http://kariera.mk

Burri nga Kaçaniku që la duhanin planifikon që me paratë e kursyera ta vizitojë Mekën

më 12.2017 - TV Koha

Dihet botërisht se duhani dëmton seriozisht shëndetin e njeriut, por jo vetëm. Përpos që rrezikohet jeta, pirja e duhanit zvogëlon dukshëm buxhetin e një personi, nëse llogariten cigaret e blera brenda...

Njihuni me Kosovarin që e la duhanin dhe me parat e kursyera realizoji ëndrrën e tij

më 12.2017 - Gazeta e re

Shpesh kemi dëgjuar thëniet që nëse e ndalon pirjen e duhanit, me paratë e kursyera mund të realizosh “ëndrrat”. Mirëpo një banor i Kosovës këtë e ka kthyer në praktikë dhe pas disa vitesh ka grumbulluar...

La duhani, shihni sa para grumbulloi më pas shqiptari

më 12.2017 - Aktuale

Thonë se duhani dëmton rëndë shëndetin, por nuk është vetëm kjo. Duhani dëmton rëndë edhe buxhetin e konsumatorëve. Këtë e ka treguar më së miri edhe Shabani, një shqiptar nga Kaçaniku, i cili prej disa...

FOTO/ La duhani, shihni sa para grumbulloi më pas shqiptari

më 12.2017 - Syri

Thonë se duhani dëmton rëndë shëndetin, por nuk është vetëm kjo. Duhani dëmton rëndë edhe buxhetin e konsumatorëve. Këtë e ka treguar më së miri edhe Shabani, një shqiptar nga Kaçaniku, i cili prej disa...

La duhani, shihni sa para grumbulloi më pas shqiptari

më 12.2017 - Tetova Sot

Thonë se duhani dëmton rëndë shëndetin, por nuk është vetëm kjo. Duhani dëmton rëndë edhe buxhetin e konsumatorëve. Këtë e ka treguar më së miri edhe Shabani, një shqiptar nga Kaçaniku, i cili prej disa...

Nga kursimet e duhanit, planifikon të shkojë në Mekë

më 12.2017 - Albinfo

Ai të gjitha këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin dhe me ato para planifikon të shkojë në qytetin e shenjtë, në Mekë Lënia e duhanit, përveç që përmirëson shëndetin, gjithashtu shton edhe kursimet...

Shqiptari që e la duhanin, i tregon publikisht paratë e kursyera

më 12.2017 - Ina

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale, duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij, ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin, shkruan GazetaExpress. “Kush thotë...

Kosovari që e la duhanin tregon publikisht paratë e kursyera. Me to do të shkojë në Mekë

më 12.2017 - Presheva Jone

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin. “Kush thotë se duhani dëmton shëndetin...

Burri nga Kaçaniku që la duhanin planifikon që me paratë e kursyera ta vizitojë Mekën

më 12.2017 - Telegrafi

Dihet botërisht se duhani dëmton seriozisht shëndetin e njeriut, por jo vetëm. Përpos që rrezikohet jeta, pirja e duhanit zvogëlon dukshëm buxhetin e një personi, nëse llogariten cigaret e blera brenda...

Burri nga Kaçaniku që la duhanin planifikon që me paratë e kursyera ta vizitojë Mekën

më 12.2017 - InfoShqip

Dihet botërisht se duhani dëmton seriozisht shëndetin e njeriut, por jo vetëm. Përpos që rrezikohet jeta, pirja e duhanit zvogëlon dukshëm buxhetin e një personi, nëse llogariten cigaret e blera brenda...

Kursen mijëra euro duke lënë duhanin, shqiptari çudit me vendin se ku do t'i shpenzojë

më 12.2017 - Albeu

Lënia e duhanit të kursen shumë para, por një qytetar i Kosovës e ka vërtetuar këtë perceptim me veten e tij. Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke hedhur në Facebook kursimet e...

Kosovari që e la duhanin tregon publikisht paratë e kursyera. Me to do të shkojë në Mekë

më 12.2017 - Lajmi.net

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin. “Kush thotë se duhani dëmton shëndetin...

Shqiptari heq dorë nga duhani dhe tregon lekët që ka kursyer

më 12.2017 - Albeu

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin, shkruan GazetaExpress. “Kush thotë...

Kosovari që e la duhanin, i tregon publikisht paratë e kursyera

më 12.2017 - GazetaBlic

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin. “Kush thotë se duhani dëmton shëndetin...

Kosovari që e la duhanin, i tregon publikisht paratë e kursyera

më 12.2017 - Gazeta Express

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin, shkruan GazetaExpress. “Kush thotë...

FOTOT/ La duhanin, shqiptari tregon shumën e parave të kursyera

më 12.2017 - Java News

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin. “Kush thotë se duhani dëmton shëndetin...

Kosovari që e la duhanin i tregon publikisht paratë e kursyera

më 12.2017 - Periskopi

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale, duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij, ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin. “Kush thotë se duhani dëmton shëndetin...

Kosovari që e la duhanin, i tregon publikisht paratë e kursyera

më 12.2017 - Sovrani

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale, duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij, ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin, shkruan GazetaExpress. “Kush thotë...

Kosovari që e la duhanin, i tregon publikisht paratë e kursyera

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin. “Kush thotë se duhani dëmton shëndetin...

Kosovari që e la duhanin, i tregon publikisht paratë e kursyera

më 12.2017 - Bota Press

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin, shkruan GazetaExpress. “Kush thotë...

Kosovari që e la duhanin, i tregon publikisht paratë e kursyera

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Shaban Guri nga Kaçaniku ka bërë bujë në rrjetet sociale duke treguar publikisht kursimet e tij. Sipas përshkrimit të tij ai këto kursime i ka bërë duke e lënë duhanin, shkruan GazetaExpress. “Kush thotë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK