http://kariera.mk

Xhaner Gashi mahnit me coverin në gjuhën Turke ‘Bağdat’

më 12.2017 - Gazeta Liria

Artisti i talentuar, Xhaner Gashi ka befasuar publikin me zërin e rij. Ai ka kryer shkollën e mesme dhe të ulët për kanto në Gjilan si dhe produksion në AAB. Ai merret me muzikë që nga femëria, ku ka marr...

Lajmërohet i cilësuari si mbreti i Repit, Unikkatil po paralajmëron këngë…

më 12.2017 - Gazeta Liria

Ka me miliona fansa shqiptarë që jetojnë në tërë botë. Kur ai ishte në Kosovë, e mbushi stadiumin e Prishtinës me spektatorë, të cilët nuk e kishin parë asnjëherë duke performuar live në skenë. Reperi...

Trajneri i Barcelonës befason me vendimin për Gomesin

më 12.2017 - Lajmi.net

Ernesto Valverde ka insistuar se Andre Gomes do të mbetet në Camp Nou, së paku deri në fund të këtij sezoni. Ernesto Valverde nuk do të lejojë largimin e mesfushorit Andre Gomes nga skuadra e Barcelonës....

Trajneri i Barcelonës befason me vendimin për Gomesin

më 12.2017 - Gazeta Liria

Ernesto Valverde ka insistuar se Andre Gomes do të mbetet në Camp Nou, së paku deri në fund të këtij sezoni. Ernesto Valverde nuk do të lejojë largimin e mesfushorit Andre Gomes nga skuadra e Barcelonës....

Pamje dramatike, 12-vjeçarja tërhiqet zvarrë nga kamioni

më 12.2017 - Gazeta Liria

Pamje dramatike janë filmuar nga kamerat e sigurisë pranë një dyqani në Puebla City në juglindje të Meksikës. Në pamje dallohet një vajzë, 12 vjeçe, e cila ndodhej para një dyqani. Pak sekonda më pas aty...

Valverde merr vendim për Gomesin

më 12.2017 - Sovrani

Ernesto Valverde ka insistuar se Andre Gomes do të mbetet në Camp Nou, së paku deri në fund të këtij sezoni. Ernesto Valverde nuk do të lejojë largimin e mesfushorit Andre Gomes nga skuadra e Barcelonës,...

Koncert i Filarmonisë së Maqedonisë

më 12.2017 - Almakos

Filarmonia e Maqedonisë sonte do ta mbajë koncertin tradicional, ku do të paraqiten nxënës nga shkollat muzikore shtetërore në Maqedoni. Me koncertin e quajtur “Të rinjtë po vijnë”, do të dirigjojë maestro...

Letra e re e Komandant Malishevës nga burgu: Edhe sa kohë do të vuajnë Shqiptarët?!

më 12.2017 - Almakos

Komandant Malisheva i cili gjindet në burgun e Shkupit, sot ka shkruar në facebook: Miqë të nderuar mirëmbrëma të gjithve, pa dallim partije e feje . Tani po mbushim 31 muaj në paraburgim. Brenda kesaj...

Hyri në mënyrë të pashpjegueshme pas dollapit, kërkonte ndihmë që të largohet

më 12.2017 - Gazeta Liria

Charlie është fëmija nga Shtetet e Bashkuara, që po luante në dhomën e tij, kur papritmas ngeci brenda dollapit të rrobave. Pasi hyri në mënyrë të pashpjegueshme, nxori njërën këmbë përjashta, por kërkonte...

Kështu kanë ndryshuar fëmijët e famshëm

më 12.2017 - Gazeta Liria

Rritja në vëmendjen e publikut dhe të mediave mund të jetë e vështirë për një person të ri. Megjithatë ata e kanë tejkaluar këtë proces dhe fama e tyre nuk është zbehur, transmeton Klan Kosova. Janë persona...

Nëse e dalloni gruan e dytë për pesë sekonda, keni inteligjencë të lartë

më 12.2017 - Gazeta Liria

Artisti gjerman, Jörg Dustervald është i specializuar në këtë gjë. Një nga veprat e tij është bërë tepër e popullarizuar në internet. Jorg ka postuar këtë foto dhe u ka kërkuar përdoruesve që të gjejnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK