http://kariera.mk

Ramos: Ju duhet të mundni ekipet më të mira

më 12.2017 - Tetova Sot

Sergio Ramos analizoi fitoren e Real Madridit kundër Borussia Dortmund. Në fund të ndeshjes, duke folur për mikrofonët e “BeIN Sports”, kapiteni i Real Madridit vlerësoi fitoren, por gjithashtu bëri vetëkritikë....

Zidane konfirmon blerjet në janar dhe dëmtimin e Varanes

më 12.2017 - Albeu

Zinedine Zidane ka pranuar se Real Madridi do tw hyjw nw merkaton e janarit pasi konfirmoi se Raphael Varane do të mungojë ndeshjen e ardhshme. “Transferime? Ekziston mundësia, asgjë nuk ka ndryshuar,...

Lëndimi i Varane ‘lëndon’ mbrojtjen e Realit

më 12.2017 - Klan Kosova

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, përballet me një situatë të vështirë në derbin e së shtunës ndaj Sevillës. Kjo për arsye se atij do t’i dalë punë në fazën e mbrojtjes, pas lëndimit të Rafael...

Ramos ndaj Dortmundit e hoqi masën, arsyen e tregon vet kapiteni

më 12.2017 - Albeu

Sergio Ramos mbrëmë në ndeshjen ndaj Dortmundit nuk ka përdorur maskën e tij mbrojtëse që e kishte në ndeshjen e së shtunës në La Liga ndaj Athletic Bilbaos. Kapiteni pas fitores së mbrëmshme tregoi arsyen...

Zidane në hall, ka vetëm tre mbrojtësa në dispozicion kundër Sevillas dhe asnjëri me eksperiencë

më 12.2017 - Albeu

Dëmtimet nuk kanë të ndalur në Real Madrid. Pas dëmtimeve të shumta që ka pasur klubi Madrilen këto dy muajt e fundit, gjatë ndeshjes së mbrëmshme është dëmtuar edhe qendërmbrojtësi Raphael Varane i cili...

Zidane konfirmon lëndimin e Varanes

më 12.2017 - Telegrafi

Zinedine Zidane ka ripërsëritur se Real Madridi mund të bëjë transferime në janar pasi konfirmoi se Raphael Varane do të mungojë ndeshjen e ardhshme. Varane u lëndua në fitoren prej 3-2 ndaj Dortmundit...

Konfirmohet lëndimi i Varanes, Zidane kërkon përforcime në janar

më 12.2017 - Sovrani

Pas lëndimit të Varanes, Zidane po kërkon përforcime për afatin kalimtar të janarit. “Transferime? Ekziston mundësia, asgjë nuk ka ndryshuar, kështu që do të shohim se çka do të ndodhë”, përcjell Sovrani.info...

De Gea në Real Madrid? Flet Zidane

më 12.2017 - Sovrani

Zinedine Zidane duket se ka përjashtuar mundësinë e një transferimi të portierit spanjoll, David De Gea, por edhe të Kepas të Bilbaos. Portieri i Manchester United është lidhur vazhdimisht me një transferim...

Zidane me “dhimbje koke”, Reali me mungesa të mëdha për derbin e fundjavës

më 12.2017 - Newsport

Real Madridi është duke u përballur me probleme të mëdha në skuadër. Kjo pasi që skuadrës së Zinedine Zidanes i është lënduar njëri ndër lojtarët kryesor në mbrojtje. Sonte, Raphael Varane ka pësuar lëndim...

Kthehet Asensio, pushon Kroos

më 12.2017 - Klan Kosova

Marco Asensio është rikthyer në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen e sontme të Real Madridit ndaj Borussia Dortmundit në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ndërkaq, Zinedine Zidane, ka vendosur që për këtë...

Reali me disa mungesa kundër Dortmundit, Zidani e lë në shtëpi edhe Kroosin

më 12.2017 - Zhurnal

Kroos nuk është ftuar për sfidën e sotme të Realit në Champions kundër Dortmundit. Mesfushori gjerman, Toni Kroos, nuk është ftuar për ndeshjen e fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, që Real...

ZYRTARE: Reali me shumë mungesa ndaj Dortmundit

më 12.2017 - Syri

Sot në orën 20:45 Real Madrid do të presë në “Santiago Bernabeu” skuadrën e Dortmundit në ndeshjen e fundit për fazën e grupeve të Champions Leagues. Toni Kroos i është bashkuar listës së mungesave te...

ZYRTARE: Real Madrid me plot mungesa ndaj Borussia Dortmund

më 12.2017 - Lajmi.net

. Toni Kroos i është bashkuar listës së mungesave te skuadra e Real Madridit për ndeshjen ndaj Borussia Dortmundit. “Los Blancos” janë kualifikuar nga pozita e dytë e grupit në Ligën e Kampionëve. Nuk...

Reali me disa mungesa kundër Dortmundit, Zidani e lë në shtëpi edhe Kroosin

më 12.2017 - Gazeta Express

Kroos nuk është ftuar për sfidën e sotme të Realit në Champions kundër Dortmundit. Mesfushori gjerman, Toni Kroos, nuk është ftuar për ndeshjen e fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, që Real...

ZYRTARE: Real Madrid me plot mungesa ndaj Borussia Dortmund

më 12.2017 - Infokusi

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane nuk e ka ftuar as mesfushorin Toni Kroos për ndeshjen e ardhshme ndaj Borussia Dortmundit. Toni Kroos i është bashkuar listës së mungesave te skuadra e Real Madridit...

Skuadra e Realit për ballafaqimin me Dortmundin

më 12.2017 - Sovrani

Në ‘Santiago Bernabeu’, Real Madridi sonte e pret skuadrën gjermane Borussia Dortmund në ndeshjen e fundit të grupit H të Ligës së Kampionëve, transmeton Sovrani.info. Trajneri Zinedine Zidane ka bërë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK