http://kariera.mk

Bruksel, mijëra demonstrues pro pavarësisë së Katalonjës

më 12.2017 - BalkanWeb

Dhjetra mijëra demonstrues, mbështetës të Katalonjës, marshuan të enjten nëpër rrugët e Brukselit, në përkrahje të presidentit të larguar të rajonit, Carles Puigdemont. Ata po ashtu i bënë thirrje Bashkimit...

Bruksel: mijëra demonstrues pro pavarësisë së Katalonjës

më 12.2017 - Zhurnal

Dhjetra mijëra demonstrues, mbështetës të Katalonjës, marshuan të enjten nëpër rrugët e Brukselit, në përkrahje të presidentit të larguar të rajonit, Carles Puigdemont. Ata po ashtu i bënë thirrje Bashkimit...

Bruksel: mijëra demonstrues pro pavarësisë së Katalonjës

më 12.2017 - Zëri i Amerikës

Dhjetra mijëra demonstrues, mbështetës të Katalonjës, marshuan të enjten nëpër rrugët e Brukselit, në përkrahje të presidentit të larguar të rajonit, Carles Puigdemont. Ata po ashtu i bënë thirrje Bashkimit...

Protesta në Bruksel për mbështetje të pavarësisë katalanase

më 12.2017 - Portalb

Rreth 45.000 njerëz sot morën pjesë në protestat në Bruksel, në shenjë mbështetje të pavarësisë së Katalonjës, kumtoi policia belge. Protestat janë në thirrje të dy asociacioneve të cilat angazhohen për...

Protesta në Bruksel për mbështetje të pavarësisë katalanase

më 12.2017 - Medial

Rreth 45.000 njerëz sot morën pjesë në protestat në Bruksel, në shenjë mbështetje të pavarësisë së Katalonjës, kumtoi policia belge. Protestat janë në thirrje të dy asociacioneve të cilat angazhohen për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK