http://kariera.mk

Ultranacionalisti serb, Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Portalb

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte, shkruan REL. Sheshel tha të enjten se...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Telegrafi

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Akuzohet për krime lufte, Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - BalkanWeb

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk do...

Serbi, Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Alsat-M

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Akuzohet për krime lufte, ultranacionalisti serb Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - BalkanWeb

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel Refuzon të Kthehet në Hagë

më 12.2017 - Kallxo

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Politiko

U ltranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Gazeta Express

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - GazetaBlic

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Evropa e Lirë

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Lajmi.net

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Tetova Sot

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Akuzohet për krime lufte, Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Java News

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen e tij

më 12.2017 - Mapo

Foto 1 nga 5 Taulant Xhaka ka zyrtarizuar lidhjen e tij me bukuroshen, Arbnora.Ka qenë vetë Xhaka ai që ka postuar një foto me partneren e tij në Instagram, ku shkruan: “Dashuri!”. Ndërkohë që të njejtën...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Fakti Ditor

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Insajderi

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen e tij

më 12.2017 - TV Koha

Taulant Xhaka ka zyrtarizuar lidhjen e tij me bukuroshen, Arbnora.Ka qenë vetë Xhaka ai që ka postuar një foto me partneren e tij në Instagram, ku shkruan: “Dashuri!”. Ndërkohë që të njejtën foto e ka...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Gazeta Liria

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

Sheshel refuzon të kthehet në Hagë

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Ultranacionalisti serb, Vojisllav Sheshel, tha se nuk do t’i ndjekë seancat dëgjimore javën e ardhshme, në rastin e tij përpara Tribunalit të Hagës për Krime Lufte. Sheshel tha të enjten se “kurrë nuk...

E pabesueshme/ Kjo bukuroshe nuk gjen dot të dashur, arsyeja do të ju shokojë

më 12.2017 - Syri

Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur pasi është shumë e bukur. Kjo bukuroshe 26-vjeçare ka një problem të vërtetë. Ajo quhet Cherelle dhe është...

Kjo vajzë është tejet e bukur por nuk arrin dot të gjejë një të dashur, arsyeja do t’ju lë pa fjalë

më 12.2017 - Infokusi

Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur pasi është shumë e bukur. Kjo bukuroshe 26-vjeçare ka një problem të vërtetë. Ajo quhet Cherelle dhe është...

Kjo vajzë është tejet e bukur por nuk arrin dot të gjejë një të dashur, arsyeja do t’ju lë pa fjalë

më 12.2017 - Lajmi.net

Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur pasi është shumë e bukur. Kjo bukuroshe 26-vjeçare ka një problem të vërtetë. Ajo quhet Cherelle dhe është...

FOTO/ Taulant Xhaka i dashuruar ‘kokë e këmbë’, shfaqet në çaste romantike me të dashurën

më 12.2017 - Syri

Futbollisti i njohur Taulant Xhaka po e dëshmon çdo herë e më shumë, se është një mashkull i përkushtuar ndaj të dashurës së tij. Ai është bërë herë pas here temë e mediave rozë lidhur me jetën e tij private....

Taulant Xhaka i dashuruar “kokë e këmbë”, shfaqet në çaste romantike me të dashurën

më 12.2017 - Telegrafi

Futbollisti i njohur Taulant Xhaka po e dëshmon çdo herë e më shumë se është një mashkull i përkushtuar ndaj të dashurës së tij. Ai është bërë herë pas here temë e mediave rozë lidhur me jetën e tij private....

Taulant Xhaka i dashuruar ‘kokë e këmbë’, shfaqet në çaste romantike me të dashurën

më 12.2017 - Tetova Sot

Futbollisti i njohur Taulant Xhaka po e dëshmon çdo herë e më shumë, se është një mashkull i përkushtuar ndaj të dashurës së tij. Ai është bërë herë pas here temë e mediave rozë lidhur me jetën e tij private....

Taulant Xhaka plot dashuri, ka një emër të veçantë për dashurën

më 12.2017 - Prive

Po e dëshmon dita ditës se është një burrë i përkushtuar dhe nuk e ka mendjen gjetkë tek vajzat e tjera. Taulant Xhaka, shpejt ‘i futi dy këmbët në një këpucë”, dhe na prezantoi me të dashurën e tij Arbnorën....

Taulant Xhaka i dashuruar “kokë e këmbë”, shfaqet në çaste romantike me të dashurën

më 12.2017 - Almakos

Futbollisti i njohur Taulant Xhaka po e dëshmon çdo herë e më shumë se është një mashkull i përkushtuar ndaj të dashurës së tij. Ai është bërë herë pas here temë e mediave rozë lidhur me jetën e tij private....

FOTO/ Kjo bukuroshe superseksi nuk po gjen dot një të dashur, arsyeja do t’ju lërë pa fjalë

më 12.2017 - Syri

Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur, pasi është shumë e bukur. Kjo bukuroshe 26-vjeçare ka një problem të vërtetë. Ajo quhet Cherelle dhe është...

Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen, imazhet e çiftit befasojnë!

më 12.2017 - GazetaBlic

Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen me Arbnorën. Fotoja e fundit, e ciftit ku ata shfaqen të përqafuar, tregon që kjo marrëdhënie tashmë është zyrtarizuar. Kjo është fotoja e dytë që futbollisti Taulant Xhaka...

Futbollisti shqiptar zyrtarizon lidhjen, çifti poston të njëjtën foto

më 12.2017 - Zhurnal

Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen me Arbnorën. Fotoja e fundit, e ciftit ku ata shfaqen të përqafuar, tregon që kjo marrëdhënie tashmë është zyrtarizuar. Kjo është fotoja e dytë që futbollisti Taulant Xhaka...

Futbollisti shqiptar zyrtarizon lidhjen, çifti poston të njëjtën foto

më 12.2017 - BalkanWeb

TIRANE – Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen me Arbnorën. Fotoja e fundit, e ciftit ku ata shfaqen të përqafuar, tregon që kjo marrëdhënie tashmë është zyrtarizuar. Kjo është fotoja e dytë që futbollisti...

Taulant Xhaka zyrtarizon lidhjen në rrjetet sociale: “Ti je dashuria ime!”

më 12.2017 - Blitz

Pas kaq shumë kohësh, teksa përflitej për jetën e tij private, futbollisti i njohur Taulant Xhaka ka zyrtarizuar lidhjen e tij me bukuroshen, Arbnora. Ka qenë vetë Xhaka ai që ka postuar një foto me partneren...

Kjo vajzë është tejet e bukur por nuk arrin dot të gjejë një të dashur, arsyeja do t’ju lë pa fjalë

më 12.2017 - Gazeta Liria

Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur pasi është shumë e bukur. Kjo bukuroshe 26-vjeçare ka një problem të vërtetë. Ajo quhet Cherelle dhe është...

Kjo vajzë është tejet e bukur por nuk arrin dot të gjejë një të dashur, arsyeja do t’ju lë pa fjalë

më 12.2017 - Infokusi

Një vajzë, e cila pranon se ka qenë e pafat në dashuri, thotë se nuk mund të gjejë një të dashur pasi është shumë e bukur. Kjo bukuroshe 26-vjeçare ka një problem të vërtetë. Ajo quhet Cherelle dhe është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK