duket se vërtet ata nuk duhen më si më parë. E gjersa lidhja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK