http://kariera.mk

U publikuan 15 emrat e parë në garën për Topin e Artë

më 12.2017 - GazetaBlic

France Football ka nisur publikimin e 30 lojtarëve që janë kandidatë për Topin e Artë. Në një ceremoni madhështore që do të organizohet sonte në Paris pranë Kullës së Eiffelit do të mësohet edhe fituesi...

​Publikohen 15 emrat e parë në garën për Topin e Artë

më 12.2017 - RTV 21

France Football ka nisur publikimin e 30 lojtarëve që janë kandidatë për Topin e Artë Në një ceremoni madhështore që do të organizohet sonte në Paris pranë Kullës së Eiffelit do të mësohet edhe fituesi...

Real Madrid hapin bisedimet me Hazard

më 12.2017 - RTV 21

Eden Hazard është një nga futbollistët më të mirë të Premier Ligës Real Madrid kanë kontaktuar me Chelsea-n për shërbimet e belgut Eden Hazard, duke kërkuar që ta sjellë atë në Spanjë, shkruan rtv21.tv...

Zidane kontakton Hazard-in

më 12.2017 - Klan Kosova

Real Madrid ka pasur kontakte me yllin e Chelsea, Eden Hazard. Është menaxheri i mbretërve që ka kontaktuar me belgun për një transferim të tij në Bernabeu, shkruan Mirror, përcjellë Klan Kosova. Francezi...

Publikohen 15 emrat e parë në garën për Topin e Artë

më 12.2017 - Gazeta e re

France Football ka nisur publikimin e 30 lojtarëve që janë kandidatë për Topin e Artë. Në një ceremoni madhështore që do të organizohet sonte në Paris pranë Kullës së Eiffelit do të mësohet edhe fituesi...

Ka probleme me gola, Zidane e kontakton lojtarin e rrezikshëm të Premierligës

më 12.2017 - GazetaBlic

Real Madrid ka pasur kontakte me yllin e Chelsea, Eden Hazard. Është menaxheri i mbretërve që ka kontaktuar me belgun për një transferim të tij në Bernabeu, shkruan Mirror. Francezi është admirues i lojës...

Publikohen 15 emrat e parë në garën për Topin e Artë

më 12.2017 - KosovaPress

Në një ceremoni madhështore që do të organizohet sonte në Paris pranë Kullës së Eiffelit do të mësohet edhe fituesi i Topit të Artë për vitin 2017. Në garë janë gjithsejtë 30 futbollistë, kurse France...

Nisin bisedimet mes Real Madridit dhe Hazardit

më 12.2017 - Gazeta Express

Real Madridi e ka kontaktuar sulmuesin e Chelseat, Eden Hazardin, për një transferim të mundshëm në Spanjë. Përfaqësuesi belg ende nuk e ka nënshkruar kontratën e re në “Stamford Bridge”, përkundër kushteve...

Nisin bisedimet mes Real Madridit dhe Hazardit

më 12.2017 - Infokusi

Real Madridi e ka kontaktuar sulmuesin e Chelseat, Eden Hazardin, për një transferim të mundshëm në Spanjë. Përfaqësuesi belg ende nuk e ka nënshkruar kontratën e re në “Stamford Bridge”, përkundër kushteve...

Nisin bisedimet mes Real Madridit dhe Hazardit

më 12.2017 - Tetova Sot

Real Madridi e ka kontaktuar sulmuesin e Chelseat, Eden Hazardin, për një transferim të mundshëm në Spanjë. Përfaqësuesi belg ende nuk e ka nënshkruar kontratën e re në “Stamford Bridge”, përkundër kushteve...

Hazard – Real Madrid, befasi nga “The Sun”

më 12.2017 - Lajmi.net

. Eden Hazard mund të largohet nga Chelsea, pas përfundimit të këtij sezoni. “The Sun” shkruan se mesfushori belg është në bisedime me trajnerin Zinedine Zidane, në lidhje me transferimin në Real Madrid....

Perez i thotë Lamtumirë Navasit, ka gjetur zëvendësimin e tij

më 12.2017 - Infokusi

Portieri i Chelsea,Thibault Courtois është i angazhuar në negociata intensive me klubin pasi marrëveshja e tij aktuale do të skadojë në verën e vitit 2019. Për fat të keq për londinezët, duket se këto...

Essien paralajmëron Chelsean: Hazard mund të transferohet te Reali

më 12.2017 - Sovrani

Chelsea duhet të veprojë shpejt për Eden Hazard ose ai do të transferohet te Real Madridi, ka paralajmëruar ish-lojtari i Chelseas, Michael Essien, për Goal.com “Unë mendoj se Chelsea duhet të rinovojë...

Courtois i gatshëm të lë Chelsean për Realin

më 12.2017 - Koha.net

Portieri belg, Thibaut Courtois nuk ka pranuar ende që ta vazhdojë kontratën me kampionët e Premier Ligës, Chelsean. Courtois është i gatshëm të refuzojë rinovimin e kontratës me Chelsean për të shkuar...

​​Courtois lë Chelsean për Realin

më 12.2017 - RTV 21

Portieri belg nuk ka pranuar që ende ta vazhdojë kontratën me kampionët e Premier Ligës Thibaut Courtois është i gatshëm të refuzojë rinovimin e kontratës me Chelsean për të shkuar te Real Madridi. Sipas...

Courtois mund të largohet nga Chelsea si transfer i lirë

më 12.2017 - Klan Kosova

Thibaut Courtois mund të largohet nga Chelsea më 2019 si transfer i lirë, pasi që belgu po vazhdon që t’i shmangë negociatat për zgjatje të kontratës në Stamford Bridge, sipas The Sun, transmeton Klan...

Courtois mund të largohet nga Chelsea si transfer i lirë

më 12.2017 - Tetova Sot

Thibaut Courtois mund të largohet nga Chelsea më 2019 si transfer i lirë, pasi që belgu po vazhdon që t’i shmangë negociatat për zgjatje të kontratës në Stamford Bridge, sipas The Sun, transmeton Klan...

Hazrd nuk i trembet Barçës e PSG-së

më 12.2017 - Klan Kosova

Eden Hazard ka bërë të ditur që Chelsea nuk frikësohet që të përballet me Paris Saint-Germain apo Barcelonën në Ligën e Kampionëve. Chelsea mbrëmë u kualifikua për në fazën e nokautit kur barazoi 1:1 me...

Zbulohet sekreti, ja me cilin futbollist ka zhvilluar bisedime Zidane

më 12.2017 - Infokusi

Real Madridi është në bisedime sekrete me Eden Hazard, sipas Diario Gol, transmeton ORAinfo. Ylli i Chelseat po vjen nga një sezon i shkëlqyer, në të cilin ai ka realizuar 16 gola në Premier Ligë dhe ka...

​Courtois lë Chelsean për Realin

më 12.2017 - KosovaPress

Thibaut Courtois është i gatshëm të refuzojë rinovimin e kontratës me Chelsean për të shkuar te Real Madridi. Sipas El Mundo Deportivo, interesimi i Realit për të, ka ndikuar që belgu ta shtyjë rinovimin...

Hazrd nuk i trembet Barçës e PSG-së

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Eden Hazard ka bërë të ditur që Chelsea nuk frikësohet që të përballet me Paris Saint-Germain apo Barcelonën në Ligën e Kampionëve. Chelsea mbrëmë u kualifikua për në fazën e nokautit kur barazoi 1:1 me...

Courtois refuzon rinovimin me Chelsean?

më 12.2017 - Zhurnal

Courtois nuk dëshiron të rinovojë kontratën me Chelsean, duke i dhënë sinjale Realit. Thibaut Courtois, që është pjesë e Chelseat që nga viti 2014, mund të largohet verën e ardhshme nga “Stamford Bridge”,...

Ylli i madh bën me dije Contes se po transferohet te gjiganti evropian

më 12.2017 - Infokusi

Thibaut Courtois po largohet përfundimisht nga Chelsea. Portieri belg nuk është i lumtur tash e disa vite tek skuadra londineze, andaj në verën e ardhshme përfundimisht e kërkon largimin. Courtois ka kontratë...

Courtois nuk do të rrijë më tek Chelsea, pret ofertën e Realit

më 12.2017 - Java News

Courtois nuk dëshiron të rinovojë kontratën me Chelsean, duke i dhënë sinjale Realit. Thibaut Courtois, që është pjesë e Chelseat që nga viti 2014, mund të largohet verën e ardhshme nga “Stamford Bridge”,...

Courtois refuzon rinovimin me Chelsean, pret ofertë nga Reali

më 12.2017 - Gazeta Express

Courtois nuk dëshiron të rinovojë kontratën me Chelsean, duke i dhënë sinjale Realit. Thibaut Courtois, që është pjesë e Chelseat që nga viti 2014, mund të largohet verën e ardhshme nga “Stamford Bridge”,...

Chelsea kontratë të re për Hazard, por belgu e pret Real Madridin

më 12.2017 - Telegrafi

Chelsea i ka ofruar kontratë të re Eden Hazard, prej 340 mijë euro në javë. Por belgu ende nuk ka dhënë indikacione që dëshiron ta vazhdojë kontratën. Kontrata aktuale me klubin lojtarit skadon në qershor...

Zidane në kontakt direkt me sulmuesin Eden Hazard

më 12.2017 - Shenja

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është në kontakt direkt me yllin e Chelseat, Eden Hazard. Zidane është admiruar që një kohë të gjatë nga Hazard dhe ka lobuar për të nënshkruar me presidentin...

Zidane në kontakt direkt me sulmuesin Eden Hazard

më 12.2017 - AlbPortali

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është në kontakt direkt me yllin e Chelseat, Eden Hazard. Loading... Zidane është admiruar që një kohë të gjatë nga Hazard dhe ka lobuar për të nënshkruar me presidentin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK