http://kariera.mk

Galaxy S9 nuk prezantohet në panairin CES 2018

më 12.2017 - Medial

Gjatë muajve të kaluar ka pasur informacione se gjenerata e ardhshme e serisë Galaxy S do të shfaqen më herët se sa ishte e zakonshme viteve të kaluara. Më herët ishte thënë se modelet e reja Galaxy S9...

Galaxy S9 nuk prezantohet në panairin CES 2018

më 12.2017 - RTV 21

Galaxy S9 dhe S9+ nuk do t’i shohim në panairin Consumer Electronics Show Gjatë muajve të kaluar ka pasur informacione se gjenerata e ardhshme e serisë Galaxy S do të shfaqen më herët se sa ishte e zakonshme...

Samsung tregon se a do të prezantohet S9 në janar

më 12.2017 - Periskopi

Ka pasur disa spekulime që Samsung do ta prezantoj Samsung S9 në panairin Consumer Electronics Show (CES) që do të mbahet në janar të vitit të ardhshëm. Por Samsung tash ka sqaruar gjërat, duke thënë se...

Galaxy S9 nuk prezantohet në panairin CES 2018

më 12.2017 - KosovaPress

Më herët ishte thënë se modelet e reja Galaxy S9 dhe S9+ mund t’i shohim në panairin Consumer Electronics Show (CES) që do të mbahet në janar të vitit të ardhshëm. Samsung tash ka sqaruar gjërat, duke...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK