http://kariera.mk

Fergie flet për vështirësitë nga varshmëria prej drogës

më 12.2017 - Koha.net

Këngëtarja Fergie ka folur me guxim për luftën e saj nga varshmëria prej narkotikëve. Fergie ka hapur zemrën dhe ka folur për luftën me psikozën dhe demncën. Gjatë kohës së ndarjes nga ish-bashkëshorti,...

Fergie: Kam përdorur drogë që kur isha 18 vjeçe

më 12.2017 - Klan

Fergie zbulon se ka qenë e varur nga drogat sintetike. Këngëtarja  e njohur  tregon se këto lloj lëndësh narkotike që ajo pinte i shkaktonin  halucinacione çdo ditë. Varësia ndaj metamfetaminës i ka shkaktuar ...

Fergie flet për problemet që kishte nga varësia ndaj drogave

më 12.2017 - Medial

Këngëtarja e famshme Fergie ka ndarë me publikun problemet që kishte përjetuar nga varësia ndaj drogave. Fergie për herë të parë për abuzimin me droga pati treguar në vitin 2012 në një interviste me Oprah,...

Këngëtarja tregon si hoqi dorë nga droga: Kisha halucinacione çdo ditë

më 12.2017 - Java News

'SINGLE' FERGIE CELEBRATES DOUBLE DUCHESS SUCCESS As Fergie goes on tour to promote her new album Double Duchess, the American Black Eyed Peas singer the press are focusing on her recent separation...

Fergie flet për problemet që kishte nga varësia ndaj drogave

më 12.2017 - Tetova Sot

Këngëtarja e famshme Fergie ka ndarë me publikun problemet që kishte përjetuar nga varësia ndaj drogave. Fergie për herë të parë për abuzimin me droga pati treguar në vitin 2012 në një interviste me Oprah,...

Këngëtarja rrëfen varësinë ndaj drogërave: E kuptova dëmin kur fillova të shihja halucinacione…

më 12.2017 - Blitz

Këngëtarja e grupit të njohur Black Eyed Pas, Fergie ka folur pas shumë kohësh për varësinë e saj ndaj metamfetaminës e njohur ndryshe si “Crystal meth” . Fergie e ka filluar përdorimin e drogës që në...

Rrëfimi i sinqertë i këngëtares së famshme

më 12.2017 - KosovaPress

Fergie ka hapur zemrën dhe ka folur për luftën me psikozën dhe demncën. Gjatë kohës së ndarjes nga ish-bashkëshorti, Fergie ka zbuluar se si në moshë të re nuk e kishte aspak të lehtë, transmeton KosovaPress....

Fergie flet për problemet që kishte nga varësia ndaj drogave

më 12.2017 - Klan Kosova

Këngëtarja e famshme Fergie ka ndarë me publikun problemet që kishte përjetuar nga varësia ndaj drogave. Fergie për herë të parë për abuzimin me droga pati treguar në vitin 2012 në një interviste me Oprah,...

Fergie flet për problemet që kishte nga varësia ndaj drogave

më 12.2017 - Infokusi

Këngëtarja e famshme Fergie ka ndarë me publikun problemet që kishte përjetuar nga varësia ndaj drogave. Fergie për herë të parë për abuzimin me droga pati treguar në vitin 2012 në një interviste me Oprah,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK