http://kariera.mk

Zyrtare/ “Europiani 2020” do të luhet në 12 vende, ndeshja hapëse në Romë, finalja në Londër

më 12.2017 - BalkanWeb

Ndeshja hapëse e Europianit të 2020 do të zhvillohet në Itali, në stadiumin “Olimpico” të Romës. Komunikimi zyrtar është dhënë pas një mbledhje të mbajtur ditën e enjte nga UEFA në Nion. Kjo do të jetë...

Zyrtare/ Gara hapëse e Europianit të 2020-ës, do të luhet në Romë

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Është vendosur zyrtarisht tashmë, që gara hapëse e Europianit të 2020-ës, të zhvillohet në kryeqytetin italian, Romë. Lajmin për ngritjen e siparit të aktivitetit në ‘Olimpico’ e ka dhënë vetë UEFA në...

Ndeshja e parë e Euro 2020 do të luhet në Romë

më 12.2017 - GazetaBlic

“Stadio Olimico” i Romës do të pres ndeshjen e e parë të UEFA EURO 2020, kurse “Wembley” do të jetë nikoqir i tri ndeshjeve grupore, një në fazën e 1/16, një në gjysmëfinale dhe një në finale. Siç e dini,...

Euro 2020: Hapja në Romë, mbyllja në Londër

më 12.2017 - Alsat-M

UEFA ka bërë publike listën përfundimtare, të qyteteve në të cilat do të luhen ndeshjen e Kampionatin Evropian në futboll Euro 2020. Për shkak të probleme më ndërtimin e stadiumit të ri, nikoqir i këtyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK