http://kariera.mk

Ditë tjetër, rekord tjetër: Një Bitcoin tani vlen më shumë se 14,000 dollarë

më 12.2017 - Telegrafi

Siç duket Bitcoini është me të vërtetë i pandalshëm, sepse kriptovaluta më e diskutuar ka shënuar rekord të ri sot. Çmimi i Bitcoinit sot ka kaluar shifrën prej 14,000 dollarëve, duke e bërë këtë kriptovalutën...

Bitcoin arrin vlerë të re rekordi

më 12.2017 - KosovaPress

Gjatë 24 orëve të fundit, monedha digjitale kishte një rritje prej mbi 20 për qind. Analistët sugjerojnë se gjithnjë e më shumë njerëz, të cilët kishin kaluar në variante tjera të valutave digjitale, tash...

Ditë tjetër, rekord tjetër: Një Bitcoin tani vlen më shumë se 14,000 dollarë

më 12.2017 - Tetova Sot

Siç duket Bitcoini është me të vërtetë i pandalshëm, sepse kriptovaluta më e diskutuar ka shënuar rekord të ri sot. Çmimi i Bitcoinit sot ka kaluar shifrën prej 14,000 dollarëve, duke e bërë këtë kriptovalutën...

Rekord i ri i Bitcoin

më 12.2017 - RTV 21

Në nëntor filloi rritja marramendëse e kësaj kriptovalute Bitcoin sot, për herë të parë, e tejkaloi nivelin prej 12 mijë dollarëve, duke e vazhduar rritjen drastike gjatë këtij viti. Për bitkoinin, prej...

Rekord i ri i vlerës së bitkoinit

më 12.2017 - TV Koha

Bitkoini sot, për herë të parë, e tejkaloi nivelin prej 12 mijë dollarëve, duke e vazhduar rritjen drastike gjatë këtij viti. Për bitkoinin, prej para pak kohësh u interesuan edhe Uollstriti dhe tregjet...

REKORD I RI I BITCOIN

më 12.2017 - TV21

Bitcoin sot, për herë të parë, e tejkaloi nivelin prej 12 mijë dollarëve, duke e vazhduar rritjen drastike gjatë këtij viti. Për bitkoinin, prej para pak kohësh u interesuan edhe Uollstriti dhe tregjet...

Vazhdon “çmenduria” Bitcoin. Rekordi i ri i monedhës virtuale

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Bitcoin arriti një rekord të ri këtë të hënë pasi kaloi nivelin e 8 000 dollarëve për herë të parë gjatë kësaj jave me një rritje pothuaj 50% në vetëm 8 ditë. Ky rekord u arrit pas njoftimit që kompania...

Nëse do të kishit investuar 100$ në 2010-ën, ju sot do të kishit 300 milionë dollarë

më 12.2017 - Klan Kosova

Në prill të vitit 2010 çmimi i një Bitcoin ishte 0,003 dollarë amerikanë, ndërsa sot çmimi i një Bitcoin 10000 dollarë. Nëse 7 vite më parë të kishit investuar 100$ në Bitcoin, sot do kishit pasur 300...

Nëse do të kishit investuar 100$ në 2010-ën, ju sot do të kishit 300 milionë dollar

më 12.2017 - Klan Kosova

Në prill të vitit 2010 çmimi i një Bitcoin ishte 0,003 dollarë amerikanë, ndërsa sot çmimi i një Bitcoin 10000 dollarë. Nëse 7 vite më parë të kishit investuar 100$ në Bitcoin, sot do kishit pasur 300...

Binjakët që akuzojnë Zuckerbergun për vjedhje të idesë, sot janë miliarderë

më 12.2017 - Sovrani

Tyler dhe Cameron Winklevoss, të cilët më herët e paditën Mark Zuckerberg’un për shkak të vjedhjes së idesë për Facebook, sot janë miliarderë pasi kanë fituar prej kërcimit të pabesueshëm të çmimit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK