http://kariera.mk

​Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

më 12.2017 - Telegrafi

Kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave rozë për më shumë se një vit. Më në fund, pas rreth një viti Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt. 27-vjeçarja lidhjen me Watt e ka bërë...

Rita Ora konfirmon romancën me Andrew Watt

më 12.2017 - BalkanWeb

Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt. 27-vjeçarja lidhjen me Watt e ka mbajtur të fshehur për më shumë se një vit dhe tani e ka bërë publike përmes rrjetit social Instagram, ku edhe...

Rita lë të gjithë me gojë hapur, vjen me një vallëzim me skena të nxehta

më 12.2017 - Gazeta Express

Emri i saj është bërë ndër më të përfolurit në mediet vendore dhe ndërkombëtare. Bëhet fjalë për yllin shqiptar, Rita Ora, transmeton Gazeta Express. Këngëtarja e njohur përveç karrierës së saj njihet...

Ky është i dashuri i ri i Rita Orës

më 12.2017 - Periskopi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, dje përmes një fotografie të postuar në rrjetin e saj social Instagram bëri të ditur edhe lidhjen e saj të re, duke prezantuar kështu mashkullin që ia ka rrëmbyer...

Rita mohoi lidhjen me boksierin e martuar, del fotoja me momentet intime

më 12.2017 - Lajm

Këto dy ditë disa foto të Rita Orës dhe boksierit të njohur Conor McGregor, duke aluduar se mes këtyre të dyve kishte një flirt e duke e gjykuar ashpër këngëtaren si prishëse martese, pushtuan rrjetin....

Rita Ora mohoi lidhjen me boksierin e njohur por fotoja e fundit po tërbon të gjithë në mbarë Botën

më 12.2017 - Newsport

Këto ditë në mbarë mediat botërore ka qarkulluar një foto që ka ngjallur shumë reagime ku ishin të shfaqur kampion i padiskutueshëm i UFC, Conno McGregor dhe këngëtarja e fashme Rita Ora. Shumë spekulime...

Rita Ora pranon hapur lidhjen e saj me Andre Watt

më 12.2017 - Sovrani

Rita Ora, ditëve të fundit është përfolur shumë për një lihje të mundshme me Conor McGregor. Këngëtarja shqiptare, madje është akuzuar dhe kritikuar shumë se si ka pasur një raport shumë të afërt me ...

Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

më 12.2017 - RTV 21

Kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave rozë për më shumë se një vit Më në fund, pas rreth një viti këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt....

Rita Ora konfirmon lidhjen me muzikantin

më 12.2017 - Gazeta Telegraf

Rita Ora ka qenë objekti i një sulmi të martën pas fotografive të publikuara me Conor McGregeor në Fashion Awards. Por këngëtarja me origjinë shqiptare u largua nga polemikat më vonë atë mbrëmje, kur postoi...

Rita Ora në telashe (FOTO LAJM)

më 12.2017 - Albeu

Këngëtarja e njohur në të gjithë botën Rita Ora duket se pas publikimit të disa fotove nën shoqërinë e boksierit të njohur Conor McGregor i ka hapur telashe vetes pasi u përfol se po flirtonte me të, ndërkohë...

Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

më 12.2017 - Tetova Sot

Kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave rozë për më shumë se një vit Më në fund, pas rreth një viti këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt....

Rita Ora në telashe, kritikohet nga fansat për shkak të videos

më 12.2017 - Opinion

Këngëtarja me origjinë shqiptare e njohur në të gjithë botën Rita Ora duket se i ka hapur telashe vetes pas publikimit të disa fotove nën shoqërinë e boksierit të njohur Conor McGregor pasi u përfol se...

Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

më 12.2017 - 10minuta

Kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave rozë për më shumë se një vit. Më në fund, pas rreth një viti Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt. 27-vjeçarja lidhjen me Watt e ka bërë...

Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

më 12.2017 - AlbPortali

Kanë qenë në qendër të spekulimeve të mediave rozë për më shumë se një vit. Më në fund, pas rreth një viti Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt. 27-vjeçarja lidhjen me Watt e ka bërë...

FOTO/ Një dashuri e re për Rita Orën, nuk është McGregor!

më 12.2017 - Syri

Për t’iu përgjigjur kritikave të shumta të një dite më parë, pasi u shfaq në një foto së bashku me Conor McGregor, Rita Ora ka zyrtarizuar lidhjen e saj të re. Këngëtarja me origjinë shqiptare i ka thënë...

Rita Ora konfirmon lidhjen me Andrew Watt

më 12.2017 - KosovaPress

Më në fund, pas rreth një viti Rita Ora ka konfirmuar romancën me muzikantin Andrew Watt. 27-vjeçarja lidhjen me Watt e ka bërë publike përmes rrjetit social Instagram, ku edhe ka ndarë me 12 milionë ndjekësit...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan

më 12.2017 - TV Koha

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me prejardhje nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi...

Rita Ora më në fund me të dashur…zyrtarisht

më 12.2017 - Gazeta Shqip

Rita Ora ka konfirmuar lidhjen me muzikantin Andrew Watt, me të cilin përflitej se ishte lidhur për më shumë se një vit. Këngëtarja e lindur në Kosovë e ndërmori këtë hap për tu dhënë fund thashethemeve...

Rita Ora zyrtarizon lidhjen e re?

më 12.2017 - Telegrafi

Këngëtarja Rita Ora këto ditë ka qenë një ndër emrat më të përfolur në media. Ajo u kritikua për një fotografi me boksierin e njohur Conor McGregor, ku sipas komentuesve thuhej se dyshja janë fotografuar...

Rita Ora zyrtarizon lidhjen e re?

më 12.2017 - Opinion

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora shpesh herë ka tërhequr vëmendjen e mediave për jetën e saj personale. Kohë më parë u përfol për një lidhje mes saj dhe Hamilton. Por Rita Ora u kritikua...

E akuzuan për prishje martese, këngëtarja u mbyll gojën tregon të dashurin

më 12.2017 - BalkanWeb

Ditën e djeshme, Rita Ora u kritikua për mburrjen për të shkuar në një “takim njohjeje” me boksierin profesionist Conor McGregor. Këngëtarja me origjinë shqiptare është “kryqëzuar” nga fansat pas publikimit...

Një dashuri e re për Rita Orën, nuk është McGregor!

më 12.2017 - Albeu

Për t’iu përgjigjur kritikave të shumta të një dite më parë, pasi u shfaq në një foto së bashku me Conor McGregor, Rita Ora ka zyrtarizuar lidhjen e saj të re. Këngëtarja me origjinë shqiptare i ka thënë...

Rita Ora konfirmon se është në romancë dashurie, ky është ‘dhëndrri’

më 12.2017 - Aktuale

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora përfundimisht konfirmon romancën e saj me Andre Watt. Kritikat e shumta që mori derisa pozojë me Conor McGregor, kanë shtyrë atë që haptas të pranojë...

Pas kritikave të shumta, Rita Ora më në fund konfirmon romancën e saj më të re

më 12.2017 - Zhurnal

Ajo u bë qendra e kritikave, ditën e martë, pas një fotoje të postuar në Instagram, ku shfaqej sëbashku me boksierin e famshëm Conor McGregeor. Por Rita Ora i ka dhënë fund thashethemeve, duke bërë zyrtare...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan?

më 12.2017 - Gazeta Express

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me origjinë nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi me...

Një dashuri e re për Rita Orën, nuk është McGregor!

më 12.2017 - Tetova Sot

Për t’iu përgjigjur kritikave të shumta të një dite më parë, pasi u shfaq në një foto së bashku me Conor McGregor, Rita Ora ka zyrtarizuar lidhjen e saj të re. Këngëtarja me origjinë shqiptare i ka thënë...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan

më 12.2017 - Tetova Sot

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me origjinë nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi me...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan?

më 12.2017 - Infokusi

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me origjinë nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi me...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan

më 12.2017 - Syri

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me origjinë nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi me...

Pas kritikave të shumta, Rita Ora më në fund konfirmon romancën e saj më të re

më 12.2017 - Blitz

Ajo u bë qendra e kritikave, ditën e martë, pas një fotoje të postuar në Instagram, ku shfaqej sëbashku me boksierin e famshëm Conor McGregeor. Por Rita Ora i ka dhënë fund thashethemeve, duke bërë zyrtare...

Rita Ora konfirmon se është në romancë dashurie, ja kush është ai

më 12.2017 - Periskopi

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora përfundimisht konfirmon romancën e saj me Andre Watt. Kritikat e shumta që mori derisa pozojë me Conor McGregor, kanë shtyrë atë që haptas të pranojë...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan

më 12.2017 - Koha.net

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me prejardhje nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan?

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me origjinë nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi me...

Rita konfirmon lidhjen me këngëtarin amerikan

më 12.2017 - Infokusi

Rita Ora ishte në qendër të kritikave të martën shkaku i një fotografie me Conor McGregorin të realizuar në “Fashion Awards”. Këngëtarja me prejardhje nga Kosova pak orë më vonë publikoi një fotografi...

Rita Ora flirton me boksierin McGregor

më 12.2017 - Politiko

Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë”, ndërsa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u takuar me boksierin Conor McGregor Jane Park i është sulur...

FOTO/ Rita Ora flirton me boksierin McGregor

më 12.2017 - Syri

Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë”, ndërsa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u takuar me boksierin Conor McGregor Jane Park i është sulur...

Rita flirton me boksierin McGregor

më 12.2017 - Gazeta Express

Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë” derisa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u takuar me boksierin Conor McGregor Jane Park i është sulur...

FOTO/ Rita Ora flirton me boksierin McGregor

më 12.2017 - Lajm

Milionerja Jane Park ja ka dhënë epitetin e Rita Ora si një “shtrigë”, ndërsa e ka kritikuar atë se e ka shfrytëzuar natën gala në mbrëmje për t’u takuar me boksierin Conor McGregor Jane Park i është sulur...

Fansat nuk e tolerojnë më këngëtaren shqiptare: Ti vdes të ndash çifte (FOTO LAJM)

më 12.2017 - Albeu

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora mbrëmë ka marrë pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të modës, “British Fashion Awards”. Pak më parë edhe Rita në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një...

Rita Ora bashkë me McGregor !?

më 12.2017 - Tetova Sot

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora mbrëmë ka marrë pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të modës, “British Fashion Awards”. Në këtë event Rita u takua me shumë yje të njohura botërore, një prej...

Rita takim romantik me boksierin e martuar Conor McGregor? Fansat vërshojnë me kritika

më 12.2017 - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora mbrëmë ka marrë pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve të modës, “British Fashion Awards”. Në këtë event Rita u takua me shumë yje të njohura botërore, një prej...

Shfaqet e afërt me bokserin e martuar: Fansat e ‘kryqëzojnë’ Rita Orën

më 12.2017 - Prive

Një postim i bërë para pak minutash nga këngëtarja shqiptare Rita Ora, nuk ju ka pëlqyer aspak fansave të këngëtares. Krah bokserit të njohur Conor McGregor, ajo është shfaqur sikur të jetë partnerja e...

A është ky i dashuri i Rita Orës?

më 12.2017 - RTV 21

Artistja publikon disa çaste me boksierin e njohur Ka vetëm një muaj që ka lansuar këngën “Anywhere” dhe kaq i ka mjaftuar artistes shqiptar, Rita Ora, që të korr një sukses të padiskutueshëm. Përveç projekteve...

Rita e veshur me rroba banje, për pak i del gjoksi jashtë

më 12.2017 - Syri

Rita Ora është njëra ndër këngëtaret shqiptare e cila famën e saj e arriti në arenën ndërkombëtare Si e tillë që është ylli shqiptar së fundmi është duke shijuar suksesin e këngës së saj më të fundit “Anywhere”,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK