http://kariera.mk

Osmani – Toman: Kemi afate të shkurta, koha është faktor serioz por Qeveria është e përkushtuar

para 11 muajve - Portalb

Bashkëpunimi bilateral mes dy vendeve, për procesin euro – integrues të Maqedonisë si dhe mbështetja e Çekisë për procesin e zgjerimit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor ishin temat...

OSMANI: Qeveria dhe institucionet, fuqishëm të angazhuar në reformat

para 10 muajve - Medial

Zëvendëskryetari i Qeverisë përgjegjës për Çështje Evropiane, Bujar Osmani kishte takim me Ambasadorin e Republikës së Çekisë, Miroslav Toman. Në takim u hapën tema për bashkëpunim bilateral mes dy vendeve,...

Osmani: Presim vazhdimin e përkrahjes nga Republika e Çekisë në integrimet evropiane

para 11 muajve - Telegrafi

Bashkëpunimi dypalësh mes dy vendeve, për procesin e integrimeve evropiane të Maqedonisë si dhe mbështetja e Çekisë për procesin e zgjerimit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor ishin...

Takim i zëvendëskryeministrit Osmani me ambasadorin çek Toman

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 7 dhjetor - Bashkëpunimi bilateral mes dy vendeve, për procesin euro - integrues të Maqedonisë si dhe mbështetja e Çekisë për procesin e zgjerimit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor...

Osmani: Presim vazhdimin e përkrahjes nga Republika e Çekisë në integrimet evropiane

para 11 muajve - Lajm

Bashkëpunimi dypalësh mes dy vendeve, për procesin e integrimeve evropiane të Maqedonisë si dhe mbështetja e Çekisë për procesin e zgjerimit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor ishin...

Osmani: Presim vazhdimin e përkrahjes nga Republika e Çekisë në integrimet evropiane

para 11 muajve - Almakos

Bashkëpunimi dypalësh mes dy vendeve, për procesin e integrimeve evropiane të Maqedonisë si dhe mbështetja e Çekisë për procesin e zgjerimit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor ishin...

Takim i zëvendëskryeministrit Osmani me ambasadorin çek Toman

para 11 muajve - Tetova Sot

Bashkëpunimi bilateral mes dy vendeve, për procesin euro – integrues të Maqedonisë si dhe mbështetja e Çekisë për procesin e zgjerimit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor ishin temat...

Shoqata “Banjat e Dibrës”, gjithë mysafirët i ka paraqitur si të sëmurë që tu ik tatimeve!

para 11 muajve - Almakos

Policia financiare në bashkëpunim me prokurorin për krim të organizuar ka ngritur katër padi penale për keqpërdorim të mjeteve financiare. Për keqpërdorimet detyrës të zyrtare, drejtoria financiare ka...

Sulmohen fizikisht dy policë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Dy policë janë sulmuar fizikisht nga një person. Sulmi fizik ndaj policëve ka ndodhur në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë. “Është arrestuar i dyshuari, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht dy zyrtarë...

Shuhet pishtari i arsimit shqip në Tetovë!

para 11 muajve - Almakos

Share this: Click to share on Twitter (Opens in new window) Click to share on Facebook (Opens in new window) Click to share on Google+ (Opens in new window) Like this: Like Loading...

Takim i ministrit Duraki me ambasadorin hungarez Duks

para 11 muajve - Almakos

Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor, Sadulla Duraki sot realizoi takim pune me ambasadorin e Hungarisë në Maqedoni, Lasllo  Ishtvan Duks. Qëllimi i takimit, siç informojnë nga MMJPH,...

Partizani i Shqipërisë dëshiron Abdurrahimin e Shkëndijës

para 11 muajve - Almakos

Duket se tregu maqedonas është kthyer në të preferuarin e Partizanit, që ka hequr dorë përfundimisht nga tregu italian, pas dështimit në merkaton e verës. Ditët e fundit “Sport Ekspres” mësoi se Partizani...

Policia Financiare paralajmëron 4 padi penale

para 11 muajve - Almakos

Policia financiare në bashkëpunim me prokurorin për krim të organizuar ka ngritur katër padi penale për keqpërdorim të mjeteve financiare. Për keqpërdorimet detyrës të zyrtare, drejtoria financiare ka...

A ishte gati Johan Tarçullovski për paraburgim (FotoLajm)

para 11 muajve - Almakos

Share this: Click to share on Twitter (Opens in new window) Click to share on Facebook (Opens in new window) Click to share on Google+ (Opens in new window) Like this: Like Loading...

Zgjedhje e prokurorëve publikë

para 11 muajve - Almakos

Këshilli i prokurorëve publikë të Republikës së Maqedonisë sot do të mbajë seancë në të cilën duhet të zgjidhen prokurorë të rinj publikë. Anëtarët e Këshillit do të zgjedhin prokurorë publikë pas shpalljes...

Rritet numri i prokurorëve publikë

para 11 muajve - Almakos

Këshilli i prokurorëve publikë të Republikës së Maqedonisë sot do të mbajë seancë në të cilën duhet të zgjidhen prokurorë të rinj publikë. Anëtarët e Këshillit do të zgjedhin prokurorë publikë pas shpalljes...

Bebe Rexha shkroi historinë me suksesin e saj, ndërsa e kuptoi së fundmi për herë të parë

para 11 muajve - Almakos

Këngëtarja Bebe Rexha ka pasur një vit mjaft të suksesshëm. Ajo ka sjell këtë vit shumë prurje në muzikë, të cilat kanë rezultuar të suksesshme, dhe janë pëlqyer në masë nga publiku. Jo të pakta kanë qenë...

Shpat Kasapi me pushime në mes të dimrit, shijon klimën e ngrohtë në Xhamajka

para 11 muajve - Almakos

Këngëtari Shpat Kasapi muaj më parë solli projektin e tij më të ri muzikor, këngën dhe klipin “Aroma e saj”, i cili u prit mirë nga publiku. Ndonëse është sezona e fundvitit, dhe të gjithë këngëtarët janë...

Evropianët përdorin mesatarisht 2.4 GB internet në muaj

para 11 muajve - Zhurnal

Evropianët kanë përdorur mesatarisht 2.4 GB internet të operatorëve telefonik në muaj gjatë vitit 2017. Sipas të dhënave të “Global Data”, finlandezët prijnë bindshëm në Evropë me mesatare prej 13.3 gigabajt...

Evropianët përdorin mesatarisht 2.4 GB internet në muaj

para 11 muajve - Ina

Evropianët kanë përdorur mesatarisht 2.4 GB internet të operatorëve telefonik në muaj gjatë vitit 2017. Sipas të dhënave të “Global Data”, finlandezët prijnë bindshëm në Evropë me mesatare prej 13.3 gigabajt...

Evropianët përdorin mesatarisht 2.4 GB internet në muaj

para 11 muajve - Insajderi

Evropianët kanë përdorur mesatarisht 2.4 GB internet të operatorëve telefonik në muaj gjatë vitit 2017. Sipas të dhënave të “Global Data”, finlandezët prijnë bindshëm në Evropë me mesatare prej 13.3 gigabajt...

Evropianët përdorin mesatarisht 2.4 GB internet në muaj

para 11 muajve - Gazeta Liria

Evropianët kanë përdorur mesatarisht 2.4 GB internet të operatorëve telefonik në muaj gjatë vitit 2017. Sipas të dhënave të “Global Data”, finlandezët prijnë bindshëm në Evropë me mesatare prej 13.3 gigabajt...

Pas vendimit të Haradinajt për Demarkacion, fillojnë talljet me të madhe rreth kësaj

para 11 muajve - Gazeta Liria

Njohësi i çështjeve politike në vend, Imer Mushkolaj ka shkruar në llogarinë e tij në  Facebook, rreth vendimit të qeverisë që të dërgohet në Kuvend raporti i Komisionit Shtetëror për kufirin me Malin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK