http://kariera.mk

Ushqimet që luftojnë kancerin

më 12.2017 - Klan

Bota jonë moderne është e mbushur me sëmundje, rreziqe të shumta shëndetësore derisa kanceri është padyshim një nga sëmundjet që i frikëson të gjithë. Duket se po aq sa përpiqemi t’i shmangim të gjitha...

Ushqimet që luftojnë çdo lloji kanceri?

më 12.2017 - Syri

Sëmundja e kancerit po përhapet me ritme të shpejta në mbarë globin. Alarmi vjen nga Organizata Botërore e Shëndetësisë. Statistikat e kësaj organizate tregojnë se aktualisht, 14 milion njerëz në vit diagnostikohen...

Ushqimet që luftojnë kancerin

më 12.2017 - Medial

Bota jonë moderne është e mbushur me sëmundje, rreziqe të shumta shëndetësore derisa kanceri është padyshim një nga sëmundjet që i frikëson të gjithë. Duket se po aq sa përpiqemi t’i shmangim të gjitha...

Ushqimet që ushqejnë trurin, veprojnë kundër kancerit dhe diabetit

më 12.2017 - Lajmi.net

Antioksidantët bllokojnë prodhimin e radikaleve të lira, duke parandaluar plakjen e parakohshme të qelizave dhe duke nxitur procesin e rigjenerimit natyror, veprojnë kundër stresit, ruajnë shikimin, parandalojnë...

7 ushqimet që ushqejnë trurin, veprojnë kundër kancerit dhe diabetit

më 12.2017 - Mapo

Antioksidantët bllokojnë prodhimin e radikaleve të lira, duke parandaluar plakjen e parakohshme të qelizave dhe duke nxitur procesin e rigjenerimit natyror, veprojnë kundër stresit, ruajnë shikimin, parandalojnë...

Ushqimet që ushqejnë trurin, veprojnë kundër kancerit dhe diabetit

më 12.2017 - Lajm

Antioksidantët bllokojnë prodhimin e radikaleve të lira, duke parandaluar plakjen e parakohshme të qelizave dhe duke nxitur procesin e rigjenerimit natyror, veprojnë kundër stresit, ruajnë shikimin, parandalojnë...

Ushqimet që ushqejnë trurin, veprojnë kundër kancerit dhe diabetit

më 12.2017 - Infokusi

Antioksidantët bllokojnë prodhimin e radikaleve të lira, duke parandaluar plakjen e parakohshme të qelizave dhe duke nxitur procesin e rigjenerimit natyror, veprojnë kundër stresit, ruajnë shikimin, parandalojnë...

Ushqimet që luftojnë kancerin

më 12.2017 - Klan Kosova

Bota jonë moderne është e mbushur me sëmundje, rreziqe të shumta shëndetësore derisa kanceri është padyshim një nga sëmundjet që i frikëson të gjithë. Duket se po aq sa përpiqemi t’i shmangim të gjitha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK