http://kariera.mk

Rijeka 2-0 Milan: Notat e futbollistëve, dëshpëron portieri i ‘Rossonerëve’

më 12.2017 - Telegrafi

Milan nuk ka arritur të marrë rezultat pozitiv nga udhëtimi në Kroaci. ‘Rossonerët’ kanë humbur nga Rijeka me rezultat të pastër 2-0, por megjithatë kanë siguruar më parë kalimin tutje në raundin tjetër....

Rijeka fiton përballë Milanit, ‘Rossonerët’ kalojnë tutje si lider të grupit

më 12.2017 - Telegrafi

Milan nuk ka arritur të dalë me rezultat pozitiv nga udhëtimi në Kroaci pasi ka pësuar humbje 2-0 te Rijeka. Trajneri i Milanit, Genaro Gattuso kishte vendosur që në këtë takim t’i jepte hapësirë disa...

Formacionet zyrtare, Rijeka – Milan

më 12.2017 - Telegrafi

Skuadra e madhe italiane, Milan do ta zhvillojë ndeshjen e fundit në kuadër të grupeve në Ligën e Evropës. ‘Rossonerët’ tanimë kanë siguruar kualifikimin dhe do të përballen në udhëtim te Rijeka. Në ndeshjen...

Formacionet zyrtare në ndeshjen Rijeka ? Milan

më 12.2017 - Albeu

Milan ka siguruar kualifikimin dhe do të përballen në udhëtim kundër Rijeka . Tanimë dy trajnerët kanë publikuar edhe formacionet zyrtare për sfidën që pritet të fillojë nga ora 19:00. Formacionet zyrtare:...

Formacionet zyrtare: Rijeka – Milan

më 12.2017 - Sovrani

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Rijeka – Milan Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 19:00. Rijeka: Sluga; Vesovic, Elez, Zuparic, Zuta; Males, Pavicic; Acosty, Gavranovic, Krvzic; Puljic...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK