http://kariera.mk

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

më 12.2017 - Klan Kosova

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës, ku Liverpool ka më së shumti lojtarë. me Sadio Mane, Philippe Coutinho dhe James Milner. Pjesë është edhe Pierre-Emerick Aubameyang që shënoi dy gola...

UEFA publikon formacionin e javës së Champions League

më 12.2017 - Syri

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës në Champions League, ku Liverpool ka më shumë lojtarë pas fitores së thellë 7-0, Sadio Mane, Philippe Coutinho dhe Milner. Në këtë formacion është edhe...

Formacioni i javës në Ligën e Kampionëve

më 12.2017 - Lajmi.net

Është publikuar formacioni më i mirë i javës së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës, ku Liverpool ka më së shumti lojtarë, Sadio Mane, Philippe...

​Ekipi i javës në Ligën e Kampionëve

më 12.2017 - Gazeta Express

Është publikuar formacioni më i mirë i javës së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës, ku Liverpool ka më së shumti lojtarë, Sadio Mane, Philippe...

Mane “bombardon” Spartakun e Moskës

më 12.2017 - Koha.net

Sadio Mane ka shënuar një supergol në përballjen e sotme ndaj Spartak Moskës me të filluar pjesa e dytë e takimit. Pas një aksioni fantastik nga krahu i majtë të nisur nga Coutinho ishte James Milner që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK