http://kariera.mk

Intervista/ Reinhard Priebe për Klan Plus: Vetingu është vonuar së tepërmi

më 12.2017 - Klan

Ish-drejtori për Ballkanin në BE, Reinhard Priebe në një intervistë për Klan Plus deklaron se, vettingu është vonuar së tepërmi. Për Priebe hapjen e negociatave nuk mund të parashikohet pasi gjithçka varet...

Reinhard Priebe: Hapja e negociatave nuk mund të parashikohet, vetingu është vonuar...

më 12.2017 - Syri

Hapja e negociata nuk mund të parashikohet, pasi gjithçka do të varet nga reformat. Proçesi i vetingut është vonuar së tepërmi. Kështu shprehet ish-drejtori për Ballkanin në BE, Reinhard Priebe. “Ka qenë...

Flet ish drejtuesi i lartë në BE: Vettingu në Shqipëri është vonuar së tepërmi!

më 12.2017 - Gazeta Express

Ish-drejtori për Ballkanin në BE, Reinhard Priebe në një intervistë për Klan Plus deklaron se, vettingu është vonuar së tepërmi. Për Priebe hapjen e negociatave nuk mund të parashikohet pasi gjithçka varet...

Ish-drejtuesi i lartë në BE: Vettingu në Shqipëri është vonuar së tepërmi!

më 12.2017 - NOA

Ish-drejtori për Ballkanin në BE, Reinhard Priebe në një intervistë për Klan Plus deklaron se, vettingu është vonuar së tepërmi. Për Priebe hapjen e negociatave nuk mund të parashikohet pasi gjithçka varet...

Ish-zyrtari i BE: Vettingu në Shqipëri është i vonuar…

më 12.2017 - Java News

Ish-drejtori për Ballkanin në BE, Reinhard Priebe në një intervistë për Klan Plus deklaron se, vettingu është vonuar së tepërmi. Për Priebe hapjen e negociatave nuk mund të parashikohet pasi gjithçka varet...

Flet ish drejtuesi i lartë në BE: Vettingu në Shqipëri është vonuar së tepërmi!

më 12.2017 - Tetova Sot

Ish-drejtori për Ballkanin në BE, Reinhard Priebe në një intervistë për Klan Plus deklaron se, vettingu është vonuar së tepërmi. Për Priebe hapjen e negociatave nuk mund të parashikohet pasi gjithçka varet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK