http://kariera.mk

Kujdes me fëmijët! Rrezikoni t’i bëni vetë të dhunshëm

më 12.2017 - Syri

Fëmijët që dënohen duke u dhënë një shpullë kanë më shumë gjasa të jenë abuzues ndaj partnerëve në jetën e tyre, thotë një studim i ri. Rreth 800 të rinj janë përfshirë në një studim që dëshiron të tregojë...

Kujdes me fëmijët, rrezikoni t’i bëni vetë të dhunshëm

më 12.2017 - Medial

Fëmijët që dënohen duke u dhënë një shpullë kanë më shumë gjasa të jenë abuzues ndaj partnerëve në jetën e tyre, thotë një studim i ri. Rreth 800 të rinj janë përfshirë në një studim që dëshiron të tregojë...

Kujdes me fëmijët, rrezikoni t’i bëni vetë të dhunshëm

më 12.2017 - Lajmi.net

Fëmijët që dënohen duke u dhënë një shpullë kanë më shumë gjasa të jenë abuzues ndaj partnerëve në jetën e tyre, thotë një studim i ri. Rreth 800 të rinj janë përfshirë në një studim që dëshiron të tregojë...

Kujdes me fëmijët! Me një shpullë, rrezikoni t’i bëni të dhunshëm

më 12.2017 - Java News

Fëmijët që dënohen duke u dhënë një shpullë kanë më shumë gjasa të jenë abuzues ndaj partnerëve në jetën e tyre, thotë një studim i ri. Rreth 800 të rinj janë përfshirë në një studim që dëshiron të tregojë...

Kujdes me fëmijët

më 12.2017 - Politiko

Fëmijët që dënohen duke u dhënë një shpullë kanë më shumë gjasa të jenë abuzues ndaj partnerëve në jetën e tyre, thotë një studim i ri. Rreth 800 të rinj janë përfshirë në një studim që dëshiron të tregojë...

Kujdes me fëmijët, rrezikoni t’i bëni vetë të dhunshëm

më 12.2017 - Infokusi

Fëmijët që dënohen duke u dhënë një shpullë kanë më shumë gjasa të jenë abuzues ndaj partnerëve në jetën e tyre, thotë një studim i ri. Rreth 800 të rinj janë përfshirë në një studim që dëshiron të tregojë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK