http://kariera.mk

Huawei P11 arrin me tri kamera të pasme

më 12.2017 - Medial

Huawei është i njohur për zbatimin e kamerave të dyfishta në të gjitha modelet e saj premium dhe të mesëm dhe ka përdorur këtë praktikë për disa kohë tani. Megjithatë, në vitet e ardhshme, kompania kineze...

Huawei P11 arrin me tri kamera të pasme

më 12.2017 - RTV 21

Sistemi do të mund të sigurojë fotografi 40MP Huawei është i njohur për zbatimin e kamerave të dyfishta në të gjitha modelet e saj premium dhe të mesëm dhe ka përdorur këtë praktikë për disa kohë tani....

Huawei P11 arrin me tri kamera të pasme

më 12.2017 - Gazeta e re

Huawei është i njohur për zbatimin e kamerave të dyfishta në të gjitha modelet e saj premium dhe të mesëm dhe ka përdorur këtë praktikë për disa kohë tani. Megjithatë, në vitet e ardhshme, kompania kineze...

Huawei P11 arrin me tri kamera të pasme

më 12.2017 - KosovaPress

Megjithatë, në vitet e ardhshme, kompania kineze mund t'i ngriste gjërat në një nivel edhe më të lartë. Sipas pretendimeve të dhëna nga dërguesi @evleaks, telefoni i ardhshëm Huawei P-series (ndoshta P11)...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK