http://kariera.mk

FOTO/ Kjo grua humbi 190 kg dhe tani është një 'seksbombë'! Zbuloni sekretin...

më 12.2017 - Syri

Ishte vetëm 23 vjeç kur në televizion u transmetua seriali “Jeta ime 300 kilëshe”. Ajo peshonte 298 kg dhe ndihej si një “përbindësh i ndyrë dhe i shpifur”. Ankthi e bënte të hante më shumë nga ç’ishte...

Kjo grua humbi 190 kg, si?

më 12.2017 - Koha.net

Ishte vetëm 23 vjeç kur në televizion u transmetua seriali “Jeta ime 300 kilëshe”. Ajo peshonte 298 kg dhe ndihej si një “përbindësh i ndyrë dhe i shpifur”, transmeton Anabel. Ankthi e bënte të hante më...

SI IA DOLI 23-VJEÇARJA TË HUMBASË 190 KG?! JA SI DUKET SOT

më 12.2017 - NOA

Ishte vetëm 23 vjeç kur në televizion u transmetua seriali “Jeta ime 300 kilëshe”. Ajo peshonte 298 kg dhe ndihej si një “përbindësh i ndyrë dhe i shpifur”. Ankthi e bënte të hante më shumë nga ç’ishte...

Kjo grua humbi 190 kg, si?

më 12.2017 - Infokusi

Ishte vetëm 23 vjeç kur në televizion u transmetua seriali “Jeta ime 300 kilëshe”. Ajo peshonte 298 kg dhe ndihej si një “përbindësh i ndyrë dhe i shpifur”, transmeton Anabel. Ankthi e bënte të hante më...

Kjo grua humbi 190 kg, si?

më 12.2017 - Portalb

Ishte vetëm 23 vjeç kur në televizion u transmetua seriali “Jeta ime 300 kilëshe”. Ajo peshonte 298 kg dhe ndihej si një “përbindësh i ndyrë dhe i shpifur”, transmeton Anabel. Ankthi e bënte të hante më...

Kjo grua humbi 190kg dhe rezultati është i pabesueshëm

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Ishte vetëm 23 vjeç kur në televizion u transmetua seriali “Jeta ime 300 kilëshe”. Ajo peshonte 298 kg dhe ndihej si një “përbindësh i ndyrë dhe i shpifur”. Ankthi e bënte të hante më shumë nga ç’ishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK