http://kariera.mk

Europa League/ Rezultatet e të gjitha ndeshjeve të fundit të grupeve, ka plot të papritura

më 12.2017 - Syri

Kanë përfunduar takimet grupeve të Europa League, ndërsa janë dhënë edhe verdiktet e fundit. Nga rezultatet e sotme, surprizat nuk munguan, por më e madhja ishte humbja 2-0 e Milanit në fushën e Rijekës....

Europa League/ Rezultatet e të gjitha ndeshjeve të fundit të grupeve, ka plot të papritura

më 12.2017 - AlbPortali

Loading... Kanë përfunduar takimet grupeve të Europa League, ndërsa janë dhënë edhe verdiktet e fundit. Nga rezultatet e sotme, surprizat nuk munguan, por më e madhja ishte humbja 2-0 e Milanit në fushën...

Europa League/ Rezultatet e të gjitha ndeshjeve të fundit të grupeve, ka plot të papritura

më 12.2017 - Fakti Ditor

Kanë përfunduar takimet grupeve të Europa League, ndërsa janë dhënë edhe verdiktet e fundit. Nga rezultatet e sotme, surprizat nuk munguan, por më e madhja ishte humbja 2-0 e Milanit në fushën e Rijekës....

Mbrëmje e çmendur në Champions League, shënohen 33 gola në 8 ndeshje. Ja rezultatet

më 12.2017 - Syri

U luajtën mbrëmjen e sotme ndeshjet e fundit të fazës së grupeve të Champions League, shkruan SYRI.net . Në 8 stadiumet europiane u shënuan 33 gola, duke qenë një nga mbrëmjet më spektakolare të historisë...

Champions League/ Kalojnë vetëm 2 minuta dhe shënohet goli i parë i mbrëmjes, ja autori

më 12.2017 - Syri

Po luhen ndeshjet e fundit të fazës së grupeve të Champions League, ku pritet të jetë një mbrëmje emocionuese në 8 stadiume europiane, shkruan SYRI.net . Nuk ka zgjatur shumë dhe shënohet goli i parë i...

Champions League/ Kalojnë vetëm 2 minuta dhe shënohet goli i parë i mbrëmjes, ja autori

më 12.2017 - Syri

Po luhen ndeshjet e fundit të fazës së grupeve të Champions League, ku pritet të jetë një mbrëmje emocionuese në 8 stadiume europiane, shkruan SYRI.net . Nuk ka zgjatur shumë dhe shënohet goli i parë i...

Mbrëmje e çmendur në Champions League, 33 gola në 8 ndeshje. Ja rezultatet

më 12.2017 - AlbPress

U luajtën mbrëmjen e sotme ndeshjet e fundit të fazës së grupeve të Champions League.  Në 8 stadiumet europiane u shënuan 33 gola, duke qenë një nga mbrëmjet më spektakolare të historisë së këtij kompeticioni....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK