http://kariera.mk

"KAM HEQUR DORË NGA MESHKUJT", NJIHUNI ME VAJZËN QË THOTË SE BËN SEKS ME FANTAZMAT

më 12.2017 - NOA

Për shumëkënd mund të tingëllojë e pabesueshme, por kjo vajzë jo vetëm që është e sigurtë, por madje edhe e lumtur me atë që i ndodh. Amnethyst Realm ka habitur jo pak publikun  në rrëfimin e saj për "This...

Vajza e cila pretendon se bën seks me fantazmat, është më e lumtur se kurrë

më 12.2017 - Tetova Sot

Ndoshta ju duket e pamundur por ka ndodhur e vërtet. Një grua ka hequr dorë nga seksi me njerëz. Kjo për t’u “lidhur” me fantazmat. Kështu, ajo kryen marrëdhënie me fantazmat tash e 12 vite. Amnethyst...

Historia e ‘çmendur’ e 23-vjeçarit/ Lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj

më 12.2017 - Syri

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

Italiani bukurosh lë shtatzanë të fejuarën, pastaj mamanë e saj, të motrën dhe tezen

më 12.2017 - Syri

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

Italiani lë shtatzanë të fejuarën, po nga stresi i lë shtatzanë nënën, i lë edhe tezen, edhe motrën

më 12.2017 - Syri

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

Hisotria e ‘çmendur’ e 23-vjeçarit/ Lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj

më 12.2017 - Syri

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

Italiani bukurosh lë shtatzanë të fejuarën, pastaj mamanë e saj, të motrën dhe tezen

më 12.2017 - Antpress

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

23-vjeçari lë shtatzënë të fejuarën, më pas nënën, tezen dhe motrën e saj

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Historia e këtij 23-vjeçari i ka habitur të gjithë dhe ka shkaktuar mjaft polemika ditën e sotme në emisionin “La Bomba” në Radio DeeJay në Itali. Bëhet fjalë për Alon, një 23 vjeçar nga Kalabria i cili...

I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

më 12.2017 - Zhurnal

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

VIDEO/ Vajza e cila pretendon se bën seks me fantazmat, është më e lumtur se kurrë

më 12.2017 - Syri

Ndoshta ju duket e pamundur por ka ndodhur e vërtet. Një grua ka hequr dorë nga seksi me njerëz. Kjo për t’u “lidhur” me fantazmat. Kështu, ajo kryen marrëdhënie me fantazmat prej 12 vitesh. Amnethyst...

Vajza e cila pretendon se bën seks me fantazmat, është më e lumtur se kurrë

më 12.2017 - Lajmi.net

Ndoshta ju duket e pamundur por ka ndodhur e vërtet. Një grua ka hequr dorë nga seksi me njerëz. Kjo për t’u “lidhur” me fantazmat. Kështu, ajo kryen marrëdhënie me fantazmat tash e 12 vite. Amnethyst...

Vajza e cila pretendon se bën seks me fantazmat, është më e lumtur se kurrë

më 12.2017 - Gazeta Express

Ndoshta ju duket e pamundur por ka ndodhur e vërtet. Një grua ka hequr dorë nga seksi me njerëz. Kjo për t’u “lidhur” me fantazmat. Kështu, ajo kryen marrëdhënie me fantazmat tash e 12 vite. Amnethyst...

I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

më 12.2017 - Lajmi.net

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

Lë shtatzënë të dashurën, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

më 12.2017 - Gazeta Express

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një barcaletë, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio...

Hoqi dorë nga meshkujt për të bërë seks me fantazma, pretendon se 20 prej tyre kanë qenë në shtratin e saj

më 12.2017 - Telegrafi

A ju ka ndodhur të mërziteni nga seksi me njerëz, dhe ta shqyrtoni seriozisht mundësinë që të lidheni me një fantazmë? Mund të tingëllojë si diçka qesharake dhe të pamundur, por sipas një grua nga Bristoli...

I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

më 12.2017 - Tetova Sot

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

më 12.2017 - Infokusi

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

Vajza e cila pretendon se bën seks me fantazmat, është më e lumtur se kurrë

më 12.2017 - Bota Press

Ndoshta ju duket e pamundur por ka ndodhur e vërtet. Një grua ka hequr dorë nga seksi me njerëz. Kjo për t’u “lidhur” me fantazmat. Kështu, ajo kryen marrëdhënie me fantazmat tash e 12 vite. Amnethyst...

I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

më 12.2017 - Gazeta Liria

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

Pretendon se bën seks me fantazmat dhe është më e lumtur se kurrë

më 12.2017 - Lajme.al

Ndoshta ju duket e pamundur por ka ndodhur e vërtet. Një grua ka hequr dorë nga seksi me njerëz. Kjo për t’u “lidhur” me fantazmat. Kështu, ajo kryen marrëdhënie me fantazmat tash e 12 vite. Amnethyst...

I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj

më 12.2017 - Gazeta Fjala

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

më 12.2017 - Lajme.al

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

Hoqi dorë nga meshkujt për të bërë seks me fantazma, pretendon se 20 prej tyre kanë qenë në shtratin e saj

më 12.2017 - Infokusi

A ju ka ndodhur të mërziteni nga seksi me njerëz, dhe ta shqyrtoni seriozisht mundësinë që të lidheni me një fantazmë? Mund të tingëllojë si diçka qesharake dhe të pamundur, por sipas një grua nga Bristoli...

Hoqi dorë nga meshkujt për të bërë seks me fantazma, pretendon se 20 prej tyre kanë qenë në shtratin e saj

më 12.2017 - Almakos

A ju ka ndodhur të mërziteni nga seksi me njerëz, dhe ta shqyrtoni seriozisht mundësinë që të lidheni me një fantazmë? Mund të tingëllojë si diçka qesharake dhe të pamundur, por sipas një grua nga Bristoli...

I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

më 12.2017 - Gazeta Monitor

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

I lë shtatzënë të dashurën e vet, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

më 12.2017 - Bota Press

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një shaka, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio është...

Hoqi dorë nga meshkujt për të bërë seks me fantazma, pretendon se 20 prej tyre kanë qenë në shtratin e saj

më 12.2017 - AlbPress

Share This Tags A ju ka ndodhur të mërziteni nga seksi me njerëz, dhe ta shqyrtoni seriozisht mundësinë që të lidheni me një fantazmë? Mund të tingëllojë si diçka qesharake dhe të pamundur, por sipas një...

Horoskopi erotik, zbuloni shijet e çdo shenje në seks...

më 12.2017 - Syri

1- Dashi GRUAJA Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale dëshiron të bëjë eksperimente në mënyra të ndryshme. Ka ambicie për dominim. BURRI Shumë...

Lë shtatzënë të dashurën, nënën, tezen dhe motrën e saj, historia e këtij 23-vjeçari po bën bujë

më 12.2017 - NOA

Lë shtatzënë të dashurën e tij, më pas nënën, motrën dhe tezen e saj. Nuk është një barcaletë, por një histori e vërtetë, ajo e Alfios e treguar në programin “La Bomba” për Radio DeeJay, në Itali. Alfio...

“NUK DO PREFEROJA KURRË MARRËDHËNIE ME NJË MASHKULL”, GRUAJA PRETENDON SE KA LIDHJE ME FANTAZMAT

më 12.2017 - NOA

Një grua e cila pretendon se ka kryer marrëdhënie seksuale me fantazma ka deklaruar se nuk do të shkojë kurrë më me meshkuj. Ametist Realm gjatë një interviste në emisionin “ITV's Morning Morning” tha...

I fejuari e la sepse e gjeti në shtrat me një fantazmë

më 12.2017 - Ina

Kjo vajzë e re bëri një deklaratë që la gojë hapur shikuesit e një programi televiziv, kur tha se ajo kryen marrëdhënie seksuale vetëm me fantazma dhe se është betuar se nuk do të shkojë kurrë me meshkuj....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK