http://kariera.mk

Katër puthje që duhet patjetër t’i mësoni!

më 12.2017 - Gazeta Express

Janë disa puthje të cilat patjetër duhet t’i mësoni gjatë jetës, sepse pa to nuk mund të funksiononi normalisht. Puthja e parë Është ajo më e ëmbla, por më jopraktikja. Tepër shumë me gjuhë, tepër pak...

Katër puthje që duhet patjetër t’i mësoni!

më 12.2017 - Telegrafi

Janë disa puthje të cilat patjetër duhet t’i mësoni gjatë jetës, sepse pa to nuk mund të funksiononi normalisht. Puthja e parë Është ajo më e ëmbla, por më jopraktikja. Tepër shumë me gjuhë, tepër pak...

Katër puthje që duhet patjetër t’i mësoni!

më 12.2017 - Tetova Sot

Janë disa puthje të cilat patjetër duhet t’i mësoni gjatë jetës, sepse pa to nuk mund të funksiononi normalisht. Puthja e parë Është ajo më e ëmbla, por më jopraktikja. Tepër shumë me gjuhë, tepër pak...

Katër puthje që duhet patjetër t’i mësoni!

më 12.2017 - Periskopi

Janë disa puthje të cilat patjetër duhet t’i mësoni gjatë jetës, sepse pa to nuk mund të funksiononi normalisht. Puthja e parë Është ajo më e ëmbla, por më jopraktikja. Tepër shumë me gjuhë, tepër pak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK