http://kariera.mk

Kukësi me kujdes edhe ndaj Lushnjes

më 12.2017 - Klan

Kukësi – Lushnja është ndeshja që do të hapë javën e 14 të Superligës. Kampionët vijnë pas humbjes më Skënderbeun që iu kushtoi edhe zbritjen në vendin e tretë dhe tashmë duhet të tregohen të kujdesshëm...

Milinkovic pavarësisht gjithçkaje mbetet optimist për fitimin e titullit kampion

më 12.2017 - Albeu

Mladen Milinkovic hedh poshtë zërat për një përplasje të mundshme me menaxherin e klubit, Naim Halili . Në konferëncën për shtyp, trajneri i Kukësit foli për situatën që po kalon skuadra, duke theksuar...

Kanë kosto “të kripur”, ja pse trajnerët e huaj rezistojnë më shumë

më 12.2017 - Gazeta Tema

Trajnerit të Kukësit Mladen Milinkovic i duhet të fitojë pikë të plota në 3 ndeshjet e radhës për të qëndruar në krye të skuadrës. Është ky ultimatumi, apo objektivi i radhës në kampin verilindor, ku çdo...

Shkarkohet Milinkoviç? Kukësi ka gati trajnerin e ri

më 12.2017 - Syri

Klubi i Kukësit po projekton Armando Cungun si pasardhës të trajnerit Mlladen Milinkoviç. Nuk është thjesht një hipotezë, por mes zyrtarëve të klubit kampion në fuqi dhe trajnerit shkodran ka pasur bisedime...

LAJMI I FUNDIT/ Trajneri i KUKËSIT “zbërthehet” para mediave: Jemi për titull, ja e vërteta me Naim Halilin

më 12.2017 - Newsport

Trajneri, Mlladen Milinkoviç ka dalë në konferencë për shtyp dy ditë para ndeshjes  kundër Lushnjes. Tekniku i Kukësit preku një sërë çështjesh, por ajo që ra në sy ishte optimizmi i tij për titullin kampion....

PRAPASKENA/ Një trajner shkodran për të zëvendësuar Milinkoviç te KUKËSI? Ja e vërteta!

më 12.2017 - Newsport

Kukësi është një nga ekipet më të përfolur në këtë fazë të Superiores për shkak të rezultateve të marra përgjatë këtyre javëve. Kampionët e Shqipërisë duken se do ta kenë mjaft të vështirë të fitojnë sërish...

Vazhdojnë problemet te Kukësi, Halili rri larg zyrave të klubit, zbulohet çfarë po ndodh në kampin verilindor

më 12.2017 - Newsport

Pak ditë më parë u tha se menaxheri i Kukësit, Naim Halili kishte shfaqur pakënaqësi për problemet që po ndodhin në klubin verilindor.  Halili deklaroi pak ditë më parë se marrëdhënia e tij me presidentin...

Pak qetësi, “ilaçi” i duhur për Kukësin e trazuar

më 12.2017 - Mapo

Pas dy disfatave në 3 ndeshjet e fundit në kampionat, ku i është dashur të lërë fushën i mundur nga rivalët e Partizanit dhe Skënderbeut, sfida me Lushnjën vjen në momentin e duhur për Kukësin. Kampionati...

LAJMI I FUNDIT/ “Bombë” te KUKËSI, lojtarët njihen me vendimin drastik të presidentit GJICI

më 12.2017 - Newsport

Skuadra e Kukësit nuk po kalon aspak një situatë të mirë në kampionatin shqiptar. Ekipi kampion i drejtuar nga trajneri Mlladen Milinkoviç ndodhet në vendin e tretë, ndërsa objektivi titull duket një mision...

Deklaratë e fortë e Kukësit: Policia austriake na dhunoi, kërkojmë dëmshpërblim

më 12.2017 - Sot News

Kukësi ishte akuzuar në verë se ka trukuar ndeshjen me Dinamon e Moskës, humbur me shifrat 6-0. Ishte pikërisht rezultati dhe dyshimet në lojë që bindën autoritetet austriake të nisin një hetim për trukim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK