http://kariera.mk

Sayed Kashua: Çfarë poshtërimi, Trump ua shkatërroi simbolin palestinezëve, por jo ëndrrën e një shteti

më 12.2017 - Portalb

Sayed Kashua, një ndër shkrimtarët më të mëdhenj arabo-izraelitë, është dallur gjithmonë për humorin e romaneve të tij si dhe të artikujve në të përditshmen Haaretz. Megjithatë, sot Kashua e ka humbur...

Analistët e Perëndimit: Me Jeruzalemin, Trump po e dorëzon Lindjen e Mesme në duart e Putinit

më 12.2017 - Te Sheshi

Analistët e njohur amerikanë të politikës ndërkombëtare e kanë cilësuar vendimin e presidentit Donald Trump për njohjen e Jeruzalemit –kryeqytet të Izraelit, si një dorëzim të “Lindjes së Mesme në duart...

“Trump përdori Jerusalemin si vegël për politikën e brendshme”

më 12.2017 - Shenja

Ekspertët pajtohen me çështjen se vendimi i presidentit amerikan Donald Trump për të njohur Jerusalemin si kryeqytetin e Izraelit është përdorur si vegël e politikës së brendshme. Duke folur mbi deklaratën...

Sayed Kashua: “Çfarë poshtërimi, Trump ua shkatërroi simbolin palestinezëve. Por jo ëndrrën e një Shteti”

më 12.2017 - Insajderi

Sayed Kashua, një ndër shkrimtarët më të mëdhenj arabo-izraelitë, është dallur gjithmonë për humorin e romaneve të tij si dhe të artikujve në të përditshmen Haaretz. Megjithatë, sot Kashua e ka humbur...

“Trump përdori Jerusalemin si vegël për politikën e brendshme”

më 12.2017 - Lajmi.net

"Trump po përpiqet të marrë mbështetjen e lobit izraelit për shkak të vështirësisë që ka në politikën e brendshme. Trump ideologjikisht ka një qëndrim islamofobik", tha Uysal Ekspertët pajtohen me çështjen...

"Trump përdori Jerusalemin si vegël për politikën e brendshme"

më 12.2017 - Anadolu Agency

Speciale arkiv ANKARA (AA) - Ekspertët pajtohen me çështjen se vendimi i presidentit amerikan Donald Trump për të njohur Jerusalemin si kryeqytetin e Izraelit është përdorur si vegël e politikës së brendshme....

“Trump përdori Jerusalemin si vegël për politikën e brendshme”

më 12.2017 - Tetova Sot

Ekspertët pajtohen me çështjen se vendimi i presidentit amerikan Donald Trump për të njohur Jerusalemin si kryeqytetin e Izraelit është përdorur si vegël e politikës së brendshme. Duke folur mbi deklaratën...

Sayed Kashua: “Çfarë poshtërimi, Trump ua shkatërroi simbolin palestinezëve. Por jo ëndrrën e një Shteti”

më 12.2017 - Bota.al

Sayed Kashua, një ndër shkrimtarët më të mëdhenj arabo-izraelitë, është dallur gjithmonë për humorin e romaneve të tij si dhe të artikujve në të përditshmen Haaretz. Megjithatë, sot Kashua e ka humbur...

Vendimi i Trump, Mazen kundër; Netanyahu: Akt historik

më 12.2017 - Shqiptarja

Vendimi i Trump për të njohur Jeruzalemin si kryeqytetin e Izraelit ka sjellë dhe reagimet e para nga rajoni i Lindjes së Mesme. Presidenti palestinez Abu Mazen ka deklaruar se ka urdhëruar delegacionin...

Vendimi i Trump, Mazen kundër; Netanyahu: Akt historik

më 12.2017 - Java News

U.S. President Donald Trump makes remarks to the media as he attends the 12th East Asia Summit in Manila, Philippines November 14, 2017. REUTERS/Jonathan Ernst Vendimi i Trump për të njohur Jeruzalemin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK