http://kariera.mk

Gruevski përballë shumë proceseve gjyqësore

më 12.2017 - Gazeta Express

Pas paraburgosjes së tre deputetëve të VMRO-DPMNE-së, tre të tjerëve në burg shtëpiak, paraburgosjes së ish-ministrit të Punëve të Brendshme, Mitko Çavkov, por edhe zyrtarëve tjerë, është Nikolla Gruevski...

Ish kryeministri Gruevski përballë shumë proceseve gjyqësore

më 12.2017 - Portalb

Pas paraburgosjes së tre deputetëve të VMRO-DPMNE-së, tre të tjerëve në burg shtëpiak, paraburgosjes së ish-ministrit të Punëve të Brendshme, Mitko Çavkov , por edhe zyrtarëve tjerë, është Nikolla Gruevski...

Ish kryeministri Gruevski përballë shumë proceseve gjyqësore

më 12.2017 - Aktuale

Pas paraburgosjes së tre deputetëve të VMRO-DPMNE-së, tre të tjerëve në burg shtëpiak, paraburgosjes së ish-ministrit të Punëve të Brendshme, Mitko Çavkov, por edhe zyrtarëve tjerë, është Nikolla Gruevski...

Fillojnë pregaditjet për kongresin e jashtëzakonshëm të VMRO-së

më 12.2017 - Zhurnal

Shkup, 7 dhjetor - VMRO nesër do të mbajë komitetin qendrorë në të cilin do të vërtetohet vendimi mbi thirrjen e kongresit partiak në të cilin pritet të konstatohet dorëheqja e liderit të saj, Nikolla...

Ish kryeministri Gruevski përballë shumë proceseve gjyqësore

më 12.2017 - InfoShqip

Pas paraburgosjes së tre deputetëve të VMRO-DPMNE-së, tre të tjerëve në burg shtëpiak, paraburgosjes së ish-ministrit të Punëve të Brendshme, Mitko Çavkov, por edhe zyrtarëve tjerë, është Nikolla Gruevski...

Fillojnë pregaditjet për kongresin e jashtëzakonshëm të VMRO-së

më 12.2017 - InfoShqip

VMRO nesër do të mbajë komitetin qendrorë në të cilin do të vërtetohet vendimi mbi thirrjen e kongresit partiak në të cilin pritet të konstatohet dorëheqja e liderit të saj, Nikolla Gruevski, transmeton...

Ish kryeministri Gruevski përballë shumë proceseve gjyqësore

më 12.2017 - Fol

Pas paraburgosjes së tre deputetëve të VMRO-DPMNE-së, tre të tjerëve në burg shtëpiak, paraburgosjes së ish-ministrit të Punëve të Brendshme, Mitko Çavkov, por edhe zyrtarëve tjerë, është Nikolla Gruevski...

Gruevski përballë shumë proceseve gjyqësore

më 12.2017 - Telegrafi

Pas paraburgosjes së tre deputetëve të OBRM-PDUKM-së, tre të tjerëve në burg shtëpiak, paraburgosjes së ish-ministrit të Punëve të Brendshme, Mitko Çavkov, por edhe zyrtarëve tjerë, është Nikolla Gruevski...

Gruevski përballë shumë proceseve gjyqësore

më 12.2017 - Evropa e Lirë

Pas paraburgosjes së tre deputetëve të VMRO-DPMNE-së, tre të tjerëve në burg shtëpiak, paraburgosjes së ish-ministrit të Punëve të Brendshme, Mitko Çavkov , por edhe zyrtarëve tjerë, është Nikolla Gruevski...

Gruevski përballë shumë proceseve gjyqësore

më 12.2017 - Almakos

Pas paraburgosjes së tre deputetëve të VMRO-DPMNE-së, tre të tjerëve në burg shtëpiak, paraburgosjes së ish-ministrit të Punëve të Brendshme, Mitko Çavkov, por edhe zyrtarëve tjerë, është Nikolla Gruevski...

VMRO-ja zbulon vendin ku do e mbajë Kongresin

më 12.2017 - Aktuale

Vallandova është në lojë të jetë selia e Kongresit të jashtëzakonshëm të VMRO-së ku pritet të zgjidhet lideri i ri i partisë, mëson POST.mk nga funksionar i lartë partiak. Sipas opinionit të partisë, Vallandova...

VMRO-ja zbulon vendin ku do e mban Kongresin

më 12.2017 - Medial

Vallandova është në lojë të jetë selia e Kongresit të jashtëzakonshëm të VMRO-së ku pritet të zgjidhet lideri i ri i partisë, mëson POST.mk nga funksionar i lartë partiak. Sipas opinionit të partisë, Vallandova...

Mickovski: Ekziston mundësia që unë të jem pasardhës i Gruevskit

më 12.2017 - TV Koha

Related

VMRO-ja zbulon vendin ku do e mbajë Kongresin

më 12.2017 - Lajm

Vallandova është në lojë të jetë selia e Kongresit të jashtëzakonshëm të VMRO-së ku pritet të zgjidhet lideri i ri i partisë, mëson POST.mk nga funksionar i lartë partiak. Sipas opinionit të partisë, Vallandova...

Gruevski nuk tregon se a ka favorit për pasardhës të tij

më 12.2017 - Zhurnal

Shkup, 6 dhjetor - Lideri i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski iu shmang pyetjeve të gazetarëve lidhur me atë se a ka ndonjë favorit për pasardhës së tij në VMRO-DPMNE.  E vetmja që tha ai është se do të jetë...

Mickovski: Ekziston mundësia që unë të jem pasardhës i Gruevskit

më 12.2017 - Zhurnal

Shkup, 6 dhjetor - Sekretari gjeneral i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickovski në pres konferencën e djeshme duke u përgjigjur pyetjeve të gazetarëve tha se ekziston një opcion që të jetë kandidat për të zëvendësuar...

Trashëgimtari në VMRO, Gruevski i ik përgjigjes

më 12.2017 - Medial

Lideri i VMRO-DPMNE-së Nikolla Gruevski është shmangur të përgjigjet në pyetjet e gazetarëve nëse ka favorit për trashëgimtar në funksionin e kryetarit të partisë. Atë që tha ishte se gjithçka do të jetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK