http://kariera.mk

Ylli argjentinas i Juventusit, në krizë për “faj” të Berishës dhe Strakoshës

më 12.2017 - Gazeta Tema

Paulo Dybala ka qenë i papërmbajtshëm në fazën e parë të sezonit, duke magjepsur të gjithë me golat dhe lëvizjet e tij. Paraqitjet e tij të jashtëzakonshme kanë bërë që shumë njerëz ta konsideronin atë...

Berisha ‘merr në qafë’ edhe yllin e Juventus

më 12.2017 - Java News

Paulo Dybala ka qenë i papërmbajtshëm në fazën e parë të sezonit, duke magjepsur të gjithë me golat dhe lëvizjet e tij. Paraqitjet e tij të jashtëzakonshme kanë bërë që shumë njerëz ta konsideronin atë...

Dybala jep deklaratën më emocionuese në karrierë: Kur isha i vogël…

më 12.2017 - Lajmi.net

. Paulo Dybala shpreson ta fitojë Topin e Artë. Ky çmim është një ëndërr për argjentinasin, përcjellë “Lajmi.net”. “Kur ishim të ri dhe uleshim pranë zjarrit me shokët, iu thoja gjithmonë që Topi i Artë...

Dybala: E kam ëndërr të fëmijërisë ta fitoj Topin e Artë

më 12.2017 - Zhurnal

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, shpreson që një ditë ta përmbushë ëndrrën e fëmijërisë dhe ta fitojë Topin e Artë. Argjentinasi 24-vjeçar është ndër talentët më të mirë në futbollin evropian dhe tani...

Dybala: E kam ëndërr të fëmijërisë ta fitoj Topin e Artë

më 12.2017 - Gazeta Tema

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, shpreson që një ditë ta përmbushë ëndrrën e fëmijërisë dhe ta fitojë Topin e Artë. Argjentinasi është ndër talentët më të mirë në futbollin evropian dhe tani për synim...

Dybala: E kam ëndërr të fëmijërisë ta fitoj Topin e Artë

më 12.2017 - Gazeta Express

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, shpreson që një ditë ta përmbushë ëndrrën e fëmijërisë dhe ta fitojë Topin e Artë. Argjentinasi 24-vjeçar është ndër talentët më të mirë në futbollin evropian dhe tani...

Dybala jep deklaratën më emocionuese në karrierë

më 12.2017 - Infokusi

Paulo Dybala shpreson ta fitojë Topin e Artë. Ky çmim është një ëndërr për argjentinasin, përcjellë “Lajmi.net”. “Kur ishim të ri dhe uleshim pranë zjarrit me shokët, iu thoja gjithmonë që Topi i Artë...

Dybala: E kam ëndërr të fëmijërisë ta fitoj Topin e Artë

më 12.2017 - Infokusi

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, shpreson që një ditë ta përmbushë ëndrrën e fëmijërisë dhe ta fitojë Topin e Artë. Argjentinasi 24-vjeçar është ndër talentët më të mirë në futbollin evropian dhe tani...

Dybala sfidon Messin dhe Ronaldon për ‘Topin e Artë’

më 12.2017 - Syri

Paulo Dybala nuk po kalon një moment të lehtë, veçanërisht në Champions League ku nuk shënon që nga prilli i kaluar. Sulmuesi argjentinas i Juventus ka dhënë një intervistë për “Vanity Fair” ku ka thënë...

Dybala tregon ëndrrën më të madhe

më 12.2017 - Albeu

Paulo Dybala ka thënë se shpreson që një ditë ta fitojë “ Topin e Artë”, si futbollisti më i mirë i vitit në botë. Ndonëse kjo është ëndërra që e shoqëron çdo futbollist, argjentinasi nuk dëshiron që ky...

Dybala sfidon Messin dhe Ronaldon për ‘Topin e Artë’

më 12.2017 - Tetova Sot

Paulo Dybala nuk po kalon një moment të lehtë, veçanërisht në Champions League ku nuk shënon që nga prilli i kaluar. Sulmuesi argjentinas i Juventus ka dhënë një intervistë për “Vanity Fair” ku ka thënë...

Dybala vazhdon të “agjërojë” në Champions, Allegri nuk është i brengosur

më 12.2017 - Zhurnal

Dybala ende nuk e ka gjetur golin në Champions, por për këtë nuk është i brengosur Allegri. Massimiliano Allegri beson se Paulo Dybala shumë shpejt do të fillojë të shënojë gola pasi sulmuesi dështoi edhe...

Dybala: Kjo është ëndrra ime në futboll

më 12.2017 - Lajmi.net

Paulo Dybala ka thënë se shpreson që një ditë ta fitojë "Topin e Artë", si futbollisti më i mirë i vitit në botë. Paulo Dybala ka zbuluar ëndrrën e tij në futboll. Sulmuesi i Juventusit ka thënë se shpreson...

Dybala: Kjo është ëndrra ime

më 12.2017 - Infokusi

Paulo Dybala ka zbuluar ëndrrën e tij në futboll. Sulmuesi i Juventusit ka thënë se shpreson që një ditë ta fitojë “Topin e Artë”, si futbollisti më i mirë i vitit në botë. “Ta fitoj Topin e Artë do të...

Dybala vazhdon të “agjërojë” në Champions, Allegri nuk është i brengosur

më 12.2017 - Gazeta Express

. Dybala ende nuk e ka gjetur golin në Champions, por për këtë nuk është i brengosur Allegri. Massimiliano Allegri beson se Paulo Dybala shumë shpejt do të fillojë të shënojë gola pasi sulmuesi dështoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK