http://kariera.mk

Për të interesuarit, një libër ka përmbledhur varrezat me panoramën më të bukur

më 12.2017 - Telegrafi

Varrezat nuk janë vende për t’u vizituar nga turistët, por ka nga ata që i pëlqejnë t’i shikojnë. Për të interesuarit, një libër ka përmbledhur varrezat me panoramën më të bukur. Është blogeri i udhëtimit...

FOTO/ Varrezat më të bukura në botë

më 12.2017 - Syri

Varrezat nuk janë vende për t’u vizituar nga turistët, por ka nga ata që i pëlqejnë t’i shikojnë. Për të interesuarit, një libër ka përmbledhur varrezat me panoramën më të bukur. Është blogeri i udhëtimit...

Varrezat më të bukura në botë

më 12.2017 - Lajmi.net

Varrezat nuk janë vende për t’u vizituar nga turistët, por ka nga ata që i pëlqejnë t’i shikojnë. Për të interesuarit, një libër ka përmbledhur varrezat me panoramën më të bukur. Është blogeri i udhëtimit...

Varrezat më të bukura në botë

më 12.2017 - Infokusi

Varrezat nuk janë vende për t’u vizituar nga turistët, por ka nga ata që i pëlqejnë t’i shikojnë. Për të interesuarit, një libër ka përmbledhur varrezat me panoramën më të bukur. Është blogeri i udhëtimit...

Këto varrezat i japin kuptim shprehjes ‘dua të vdes këtu’

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 15 Nuk na takon që të flasim shpesh për varrezat. Kjo për shkak të frikës së vdekjes. As varrezat nuk janë një vend ku do shkonim me dëshirë. Por këto varreza janë vërtet të bukura. Loren Rhoads...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK