http://kariera.mk

Babai kërkon nuse për djalin emigrant, habit me kushtet që ka

më 12.2017 - TV Koha

Një burrë nga Lushnja ka kërkuar ndihmë sot përmes emisionit “Aldo Morning Show”, për t’i gjetur nuse djalit. “Jam Kujtimi nga Lushnja. Unë kërkoj një ndihmë, kam një djalë në Gjermani 35 vjeç me dokumenta...

Babai kërkon nuse për djalin, ja kushtet për vajzën pretendente

më 12.2017 - Tetova Sot

Një tjetër çudi shqiptarë është dëgjuar në emisionin ‘Aldo Morning Show’. Babai nga Lushnja, kërkon nuse për  djalin emigrant në Gjermani. Sigurisht ai ka disa kushte për vajzën pretendente. Të paktën...

Babai kërkon nuse për djalin, ja kushtet për vajzën pretendente

më 12.2017 - Gazeta Express

Një tjetër çudi shqiptarë është dëgjuar në emisionin ‘Aldo Morning Show’. Babai nga Lushnja, kërkon nuse për  djalin emigrant në Gjermani. Sigurisht ai ka disa kushte për vajzën pretendente. Të paktën...

BABAI NGA LUSHNJA KËRKON NUSE PËR DJALIN NË GJERMANI, KA VETËM NJË KUSHT

më 12.2017 - NOA

Një burrë nga Lushnja kërkon ndihmë për t’i gjetur një nuse djalit të tij. Këtë kërkesë ai e ka parashtruar këtë të enjte përmes emisionit “Aldo Morning Shoë”. Kujtimi nga Lushnja thotë se djali i tij...

VIDEO/ Lushnjari kërkon nuse për djalin e tij emigrant, por habit me kriteret që duhet të plotësojë kandidatja

më 12.2017 - Syri

Një burrë nga Lushnja ka kërkuar ndihmë sot përmes emisionit “Aldo Morning Show”, për t’i gjetur nuse djalit. Kujtimi tha se djali i tij është 35 vjeç dhe prej vitesh jeton në Gjermani, ndërkohë që shtoi...

Babai kërkon nuse për djalin, ja kushtet për vajzën pretendente

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Një tjetër çudi shqiptarë është dëgjuar në emisionin ‘Aldo Morning Show’. Babai nga Lushnja, kërkon nuse për  djalin emigrant në Gjermani. Sigurisht ai ka disa kushte për vajzën pretendente. Të paktën...

Babi kërkon nuse për djalin emigrant: Mos ketë patur lidhje më përpara dhe të…

më 12.2017 - Tetova Sot

Emisioni i mëngjesit në Tv Klan duket se është kthyer në një ‘’agjenci njohjesh’’ teksa edhe sot një zotëri nga Lushnja ka telefonuar duke kërkuar ndihmë për të gjetur një nuse për të birin që jeton në...

Babai nga Lushnja kërkon nuse për djalin në Gjermani, habit me kërkesat e tij

më 12.2017 - Lajme.al

Babai kërkon nuse për djalin. Një burrë nga Lushnja ka kërkuar ndihmë sot përmes emisionit “Aldo Morning Show”. Kujtimi tha se djali i tij është 35 vjeç dhe prej vitesh jeton në Gjermani, ndërkohë që shtoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK