http://kariera.mk

Ronaldo bëhet fituesi i dytë më i vjetër i Topit të Artë, rekordi mbahet nga 41-vjeçari Matthews

më 12.2017 - Telegrafi

Cristiano Ronaldo e ka fituar Topin e Artë 2017 dhe është bëri fituesi i dytë më i vjetër në histori, duke u renditur pas anglezit Stanley Matthews. Sulmuesi i Real Madridit është zgjedhur si më i miri...

Perez ndihet krenar me Ronaldon, Rual e cilëson si 7-shin më të mirë të Real Madridit

më 12.2017 - Telegrafi

Cristiano Ronaldo ka marr lëvdata të mëdha nga numri një i Real Madridit, presidenti Florentino Perez dhe legjenda e klubit, Raul Gonzalez. Ylli portugez ka fituar Topin e Artë për vitin 2017, çmim i madh...

Perez e Raul me fjalë të mëdha për Ronaldon

më 12.2017 - Sovrani

Cristiano Ronaldo ka marr lëvdata të mëdha nga numri një i Real Madridit, presidenti Florentino Perez dhe legjenda e klubit, Raul Gonzalez. Ylli portugez ka fituar Topin e Artë për vitin 2017, çmim i madh...

Kush ishin fituesit e Topit të Artë para se të fillonte dominimi “Messi-Ronaldo”

më 12.2017 - Koha.net

Ishte viti 2007 kur për herë të fundit Topi i Artë nuk u fitua nga Messi dhe Cristiano Ronaldo, që prej atij viti nuk ka pasur fitues tjetër pos dyshes së Barcelonës dhe Real Madridit. Messi e ka fituar...

Ronaldo acarohet me Realin, arsyeja Lionel Messi

më 12.2017 - GazetaBlic

Cristiano Ronaldo është i hidhëruar me ofertën e re nga klubi i tij që nuk i afrohet asaj të Messit te Barcelona, shkruajnë mediat spanjolle. Sulmuesi i Realit, është i pakënaqur me kushtet e kontratës,...

Messi nuk shënoi, por Ronaldo sot mund të vendosë një rekord tjetër

më 12.2017 - Java News

Messi ka shënuar 60 gola në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve, Ronaldo 59 – ky është rekordi që CR7 do të tentojë ta thyejë kundër Borussia Dortmund. Sonte do të zhvillohen ndeshjet e fundit e fazës...

Messi e nervozon Ronaldon

më 12.2017 - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo është i hidhëruar me ofertën e re nga klubi i tij që nuk i afrohet asaj të Messit te Barcelona, shkruajnë mediat spanjolle. Cristiano Ronaldo është i pakënaqur me kushtet e kontratës...

Messi nuk shënoi, Ronaldo një gol larg barazimit të rekordit

më 12.2017 - Tetova Sot

Messi ka shënuar 60 gola në fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve, Ronaldo 59 – ky është rekordi që CR7 do të tentojë ta thyejë kundër Borussia Dortmund. Sonte do të zhvillohen ndeshjet e fundit e fazës...

Messi e nervozon Ronaldon

më 12.2017 - Infokusi

Cristiano Ronaldo është i hidhëruar me ofertën e re nga klubi i tij që nuk i afrohet asaj të Messit te Barcelona, shkruajnë mediat spanjolle. Cristiano Ronaldo është i pakënaqur me kushtet e kontratës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK