http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e premte 8 dhjetor 2017

më 12.2017 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte, 8 dhjetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Venusi dhe...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 8 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Syri

Dashi Venusi dhe Marsi do ju ndihmojnë të keni një ditë sa më të bukur dhe plot ngjyra. Do ndiheni mjaft mirë në krahët e partnerit/es dhe do doni që të mos ndaheni për asnjë çast. Beqarët meshkuj do jenë...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 8 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Lajm

Dashi Venusi dhe Marsi do ju ndihmojnë të keni një ditë sa më të bukur dhe plot ngjyra. Do ndiheni mjaft mirë në krahët e partnerit/es dhe do doni që të mos ndaheni për asnjë çast. Beqarët meshkuj do jenë...

Horoskopi ditor, e premte 8 dhjetor 2017

më 12.2017 - Portalb

Dashi Venusi dhe Marsi do ju ndihmojnë të keni një ditë sa më të bukur dhe plot ngjyra. Do ndiheni mjaft mirë në krahët e partnerit/es dhe do doni që të mos ndaheni për asnjë çast. Beqarët meshkuj do jenë...

Horoskopi ditor, e premte 8 dhjetor 2017

më 12.2017 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e premte, 8 dhjetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Venusi dhe...

Horoskopi ditor, e premte 8 dhjetor 2017

më 12.2017 - Lajme.al

Dashi Venusi dhe Marsi do ju ndihmojnë të keni një ditë sa më të bukur dhe plot ngjyra. Do ndiheni mjaft mirë në krahët e partnerit/es dhe do doni që të mos ndaheni për asnjë çast. Beqarët meshkuj do jenë...

Horoskopi, e premte 8 dhjetor 2017

më 12.2017 - Java News

Dashi Venusi dhe Marsi do ju ndihmojnë të keni një ditë sa më të bukur dhe plot ngjyra. Do ndiheni mjaft mirë në krahët e partnerit/es dhe do doni që të mos ndaheni për asnjë çast. Beqarët meshkuj do jenë...

Test simpatik: Cili prej këtyre katër çifteve ka një marrëdhënie dashurie?

më 12.2017 - Bota.al

Fotografia paraqet një test të këndshëm, i përbërë nga 4 çifte kërcimtarësh, por vetëm një prej tyre janë të lidhur në marrëdhënie dashurie. Cili është çifti? Zgjidhni një nga këto çifte dhe mësni nëse...

Nëse ai bën një nga këto 12 gjëra, është dashuri e përjetshme!

më 12.2017 - Bota.al

Nëse doni të dini se si është dashuria e vërtetë, shmangni filmat. Dashuria e shfaqur në ekran është një imitim i ëmbëlsuar dhe i parëndësishëm i realitetit. Dashuria nuk është vetëm një përqafim i ngrohtë,...

Horoskopi, 7 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Opinion

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi për ditën e sotme, 7 dhjetor 2017

më 12.2017 - BalkanWeb

Dashi Me Neptunin në shenjë priten gjëra të mira në fushën e dashurisë. Përgatituni të përfitoni. Do të keni në maksimum aftësinë tërheqëse dhe aftësinë për të joshur. Jeni duke shkuar drejt një të ardhmeje...

Sekretet e errëta të shenjave të horoskopit

më 12.2017 - Gazeta Express

Çdo shenjë horoskopi ka sekretin e tmerrshëm të cilin përpiqet ta fshehë apo ta mbulojë, në mënyrë që njerëzit të mendojnë që janë persona më të mirë seç vërtet janë, transmeton Telegrafi. Dashi Sekreti...

Horoskopi – 7 dhjetor 2017

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Dashi Ngarkesa e energjisë që ju jep Marsi do të jetë sot një ilaç i vërtetë për ata që janë në çift. Ju do të jeni më pak të qëndrueshëm dhe më të prirur për të bashkëpunuar me të dashurit tuaj. Kush...

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 7 Dhjetor 2017

më 12.2017 - GazetaBlic

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi për ditën e sotme

më 12.2017 - Sovrani

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Sekretet e errëta të shenjave të horoskopit

më 12.2017 - Syri

Çdo shenjë horoskopi ka sekretin e tmerrshëm të cilin përpiqet ta fshehë apo ta mbulojë, në mënyrë që njerëzit të mendojnë që janë persona më të mirë seç vërtet janë, transmeton Telegrafi. Dashi Sekreti...

Horoskopi ditor, e enjte 7 dhjetor 2017

më 12.2017 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 7 dhjetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të dashuruarit...

Horoskopi ditor – 07.12.2017

më 12.2017 - TV Koha

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 7 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Syri

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi për ditën e sotme, e enjte 7 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Lajm

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi, e enjte 7 dhjetor 2017. Parashikimi i yjeve për ju sot

më 12.2017 - Bota.al

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Ç’thonë yjet, si do të jetë shëndeti juaj për 2018-ën?

më 12.2017 - Bota.al

Dashi Të dashur të lindur të shenjës së Dashit, në vitin 2018 do të keni një shëndet relativisht të mirë. Frika do të largohet, do të keni shumë energji pozitive, por nga fati jo i mirë,  nuk do t’i shmangeni...

Shenjat e qarta që tregojnë se partneri po ju tradhton

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Zbuloni disa këshilla të cilat do ju ndihmojnë të zbuloni nëse partneri ju tradhton apo jo. Në një kohë kur rastet e tradhtisë VIP po pushtojnë mediat botërore, disa gazetarë kanë menduar të përmbledhin...

Sa e rëndësishme është paraja për ty? Zbuloje nga këto pamje

më 12.2017 - Fol

Shumë njerëz mund ta kuptojnë lehtë nëse dikush është i pasur apo i varfër, vetëm duke parë pamjen fizike. Në këtë artikull, ju do të duhet të përcaktoni se cili prej këtyre njerëzve është i pasur dhe...

Horoskopi ditor, e enjte 7 dhjetor 2017

më 12.2017 - Portalb

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Shenjat e qarta që tregojnë se partneri po ju tradhton

më 12.2017 - Syri

Zbuloni disa këshilla të cilat do ju ndihmojnë të zbuloni nëse partneri ju tradhton apo jo. Në një kohë kur rastet e tradhtisë VIP po pushtojnë mediat botërore, disa gazetarë kanë menduar të përmbledhin...

Horoskopi ditor, e enjte 7 dhjetor 2017

më 12.2017 - NOA

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 7 dhjetor 2017 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, financat dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Të dashuruarit...

Shenjat e qarta që tregojnë se partneri po ju tradhton

më 12.2017 - Tetova Sot

Zbuloni disa këshilla të cilat do ju ndihmojnë të zbuloni nëse partneri ju tradhton apo jo. Në një kohë kur rastet e tradhtisë VIP po pushtojnë mediat botërore, disa gazetarë kanë menduar të përmbledhin...

Horoskopi, e enjte 7 dhjetor 2017

më 12.2017 - Java News

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Zbuloni si e “ngasin” makinën çdo shenjë e horoskopit

më 12.2017 - NOA

Sa herë e gjejmë veten të zhytur në trafik duke kënduar këngët që transmetojnë radiot ose duke qortuar ata që na presin rrugën apo duke parë se kush është prapa ose pranë makinës sonë? Sa zemërohemi nëse...

Horoskopi, si e “ngasin” makinën shenjat e zodiakut

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Yjet na tregojnë se cilët jemi, kur gjendemi mbi katër rrota Sa herë e gjejmë veten të zhytur në trafik duke kënduar këngët që transmetojnë radiot ose duke qortuar ata që na presin rrugën apo duke parë...

5 shenja që tregojnë se partneri juaj është toksik

më 12.2017 - Opinion

Njerëz toksik, janë ata të cilët në vend që t’ju bëjnë të ndiheni mirë ose të lumtura, ju shkaktojnë një gjendje të fortë negativiteti. Ndoshta nga pëlqimi apo afeksioni i madh që keni në fillim, ju nuk...

Horoskopi 6 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Klan

Dashi – Jeni një njeri që ju pëlqen të dilni e të rrethoheni nga njerëz, të qëndruarit në shtëpi nuk është ndër aktivitetet tuaja të preferuara, sidomos nëse jeni vetëm. Ndaj ndonëse jeni të lodhur, mos...

Horoskopi ditor, e enjte 7 dhjetor 2017

më 12.2017 - Lajme.al

Dashi Të dashuruarit do kenë një ditë të mbushur me emocione të njëpasnjëshme. Mund t’ju bëhet edhe një propozim mjaft interesant sot nga partneri/ja. Takime vendimtare priten gjatë kësaj dite për beqarët....

Horoskopi, 6 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Opinion

Dashi – Jeni një njeri që ju pëlqen të dilni e të rrethoheni nga njerëz, të qëndruarit në shtëpi nuk është ndër aktivitetet tuaja të preferuara, sidomos nëse jeni vetëm. Ndaj ndonëse jeni të lodhur, mos...

Horoskopi për ditën e sotme, 6 dhjetor 2017

më 12.2017 - BalkanWeb

Dashi Përpiquni të mos keni besim të pakufishëm në burimet tuaja dhe përpiquni të jeni më objektiv, nëse nuk doni që të përballeni me zhgënjime. Kujdesuni për shëndetin. Bëni veprimtari fizike dhe shëtitje...

Shenjat që tregojnë se partneri po ju tradhton

më 12.2017 - Gazeta Express

Zbuloni disa këshilla të cilat do ju ndihmojnë të zbuloni nëse partneri ju tradhton apo jo. Në një kohë kur rastet e tradhtisë VIP po pushtojnë mediat botërore, disa gazetarë kanë menduar të përmbledhin...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 6 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Syri

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Horoskopi për ditën e sotme

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Shenjat e qarta që tregojnë se partneri po ju tradhton

më 12.2017 - Sovrani

Zbuloni disa këshilla të cilat do ju ndihmojnë të zbuloni nëse partneri ju tradhton apo jo. Në një kohë kur rastet e tradhtisë VIP po pushtojnë mediat botërore, disa gazetarë kanë menduar të përmbledhin...

Horoskopi sot

më 12.2017 - Sovrani

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 5 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Syri

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 5 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Lajm

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Shenjat e qarta që tregojnë se partneri po ju tradhton

më 12.2017 - Aktuale

Zbuloni disa këshilla të cilat do ju ndihmojnë të zbuloni nëse partneri ju tradhton apo jo. Në një kohë kur rastet e tradhtisë VIP po pushtojnë mediat botërore, disa gazetarë kanë menduar të përmbledhin...

7 gjëra që askush nuk t’i tregon për vitin e parë të martesës

më 12.2017 - Medial

Nuk është çdo gjë përrallore, por mos u shqetësoni, do ta përballoni! E keni vendosur t’i thoni “po” dashurisë së jetës suaj, keni organizuar një darsëm të bukur në të cilën janë kënaqur të gjithë miqtë...

Shenjat e qarta që tregojnë se partneri po ju tradhton

më 12.2017 - Lajmi.net

Zbuloni disa këshilla të cilat do ju ndihmojnë të zbuloni nëse partneri ju tradhton apo jo. Në një kohë kur rastet e tradhtisë VIP po pushtojnë mediat botërore, disa gazetarë kanë menduar të përmbledhin...

Shenjat e qarta që tregojnë se partneri po ju tradhton

më 12.2017 - Gazeta Express

Zbuloni disa këshilla të cilat do ju ndihmojnë të zbuloni nëse partneri ju tradhton apo jo. Në një kohë kur rastet e tradhtisë VIP po pushtojnë mediat botërore, disa gazetarë kanë menduar të përmbledhin...

Horoskopi, e mërkurë 6 dhjetor 2017

më 12.2017 - Lajme.al

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell e mërkura për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit do...

Horoskopi ditor, e mërkurë 6 dhjetor 2017

më 12.2017 - Portalb

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell kjo e sotmja për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit...

Pesë shenja që tregojnë se jeni një mike e mirë

më 12.2017 - Java News

Këto janë 5 shenjat që tregojnë se jeni një mike shumë e mirë… Të gjithë gjithmonë kërkojnë këshillën tuaj, kur hasen në ndonjë problem. Me kujdes dëgjoni njerëzit dhe jeni shumë objektive, prandaj edhe...

Horoskopi, e mërkurë 6 dhjetor 2017

më 12.2017 - Java News

Dashi Ditë mjaft pozitive dhe me diell e mërkura për të dashuruarit. Do hidhni poshtë çdo tabu dhe do i rregulloni të gjitha problemet që keni pasur me partnerin/en. Beqarët falë ndihmës së Plutonit do...

Horoskopi për ditën e sotme, 5 dhjetor 2017

më 12.2017 - BalkanWeb

Dashi Në punë do t’ju duhet të përshpejtoni gjërat, sidomos nëse fitimi vjen menjëherë. Bëni kujdes me shpenzimet, pasi do të keni dëshirë të kryeni shumë blerje sot. Megjithatë, nëse vendosni të bëni...

Nëntë pyetjet qe duhet t’ia bëni njëri-tjetrit para se të fejoheni

më 12.2017 - Gazeta Liria

Disa specialistë martesash dhe konsulentë paramartesorë kanë ndezur diskutimin: para se të merrni një vendim mjaft të rëndësishëm për jetën tuaj në çift, duhet t’i drejtoni njëri-tjetrit disa pyetje, të...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 5 Dhjetor 2017

më 12.2017 - Syri

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Horoskopi ditor, e martë 5 dhjetor 2017

më 12.2017 - Portalb

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Horoskopi ditor, e martë 5 dhjetor 2017

më 12.2017 - Java News

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Zgjidhni një nga 6 pemët e mëposhtme dhe zbuloni çfarë mesazh fsheh për vitin 2018

më 12.2017 - Fol

Kemi hyrë në atë periudhë të vitit ku çdo gjë rrotullohet rreth festave e përgatitjes së tyre, por jo vetëm. Nuk janë të paktë ata që shfrytëzojnë këtë moment për të bërë bilancet e gjithçkaje që ka ndodhur,...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për dhjetorin

më 12.2017 - Java News

E keni lexuar?! Ja çfarë ka rezervuar horoskopi për ju në këtë muaj festash! Është periudha më e bukur e vitit… Dashi Dashuria: gjysma e dytë e muajit do të jetë shumë përfituese për ju, sidomos nëse jeni...

Horoskopi ditor, e martë 5 dhjetor 2017

më 12.2017 - Lajme.al

Dashi Do ndiheni të lumtur pranë atij që keni në krah dhe të gatshëm të hidhni çdo lloj hapi më tej. Për gjithçka do bashkëpunoni fort. Beqarët do kenë takime pa fund, po nuk do mund të nisin dot një histori...

Zgjidhni një nga 6 pemët e mëposhtme dhe zbuloni çfarë mesazh fsheh për vitin 2018

më 12.2017 - Vizion Plus

Kemi hyrë në atë periudhë të vitit ku çdo gjë rrotullohet rreth festave e përgatitjes së tyre, por jo vetëm. Nuk janë të paktë ata që shfrytëzojnë këtë moment për të bërë bilancet e gjithçkaje që ka ndodhur,...

9 shenjat që tregojnë se është i duhuri!

më 12.2017 - Infokusi

Lidhjet në një moshë të re janë sa të bukura, po aq të vështira. Jeni lidhur e jeni ndarë dhe pasi në fillim ishte “bota” për ju, në fund keni mallkuar veten që keni kaluar një kohë goxha të mirë me të....

Nëntë shenjat që tregojnë se është i duhuri

më 12.2017 - Java News

Lidhjet në një moshë të re janë sa të bukura, po aq të vështira. Jeni lidhur e jeni ndarë dhe pasi në fillim ishte “bota” për ju, në fund keni mallkuar veten që keni kaluar një kohë goxha të mirë me të....

Horoskopi, e hënë 4 Dhjetor

më 12.2017 - Opinion

Dashi Mos kërkoni të dominoni mbi partnerin/en dhe të jeni ju që e udhëhiqni atë sepse do keni probleme serioze. Në një lidhje të dy kanë të drejta të barabarta dhe duhet gjithmonë të bashkëpunojnë. Beqarët...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për dhjetorin

më 12.2017 - Lajme.al

E keni lexuar?! Ja çfarë ka rezervuar horoskopi për ju në këtë muaj festash! Është periudha më e bukur e vitit. Lexoni se çfarë thotë horoskopi i sjellë për ju nga Lajme.al Dashi Dashuria: gjysma e dytë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK