http://kariera.mk

E rëndë, familjarët gjejnë të vdekur në banesë të afërmin e tyre

më 12.2017 - NOA

Një ngjarje e rëndë është raportuar mbrëmjen e kësaj të enjte në qytetin e Durrësit ku një person është gjendur i vdekur. Sipas të dhënave paraprake, 82 vjeçari me iniciale R.M., është gjendur i pajetë...

E rëndë në Durrës, i moshuari vendos t’i japë fund jetës me fostoksinë

më 12.2017 - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Durrësit, ku një i moshuar është vetëvrarë duke konsumuar fostoksinë. Si pasojë e helmit 82 vjeçari me inicialet R.M nuk ka mundur t’i shpëtojë vdekjes....

Burri humb jetën tragjikisht

më 12.2017 - Tetova Sot

Një burrë i moshuar ka humbur jetën një ditë më parë në Durrës. Sipas hetimeve paraprake, dyshohet se R.M. është vetëhelmuar me fotoksinë. Kanë qenë familjarët e tij ata që e kanë gjetur 82-vjeçarin R.M.,...

I moshuari vetëvritet me fotoksinë në Durrës

më 12.2017 - Albeu

Një i moshuar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike duke pirë fotoksinë në banesë. Sipas Policisë së Durrësit, shtetasi me inicialet R.M, vjeç 82, banues në Durrës është helmuar me fostoksinë në banesë,...

Durrës/ I moshuari i jep fund jetës duke pirë fostoksinë

më 12.2017 - Opinion

Një i moshuar i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike duke pirë fostoksinë në banesë. Sipas Policisë së Durrësit, shtetasi me inicialet R.M, vjeç 82, banues në Durrës është helmuar me fostoksinë ndë banesë,...

Durrës, 82-vjeçari i jep fund jetës me fostoksinë

më 12.2017 - Java News

Një tjetër rast vetëvrasjeje shënohet në vend. Këtë herë ngjarja ka ndodhur në qytetin e Durrësit. Nje burre i moshuar i ka dhene fund jetes duke pire fostoksine ne banese. Ngjarja konfirmohet nga burimet...

Burri humb jetën tragjikisht

më 12.2017 - Syri

Një burrë i moshuar ka humbur jetën një ditë më parë në Durrës. Sipas hetimeve paraprake, dyshohet se R.M. është vetëhelmuar me fotoksinë. Kanë qenë familjarët e tij ata që e kanë gjetur 82-vjeçarin R.M.,...

Fund tragjik, një person dërgohet pa shenja jete në spital

më 12.2017 - NOA

Një burrë i moshuar në Durrës i ka dhënë fund jetës ditën e djeshme pasi dyshohet se është vetëhelmuar me fotoksinë. Kanë qenë familjarët e tij ata që e kanë gjetur 82 vjeçarin R.M., nga qyteti bregdetar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK