http://kariera.mk

Përfundon me humbje aventura evropiane e Skënderbeut

më 12.2017 - Telegrafi

Skuadra e vetme shqiptare në Evropë, Skënderbeu e ka përfunduar këtë aventurë me humbje nga Young Boys Berni 2-1. Ndeshja nisi qetë me dy skuadrat që luanin kujdesshëm në mesin e fushës. Goditja e parë...

Skënderbeu mposhtet në fund të takimit, eliminohet nga Evropa Ligë

më 12.2017 - GazetaBlic

Skuadra e vetme shqiptare në Evropë, Skënderbeu e ka përfunduar këtë aventurë me humbje nga Young Boys Berni 2-1. Në pjesën e parë të lojës nuk pati gola të shënuar edhe pse pati raste të shumta. Por me...

Përfundon me humbje aventura evropiane e Skënderbeut

më 12.2017 - RTV 21

Skënderbeu përfundoi në pozitën e katërt me pesë pikë Skuadra e vetme shqiptare në Evropë, Skënderbeu e ka përfunduar këtë aventurë me humbje nga Young Boys Berni 2-1. Me rezultatin e bardhë 0-0 përfundoi...

Skënderbeu mbyll me humbje aventurën europiane

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Skënderbeu nuk ia ka dalë të marrë pikën e parë në transfertë dhe të mbyllë aventurën europiane në vendin e 3-të. Skuadra e Dajës u mposht në sekondat e fundit të takimit, teksa një goditje nga këndi rezultoi...

Skërnderbeu mposhtet në fund të takimit, eliminohet nga Evropa Ligë

më 12.2017 - GazetaBlic

Skuadra e vetme shqiptare në Evropë, Skënderbeu e ka përfunduar këtë aventurë me humbje nga Young Boys Berni 2-1. Në pjesën e parë të lojës nuk pati gola të shënuar edhe pse pati raste të shumta. Por me...

Skënderbeu luanë sfidën e fundit në "Europa League"

më 12.2017 - Shqiptarja

Skuadra e “Skënderbeut” po përballet me Young Boys, ndeshje e vlefshme për “Europa League.” Kjo do jetë sfida e fundit për skuadrën shqiptare edhe nëse fitojnë, pasi “Skënderbeu” nuk i ka pikët e mjaftueshme...

Skënderbeu mbyll me humbje aventurën europiane

më 12.2017 - Shenja

Skënderbeu nuk ia ka dalë të marrë pikën e parë në transfertë dhe të mbyllë aventurën europiane në vendin e 3-të. Skuadra e Dajës u mposht në sekondat e fundit të takimit, teksa një goditje nga këndi rezultoi...

Formacionet Zyrtare/ Skënderbeu pa ‘pykë’ në Zvicër, ja kush e zë vendin e Xhejms

më 12.2017 - BalkanWeb

Skënderbeu luan ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të “Europa League” kundër Young Boys dhe të fundit në këtë kompeticion pasi pavarësisht çdo rezultati korçarët nuk i kanë pikët e duhura për të vazhduar...

Kasam Selimi me RadioValën ndër mediat/gazetarët e vetëm shqiptarë në Stad de Suisse

më 12.2017 - Radio Vala

Dritarja Informative me Gazetarin, Kasam Selimi janë ndër mediat/gazetarët e vetme shqiptar të akredituar për ndeshjen e UEFA Europa Ligë, midis BSC Young Boysit dhe KF Skënderbeut. Selimi tash është vendosur...

Skënderbeu e pëson në sekondat e fundit, mundet 1-2 nga Yong Boys

më 12.2017 - Java News

Skënderbeu po luan ndeshjen e fundit në fazën e grupeve të “Europa League” kundër Young Boys dhe të fundit në këtë kompeticion pasi pavarësisht çdo rezultati korçarët nuk i kanë pikët e duhura për të vazhduar...

Formacionet zyrtare: Young Boys – Skënderbeu

më 12.2017 - Lajmi.net

Ndeshja fillon në ora 19:00. Young Boys dhe Skënderbeu kanë publikuar formacionet zyrtare. Ndeshja fillon në ora 19:00, përcjellë “Lajmi.net”. Young Boys: Skënderbeu: Shehi, Mici, Jashanica, Aliti, Gavazaj,...

LIVE/ Skënderbeu nuk arrin të mbajë avantazhin, barazon Yong Boys

më 12.2017 - Java News

Skënderbeu luan ndeshjen e fundit në grupet e Europa League ndaj zviceranëve të Yong Boys. Në linkun më poshtë mund të ndiqni LIVE sfidën: Janë publikuar edhe formacionet zyrtare, në sfidën që Skënderbeu...

LIVE/ Skënderbeu zhbllokon rezultatin, kalon në avantazh ndaj Yong Boys

më 12.2017 - Java News

Skënderbeu luan ndeshjen e fundit në grupet e Europa League ndaj zviceranëve të Yong Boys. Në linkun më poshtë mund të ndiqni LIVE sfidën: Janë publikuar edhe formacionet zyrtare, në sfidën që Skënderbeu...

LIVE/ Skënderbeu dhe Yong Boys e mbyllin në barazim pjesën e parë

më 12.2017 - Java News

Skënderbeu luan ndeshjen e fundit në grupet e Europa League ndaj zviceranëve të Yong Boys. Në linkun më poshtë mund të ndiqni LIVE sfidën: Janë publikuar edhe formacionet zyrtare, në sfidën që Skënderbeu...

Skënderbeu mbyll me humbje aventurën europiane

më 12.2017 - AlbPortali

Skënderbeu nuk ia ka dalë të marrë pikën e parë në transfertë dhe të mbyllë aventurën europiane në vendin e 3-të. Skuadra e Dajës u mposht në sekondat e fundit të takimit, teksa një goditje nga këndi rezultoi...

LIVE/ Skënderbeu luan për prestigj ndaj Yong Boys, këtu mund të ndiqni ndeshjen

më 12.2017 - Java News

Skënderbeu luan ndeshjen e fundit në grupet e Europa League ndaj zviceranëve të Yong Boys. Në linkun më poshtë mund të ndiqni LIVE sfidën: Janë publikuar edhe formacionet zyrtare, në sfidën që Skënderbeu...

Skënderbeu luan për prestigj, nis sfida ndaj Yong Boys

më 12.2017 - Java News

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare, në sfidën që Skënderbeu do të luajë ndaj Jang Bojs në orën 19:00. Kjo është sfida e fundit në grup, dhe korçarët me çfarëdo rezultati, janë të eliminuar, por kjo...

VIDEO/ Skënderbeu e mbyll me humbje në minutën e 95-të, gjyqtari i mohon një penallti

më 12.2017 - Newsport

Young Boys dhe Skënderbeu luajnë sonte takimin e fundit të fazës së grupeve. Të dyja skuadrat janë eleminuar tashmë nga ky kompeticion, por kjo ndeshje do të vlejë për vendin e tretë në klasifikim e sigurisht...

LIVE/ Gjyqtari i mohon 11 metërsh Skënderbeut, Gavazaj tenton me klasin e tij

më 12.2017 - Newsport

Young Boys dhe Skënderbeu luajnë sonte takimin e fundit të fazës së grupeve. Të dyja skuadrat janë eleminuar tashmë nga ky kompeticion, por kjo ndeshje do të vlejë për vendin e tretë në klasifikim e sigurisht...

Skënderbeu pa “pykë” në Zvicër, Daja sfidon Young Boys me skemën 4-3-3

më 12.2017 - BalkanWeb

Mos pajisja në kohë më vizë e nigerianit Xhejms është kthyer në një shqetësim për trajnerin Ilir Daja i cili sot kundër Young Boys duhet të improvizojë në fazën ofensive pasi kjo është një ndeshje ku Skënderbeu...

LIVE/ 3 minuta zgjat avantazhi, pësojnë korçarët

më 12.2017 - Newsport

Young Boys dhe Skënderbeu luajnë sonte takimin e fundit të fazës së grupeve. Të dyja skuadrat janë eleminuar tashmë nga ky kompeticion, por kjo ndeshje do të vlejë për vendin e tretë në klasifikim e sigurisht...

LIVE/ Gol milionash në Zvicër, Gavazaj i jep avantazhin Skënderbeut

më 12.2017 - Newsport

Young Boys dhe Skënderbeu luajnë sonte takimin e fundit të fazës së grupeve. Të dyja skuadrat janë eleminuar tashmë nga ky kompeticion, por kjo ndeshje do të vlejë për vendin e tretë në klasifikim e sigurisht...

LIVE/ Starton pjesa e dytë, nuk ka lëvizjë në formacionet e skuadrave

më 12.2017 - Newsport

Young Boys dhe Skënderbeu luajnë sonte takimin e fundit të fazës së grupeve. Të dyja skuadrat janë eleminuar tashmë nga ky kompeticion, por kjo ndeshje do të vlejë për vendin e tretë në klasifikim e sigurisht...

LIVE/ Përfundon pjesa e parë e takimit Young Boys-Skënderbeu, korçarët barazojnë në Zvicër

më 12.2017 - Newsport

Young Boys dhe Skënderbeu luajnë sonte takimin e fundit të fazës së grupeve. Të dyja skuadrat janë eleminuar tashmë nga ky kompeticion, por kjo ndeshje do të vlejë për vendin e tretë në klasifikim e sigurisht...

LIVE 35’/ Goditje dënimi për Young Boys, Shehi bëhet “mur”

më 12.2017 - Newsport

Young Boys dhe Skënderbeu luajnë sonte takimin e fundit të fazës së grupeve. Të dyja skuadrat janë eleminuar tashmë nga ky kompeticion, por kjo ndeshje do të vlejë për vendin e tretë në klasifikim e sigurisht...

Lista e futbollistëve të KF Skënderbeut në dispozicion kundër Young Boysit

më 12.2017 - Radio Vala

Bern, me 7 Dhjetor Ekipi i Skënderbeut në Bern nga ardhur me 20 futbollist dhe trajneri, Ilir Daja do të mund të llogarit në këto futbollist për ndeshjen e sotme ndaj Young Boysit, përcjellin Radio Vala...

LIVE/ Kalojnë 15 minuta në Zvicër, Skënderbeu me fat

më 12.2017 - Newsport

Young Boys dhe Skënderbeu luajnë sonte takimin e fundit të fazës së grupeve. Të dyja skuadrat janë eleminuar tashmë nga ky kompeticion, por kjo ndeshje do të vlejë për vendin e tretë në klasifikim e sigurisht...

LIVE/ Starton takimi Young-Boys – Skënderbeu, korçarët tentojnë një rezultat pozitiv në Zvicër

më 12.2017 - Newsport

Young Boys dhe Skënderbeu luajnë sonte takimin e fundit të fazës së grupeve. Të dyja skuadrat janë eleminuar tashmë nga ky kompeticion, por kjo ndeshje do të vlejë për vendin e tretë në klasifikim e sigurisht...

Aventura e tifozëve, Skënderbeu s’do të jetë vetëm në Bernë

më 12.2017 - GazetaBlic

Skënderbeu nuk do të jetë vetëm sot në Bernë. Pritet që rreth 100 tifozë shqiptarë të mbështesin skuadrën bardhekuqe, mes tyre edhe një grup korçarësh që janë nisur dje nga qyteti juglindor. Në këtë ndeshje...

Sonte në Bern, BSC Young Boys – KF Skënderbeu

më 12.2017 - Radio Vala

Bern, me 7 Dhjetor 2017 Sonte në Stad de Suisse në Bern, zhvillohet ndeshja e fundit për BSC Young Boysin dhe KF Skënderbeun në garat e Europa Ligës. Ekipi zviceran dhe ai shqiptar në ora 19:00, do të...

LAJMI I FUNDIT/ Skënderbeu publikon formacionin kundër Young Boys, shumë ndryshime te korçarët

më 12.2017 - Newsport

Në orën 19:00 Skënderbeu do ndeshet në Zvicër kundër Young Boys. Një takim që vlen për statistika për të dy ekipet dhe duke përfituar nga kjo trajneri Daja ka vendosur që kundër zviceranëve t’iu dhurojë...

Përballja me Young Boys, Skënderbeu luan për ta mbyllur pozitivisht

më 12.2017 - Java News

Skënderbeu i ka dhënë lamtumirë aventurës europiane në këtë sezon, dhe sfida e sotme përballë Young Boys-it i shërben korçarëve vetëm sa për statistikë, për të siguruar disa të ardhura më shumë në arkat...

Daja dhe Lilaj: Skënderbeu i motivuar, ta mbyllim me sukses Europa League

më 12.2017 - Gazeta Tema

Trajneri Ilir Daja dhe mesfushori Sabjen Lilaj dolën në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes së fundit të fazës në grupe të Europa League, kundër Young Boys, ku folën për këtë përballje. “Duke parë...

Liga Evropa, Sonte luhen ndeshjet e fundit

më 12.2017 - Alsat-M

Veprimtaria e dytë e klubeve të kontinentit, Liga e Evropës, luan të enjten aktin e fundit të fazës së grupeve dhe janë ende 8 bileta në lojë përsa i përket kualifikimit për në fazën tjetër, turin e 32-shes....

Hütter: dua tö fitojmö tö Enjten nö mbrëmje

më 12.2017 - Radio Vala

Bern, me 7 DHJETOR 2017 Adi Hütter, në konferencën e fundit për shtyp të Mërkurën në mbrëmje, për ndeshjen  me BSC Young Boysin në Bern, ka deklaruar se kundër KF Skënderbeun duan të Enjten të fitojnë,...

Daja mëson lajmin e zi, ky futbollist nuk do të jetë gati për ndeshjen e sotme

më 12.2017 - Albeu

James Adeniy nuk ia ka dalë të pajiset me vizë, për të udhëtuar drejt Zvicrës, ku Skënderbeu do të përballet mbrëmjen e nesërme me Young Boys, në sfidën e fundit të fazës në grupe të Europa Leagues. Ndonëse...

Formacioni i Skënderbeut kundër Young Boys. Korçarët probleme në sulm

më 12.2017 - Syri

Sot në orë 19:00 Skënderbeu do të luajë kundër Young Boys në ndeshjen e fundit të vlefshme për fazën e grupeve në Europa League. Mungesa e paparashikuar e sulmuesit nigerian, Xhejms Adeniji, ka bërë me...

Sabjen Lilaj: Të motivuar për të rritur koeficientin në Europë, jemi të kënaqur me arritjet

më 12.2017 - Radio Vala

Bern, me 6 Dhjetor 2017 Mesfushori i KF Skënderbeut, Sabjen Lilaj bashkë me trajnerin Ilir Daja, të Mërkurën në mbrëmje sapo arriten në Bern, dolën  në Konferencë për shtyp në prag të ndeshjes me Young...

Skënderbeu në Zvicër pa Xhejms, Shehi do mbyllje me sukses

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Nga Agron KAJA UEFA EUROPA LIGË/ Mbyllen sot aventurat e ndeshjeve në grupe, nesër shorti për fazën tjetër, 1/16 Para sfidës së fundit në grup me Jang Bojs të Zvicrës, për skuadrën e Skënderbeut telashet...

Skënderbeu në Europa League, Daja kërkon mbylljen e grupeve me fitore

më 12.2017 - Sot News

Korçarët do të luajnë të enjten në mbrëmje me Jang Bojs duelin e fundit në grupin B të Ligës së Europës, që është dhe dueli i fundit në fazën e grupeve. Synimet e skuadrës së trajnerit Ilir Daja janë për...

Sabjen Lilaj poston foton para ndeshjes me Young Boys, kapiteni i Tiranës i bën kritikën e parë: Ku e ke qafën o dhi

më 12.2017 - Newsport

Skënderbeu do zhvillojë sonte në mbëmje, në orën 19:00 ndeshjen e fundit në Europa League ndaj Young Boys-ave. Pak orë para takimit, Sabjen Lilaj ka postuar një foto nga momenti i konferencës që Skënderbeu...

Young Boys-Skënderbeu, Ilir Daja projekton titullarët, ja si pritet të luajnë korçarët

më 12.2017 - Newsport

Skënderbeu do të luajë ditën e sotme në orën 19:00 ndaj Young Boys. Për korçarët kjo është ndeshja e gjashtë dhe e fundit në Europa League. Ilir Daja dje ka dalë në konferencën e zakonshme për shtyp, ku...

Sonte Young Boys-Skënderbeu

më 12.2017 - Albinfo

Ndeshja në Elbasan kishte përfunduar 1:1, dhe ky do të jetë takimi i fundit i tyre në grupe Sonte do të zhvillohet ndeshja ndërmjet Young Boys dhe Skënderbeut në Bernë. Ky takim është më shumë prestigjioz,...

Skënderbeu nuk do të jetë vetëm në Bernë, tifozët korçarë premtojnë spektakël në Zvicër

më 12.2017 - Newsport

Sot, në orën 19:00, Skënderbeu do të luajë ndeshjen e fundit në Europa League ndaj Jang Bojs. Edhe pse ekipi korçar nuk ka më asnjë mundësi për të shkuar më tej në Europë, të gjithë besojnë se sot mund...

Trajneri, Ilir Daja i Skënderbeut flet për RadioVala: Ndaj Young Boysit do tregojmë paraqitje të mirë

më 12.2017 - Radio Vala

Bern, me 6 Dhjetor 2017 Edhe pse dihet epilogu i ekipeve që do ti vazhdojnë garat në vazhdim në UEFA Europa Ligë në Grupin B ku garojnë KF Skënderbeu, BSC Young Boysi, Dinamo Kievi dhe Partizani i Beogradit,...

Daja: Me Young Boys duam të promovojmë lojtarë të rinj

më 12.2017 - Syri

Trajneri i Skënderbeut, Ilir Daja, doli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Young Boys, ku tha se edhe pse Skënderbeu është i eliminuar, motivimi do të jetë maksimal për këtë ndeshje. “Duke parë pozicionet...

Skënderbeu shkon pa sulmues në Zvicer, shkaku vizat

më 12.2017 - Albeu

Një ditë përpara ndeshjeve të fundit të fazës së grupeve të Europa League, Skënderbeu ka udhëtuar drejt Bernit, ku do të ndeshet me Young Boys, por me një problem jo pak të vogël sa i përket formacionit....

​Europa League, Skënderbeu shkon pa sulmues në Bern shkaku i vizës

më 12.2017 - Gazeta Express

Një ditë përpara ndeshjeve të fundit të fazës së grupeve të Europa League, Skënderbeu ka udhëtuar drejt Bernit, ku do të ndeshet me Young Boys, por me një problem jo pak të vogël sa i përket formacionit....

Skënderbeu vendoset në Bern

më 12.2017 - Radio Vala

Ekipi shqiptar, KF Skënderbeu pak më parë arriti në qytetin e Bernit, përcjell Eksklizivisht, Gazetari i RadioValës , Kasam Selimi.

KF Skënderbeu mbërriti në Zvicër

më 12.2017 - Radio Vala

Basel, me 6 Dhjetor 2017 Ekipi shqiptar i futbollit, Skënderbeu i udhëhequr nga trajneri, Ilir Daja mbrëmjen e së Mërkurës arriti në Zvicër, për të zhvilluar të Enjten ndeshjen e fundit në Europa Ligë...

Sabien Lilaj tregon se çfarë i motivon: Luajmë për premion

më 12.2017 - Newsport

Trajneri Ilir Daja dhe mesfushori Sabjen Lilaj dolën sot në Konferencë për shtyp në prag të ndeshjes me Young Boys ku analizuan takimin e fundit të ekipit bardhekuq në Europa League. Sabjen Lilaj tregoi...

Ilir Daja pa pretendime për kualifikimin, tregon çelësin e suksesit të korçarëve

më 12.2017 - Newsport

Trajneri Ilir Daja dhe mesfushori Sabjen Lilaj dolën sot në Konferencë për shtyp në prag të ndeshjes me Young Boys ku analizuan takimin e fundit të ekipit bardhekuq në Europa League. Ilir Daja u shpreh...

Europa League, Skënderbeu shkon pa sulmues në Bernë

më 12.2017 - Lajme.al

Një ditë përpara ndeshjeve të fundit të fazës së grupeve të Europa League, Skënderbeu ka udhëtuar drejt Bernës, ku do të ndeshet me Young Boys, por me një problem jo pak të vogël sa i përket formacionit....

Ja ku mund të pajiseni me Bileta për ndeshjen BSC Young Boys Bern – KF Skënderbeu

më 12.2017 - Radio Vala

Bernë, me 6 Dhjeror 2017 Nëse deshironi ta përcjellni ndeshjen e UEFA Europa Ligës, midis BSC Young Boysit dhe KF Skënderbeut, akoma keni kohë për tu pajisur me bileta. Për Tifozët nga Zvicra të KF Skënderbeut...

Lajmi i fundit/ Futbollisti i Skënderbeut nuk udhëton dot me ekipin, nuk i aprovohet viza për në Zvicër

më 12.2017 - Newsport

Skuadra e Skënderbeut do të luajë nesër kundër Young Boys, në Zvicër, në ndeshjen e vlefshme për Europa League. Por korçarët kanë hasur një problem me dokumentacionin e futbollistit Xhejms. Këtij të fundit...

Botërori i Klubeve në Futboll, drejtpërdrejt në RTSH

më 12.2017 - RTSH

Veprimtaria e dytë e klubeve të kontinentit, Liga e Evropës, luan të enjten aktin e fundit të fazës së grupeve dhe janë ende 8 bileta në lojë përsa i përket kualifikimit për në fazën tjetër, turin e 32-shes....

Kuriozitete rreth sfidës Young Boy's - Skënderbeu, tepër interesante të gjitha

më 12.2017 - Albeu

Faqja zyrtare e UEFA-s ka sjell disa nga kuriozitetet e ekipit të Skënderbeut dhe atij të Young Boy's. Ekipe këto të cilat e mbyllin këtu përfaqësimin në Ligën e Europës . * As Jang Bojsi dhe as Skënderbeu...

FOTO/ Skënderbeu “injorohet” sërish, fitorja e korçarëve kundër Young Boys shihet si e pamundur

më 12.2017 - Newsport

Kompanitë e basteve kanë zbuluar koefiçentët e ndeshjes Young Boys-Skënderbeu, e vlefshme për Europa League. Bukmejkërsat e kanë “injoruar” sërish Skënderbeun, për sa i përket koefiçentëve, duke e vlersuar...

Ekipi i Skënderbeut sot zhvillon stërvitjen e fundit në Shqipëri dhe niset në Zvicër

më 12.2017 - Radio Vala

Durrës, me 6 Dhjetor 2017 Sot ekipi i Skënderbeut do ta zhvilloje stërvitjen e fundit në Durrës dhe më pas do të niset për në Zvicër, për tu përballur të Enjten në Stad de Suisse në Bern kundër BSC Young...

Young Boys-Skënderbeu, zbuloni si e vlerësojnë kompanitë e basteve ekipin korçar

më 12.2017 - Newsport

Nesër, në orën 19:00, Skënderbeu do të luajë takimin e gjashtë dhe të fundit në Europa League ndaj Young Boys. Një sfidë interesante nga e cila korçarët kërkojnë me çdo çmim fitoren në këtë takim të fundit...

Lajmi i fundit/ Skënderbeu bën “xhiron e formatimit” në Prishtinë para Young Boys

më 12.2017 - Newsport

Skënderbeu ndodhet në Prishtinë, teksa është akomoduar në hotel “Internacional Prishtina” në Kosovë. Bardhekuqtë e drejtuar nga trajneri Ilir Daja do të largohen nga Prishtina rreth orë 13:00 për t’iu...

Skënderbeu me mungesa në Zvicër, pritet formacion me ndryshime

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Nesër në orën 19:00, në stadiumin e Jang Bojsit, skuadra e Skënderbeut do të luajë ndeshjen e fundit në UEFA Evropa ligë për këtë sezon. Në grupin B, korçarët kanë grumbulluar 5 pikë në 5 ndeshje, por...

Dy detaje kundër Skënderbeut në ndeshjen ndaj Jang Bojsave, fillojnë problemet për bardhekuqtë

më 12.2017 - Newsport

Skënderbeu do të luajë nesër në orën 19:00 ndeshjen e gjashtë dhe të fundit ndaj Jang Bojsave, takim i vlefshëm për Europa League. Dy detaje do të jenë kundër bardhekuqëve të Korçës. E para fusha e stadiumit...

Ilir Daja zbulon formacionin fitues, ndryshime drastike në ekipin e korçarëve ndaj Jang Bojsit

më 12.2017 - Newsport

Ditën e djeshme, ekipi i Skënderbeut ka zhvilluar seancën e radhës stërvitore në Durrës dhe më pas është nisur drejt Prishtinës dhe mbrëmjen e djeshme rreth ores 21:00 stafi së bashku me lojtarët janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK