http://kariera.mk

Lajmërim i rëndësishëm për përdoruesit e Facebook-it

para 10 muajve - Fakti Ditor

Rrjeti social më i përdorur është Facebook ka një paralajmërim të rëndësishëm për përdoruesit e vet. Facebook ka paralajmëruar se do i mbylli llogaritë e tyre në këtë aplikacion nëse ata nuk ngarkojnë...

Lajmërim i rëndësishëm për përdoruesit e Facebook-it

para 11 muajve - Aktuale

Rrjeti social më i përdorur është Facebook ka një paralajmërim të rëndësishëm për përdoruesit e vet. Facebook ka paralajmëruar se do i mbylli llogaritë e tyre në këtë aplikacion nëse ata nuk ngarkojnë...

Lajmërim i rëndësishëm për përdoruesit e Facebook-it

para 11 muajve - Klan Kosova

Rrjeti social më i përdorur është Facebook ka një paralajmërim të rëndësishëm për përdoruesit e vet. Facebook ka paralajmëruar se do i mbylli llogaritë e tyre në këtë aplikacion nëse ata nuk ngarkojnë...

Lajmërim i rëndësishëm për përdoruesit e Facebook-it

para 11 muajve - Lajmi.net

Rrjeti social më i përdorur është Facebook ka një paralajmërim të rëndësishëm për përdoruesit e vet. Facebook ka paralajmëruar se do i mbylli llogaritë e tyre në këtë aplikacion nëse ata nuk ngarkojnë...

Lajmërimi i rëndësishëm i “Facebook-ut”, mund t’ju mbyllet llogaria nëse…

para 11 muajve - Opinion

Rrjetet sociale janë bërë pjesë e pandarë e jona dhe këtë nuk e mohojmë dot. Rrjeti social më i përdorur është Facebook, por së fundmi, ky aplikacion i themeluar nga Marc Zuckerberg, ka një paralajmërim...

Facebook ka një lajmërim të rëndësishëm për përdoruesit e saj

para 11 muajve - NOA

Rrjeti social më i përdorur është Facebook, por së fundmi, ky aplikacion i themeluar nga Marc Zuckerberg, ka një paralajmërim të rëndësishëm për përdoruesit e saj. Facebook ka paralajmëruar se do i mbylli...

Facebook ka një lajmërim të rëndësishëm për përdoruesit e saj

para 11 muajve - Java News

Rrjeti social më i përdorur është Facebook, por së fundmi, ky aplikacion i themeluar nga Marc Zuckerberg, ka një paralajmërim të rëndësishëm për përdoruesit e saj. Facebook ka paralajmëruar se do i mbylli...

Facebook mbyll llogarinë tuaj keni këtë foto në profil

para 11 muajve - Albeu

Facebook së fundmi ka paralajmëruar përdoruesit e tij se do i mbylli llogaritë e tyre në këtë aplikacion nëse ata nuk ngarkojnë një foto ‘të qartë’ të fytyrës së tyre. Sistemi i ri i verifikimit të identitetit...

Facebook me kërkesë të re, shikoni se a e përmbushni

para 11 muajve - Gazeta Express

Facebook ka njoftuar të gjithë përdoruesi e tij që të vendosin foton e tyre në profil, pasi në të kundërt do tu mbyllet llogaria. Kjo ka ardhur pasi Facebook kërkon që të kontrollojë të gjithë personat...

Facebook me kërkesë të re, shikoni se a e përmbushni

para 11 muajve - Gazeta Express

Facebook ka njoftuar të gjithë përdoruesi e tij që të vendosin foton e tyre në profil, pasi në të kundërt do tu mbyllet llogaria. Kjo ka ardhur pasi Facebook kërkon që të kontrollojë të gjithë personat...

Facebook mbyllë llogarinë tuaj nëse e keni këtë foto në profil

para 11 muajve - Aktuale

Facebook së fundmi ka paralajmëruar përdoruesit e tij se do i mbylli llogaritë e tyre në këtë aplikacion  nëse ata  nuk ngarkojnë një foto ‘të qartë’ të fytyrës së tyre. Sistemi i ri i verifikimit të identitetit...

Facebook me kërkesë të re, shikoni se a e përmbushni

para 11 muajve - Infokusi

Facebook ka njoftuar të gjithë përdoruesi e tij që të vendosin foton e tyre në profil, pasi në të kundërt do tu mbyllet llogaria. Kjo ka ardhur pasi Facebook kërkon që të kontrollojë të gjithë personat...

Paralajmëron Facebook: Vendosni foton tuaj, ose u mbyllet llogaria

para 11 muajve - Ina

Facebook kërkon që përdoruesit e tij të ngarkojnë një foto të qartë të fytyrës së tyre pasi përndryshe paralajmëron mbylljen e llogarisë. Kjo bëhet për shkak të sigurisë dhe të verifikimit të llogarisë...

Facebook mbyllë llogarinë tuaj nëse e keni këtë foto në profil

para 11 muajve - Sovrani

Facebook së fundmi ka paralajmëruar përdoruesit e tij se do i mbylli llogaritë e tyre në këtë aplikacion  nëse ata  nuk ngarkojnë një foto ‘të qartë’ të fytyrës së tyre. Sistemi i ri i verifikimit të identitetit...

Paralajmërohen përdoruesit e Facebook: Do ua mbyllim llogaritë nëse…

para 11 muajve - Te Sheshi

Facebook së fundmi ka paralajmëruar përdoruesit e tij se do i mbylli llogaritë e tyre në këtë aplikacion nëse ata nuk ngarkojnë një foto ‘të qartë’ të fytyrës së tyre. Sistemi i ri i verifikimit të identitetit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK