http://kariera.mk

Unioni Afrikan dënon vendimin e Trump-it për Jerusalemin

para 10 muajve - Shenja

Unioni Afrikan e ka dënuar vendimin e Presidentit të SHBA-së, Donald Trump, për të njohur Jerusalemin si kryeqytetin zyrtar të Izraelit, duke thënë se kjo mund të prishë procesin e paqes në Lindjen e Mesme....

Unioni Afrikan dënon vendimin e Trump-it për Jerusalemin

para 10 muajve - AlbPortali

Unioni Afrikan e ka dënuar vendimin e Presidentit të SHBA-së, Donald Trump, për të njohur Jerusalemin si kryeqytetin zyrtar të Izraelit, duke thënë se kjo mund të prishë procesin e paqes në Lindjen e Mesme....

Unioni i Dijetarëve të Palestinës thirrje për intifadë

para 11 muajve - Ina

Unioni i Dijetarëve të Palestinës i ka bërë thirrje umetit islam në intifadë në shenjë reagimi ndaj vendimit të presidentit amerikan Donald Trump për ta njohur Jerusalemin si kryeqytet të Izraelit, transmeton...

Unioni i dijetarëve të Palestinës thirrje për intifadë

para 11 muajve - InfoShqip

Unioni i Dijetarëve të Palestinës i ka bërë thirrje umetit islam në intifadë në shenjë reagimi ndaj vendimit të presidentit amerikan Donald Trump për ta njohur Jerusalemin si kryeqytet të Izraelit, transmeton...

Unioni i Dijetarëve të Palestinës thirrje për intifadë

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv GAZA (AA) - Unioni i Dijetarëve të Palestinës i ka bërë thirrje umetit islam në intifadë në shenjë reagimi ndaj vendimit të presidentit amerikan Donald Trump për ta njohur Jerusalemin si...

Unioni i Dijetarëve të Palestinës thirrje për intifadë

para 11 muajve - Tetova Sot

Unioni i Dijetarëve të Palestinës i ka bërë thirrje umetit islam në intifadë në shenjë reagimi ndaj vendimit të presidentit amerikan Donald Trump për ta njohur Jerusalemin si kryeqytet të Izraelit, transmeton...

Unioni i Dijetarëve të Palestinës thirrje për intifadë

para 11 muajve - Shenja

Unioni i Dijetarëve të Palestinës i ka bërë thirrje umetit islam në intifadë në shenjë reagimi ndaj vendimit të presidentit amerikan Donald Trump për ta njohur Jerusalemin si kryeqytet të Izraelit, transmeton...

Jerusalemi kryeqytet i Izraelit, dijetarët muslimanë: ta mbrojmë qytetin e shenjtë me çdo çmim

para 11 muajve - InfoShqip

Unioni Ndërkombëtar i Dijetarëve Muslimanë (IUMS) me bazë në Doha, bëri thirrje të mërkurën për një “kryengritje arabo-muslimane” pas njoftimit të Presidentit amerikan Donald Trump për vendimin e tij për...

Unioni i Dijetarëve të Palestinës thirrje për intifadë

para 11 muajve - AlbPortali

Unioni i Dijetarëve të Palestinës i ka bërë thirrje umetit islam në intifadë në shenjë reagimi ndaj vendimit të presidentit amerikan Donald Trump për ta njohur Jerusalemin si kryeqytet të Izraelit, transmeton...

Unioni i Dijetarëve të Palestinës thirrje për intifadë

para 11 muajve - Periskopi

Unioni i Dijetarëve të Palestinës i ka bërë thirrje umetit islam në intifadë në shenjë reagimi ndaj vendimit të presidentit amerikan Donald Trump për ta njohur Jerusalemin si kryeqytet të Izraelit, transmeton...

Unioni i Dijetarëve të Palestinës thirrje për intifadë

para 11 muajve - Insajderi

Unioni i Dijetarëve të Palestinës i ka bërë thirrje umetit islam në intifadë në shenjë reagimi ndaj vendimit të presidentit amerikan Donald Trump për ta njohur Jerusalemin si kryeqytet të Izraelit. “I...

Jerusalemi kryeqytet i Izraelit, dijetarët muslimanë: ta mbrojmë qytetin e shenjtë me çdo çmim

para 11 muajve - Te Sheshi

Unioni Ndërkombëtar i Dijetarëve Muslimanë (IUMS) me bazë në Doha, bëri thirrje të mërkurën për një “kryengritje arabo-muslimane” pas njoftimit të Presidentit amerikan Donald Trump për vendimin e tij për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK