http://kariera.mk

Mësohet data e premierës së Jaguarit elektrik

më 12.2017 - Gazeta Express

Jaguari konfirmoi se versioni prodhues i modelit elektrik I-Pace do të ketë premierën botërore në sallonin e automobilave në Gjenevë, në mars të vitit 2018. Pritet që varianti serik i këtij automobili...

Çdo e gjashta veturë në vitin 2025 do të jetë elektrike

më 12.2017 - Lajmi.net

Për më pak se një dekadë, tregu i pjesëmarrjes së automobilave elektrikë në shitjen globale të automjeteve të reja do të arrijë në 16 për qind. Rezultatet e studimit të publikuar nga UBS, transmeton Bloomberg,...

Mësohet data e premierës së Jaguarit elektrik

më 12.2017 - Koha.net

Jaguari konfirmoi se versioni prodhues i modelit elektrik I-Pace do të ketë premierën botërore në sallonin e automobilave në Gjenevë, në mars të vitit 2018. Pritet që varianti serik i këtij automobili...

Çdo e gjashta veturë në vitin 2025 do të jetë elektrike

më 12.2017 - Fol

Për më pak se një dekadë, tregu i pjesëmarrjes së automobilave elektrikë në shitjen globale të automjeteve të reja do të arrijë në 16 për qind. Rezultatet e studimit të publikuar nga UBS, transmeton Bloomberg,...

Çdo e gjashta veturë në vitin 2025 do të jetë elektrike

më 12.2017 - Periskopi

Për më pak se një dekadë, tregu i pjesëmarrjes së automobilave elektrikë në shitjen globale të automjeteve të reja do të arrijë në 16 për qind. Rezultatet e studimit të publikuar nga UBS, transmeton Bloomberg,...

Mësohet data e premierës së Jaguarit elektrik

më 12.2017 - KosovaPress

Pritet që varianti serik i këtij automobili nuk do të dallojë shumë nga koncepti i prezantuar vitin e kaluar. Automobili ka motor që mbushet me rrymë nga bateria me kapacitet  90 kWh, ndërsa nga 0 deri...

Bloomberg: Një në gjashtë vetura në vitin 2025 do të jetë elektrike

më 12.2017 - Java News

Në më pak se një dekadë, tregu i automobilave elektrikë në shitjen globale të automjeteve të reja do të arrijë në 16 për qind. Rezultatet e studimit të publikuar nga UBS, i transmeton Bloomberg, po ashtu...

Çdo e gjashta veturë në vitin 2025 do të jetë elektrike

më 12.2017 - Gazeta e re

Për më pak se një dekadë, tregu i pjesëmarrjes së automobilave elektrikë në shitjen globale të automjeteve të reja do të arrijë në 16 për qind. Rezultatet e studimit të publikuar nga UBS, transmeton Bloomberg,...

Çdo e gjashta veturë në vitin 2025 do të jetë elektrike

më 12.2017 - KosovaPress

Rezultatet e studimit të publikuar nga UBS, transmeton Bloomberg, po ashtu tregon se kah gjysma e dekadës së ardhshme shitja globale e automobilave me rrymë do të jetë rreth 16,5 milionë në vit dhe shumica...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK