http://kariera.mk

Çifti bën seks në mes të plazhit, nuk shqetësohen për njerëzit që i shikojnë

para 12 muajve - NOA

Kjo video e regjistruar nga një banor i një prej brigjeve të Australisë është bërë virale. Fillimisht ajo është shpërndarë në Instagram. Në të është filmuar një çift duke bërë seks në mes të ditës, në...

Një peshkaqen monstër, ja në cilat brigje u filmua

para 12 muajve - GazetaBlic

Një peshkaqen i bardhë me përmasa gjigante, madhësia e së cilit shkon nga pesë deri në gjashtë metra është shfaqur në një nga plazhet më të populluara të Australisë. Peshkaqeni i bardhë në ujerat australiane...

VIDEO/ Çifti seks në plazh, banorët ‘tmerrohen’ nga skenat

para 12 muajve - Syri

Kjo video e regjistruar nga një banor i një prej brigjeve të Australisë është bërë virale. Fillimisht ajo është shpërndarë në Instagram. Në të është filmuar një çift duke bërë seks në mes të ditës në një...

Çifti seks në plazh, banorët ‘tmerrohen’ nga skenat

para 12 muajve - Tetova Sot

Kjo video e regjistruar nga një banor i një prej brigjeve të Australisë është bërë virale. Fillimisht ajo është shpërndarë në Instagram. Në të është filmuar një çift duke bërë seks në mes të ditës në një...

Një peshkaqen monstër në brigjet australiane

para 12 muajve - Infokusi

Një peshkaqen i bardhë me përmasa gjigante, madhësia e së cilit shkon nga pesë deri në gjashtë metra është shfaqur në një nga plazhet më të populluara të Australisë. Peshkaqeni i bardhë në ujrat australiane...

Një peshkaqen monstër, ja në cilat brigje u filmua...

para 12 muajve - Syri

Një peshkaqen i bardhë me përmasa gjigante, madhësia e së cilit shkon nga pesë deri në gjashtë metra është shfaqur në një nga plazhet më të populluara të Australisë. Peshkaqeni i bardhë në ujrat australiane...

Një peshkaqen monstër, ja në cilat brigje u filmua

para 12 muajve - Tetova Sot

Një peshkaqen i bardhë me përmasa gjigante, madhësia e së cilit shkon nga pesë deri në gjashtë metra është shfaqur në një nga plazhet më të populluara të Australisë. Peshkaqeni i bardhë në ujrat australiane...

Një peshkaqen monstër në plazhin më të frekuentuar australian

para 12 muajve - Mapo

Një peshkaqen i bardhë me përmasa gjigante, madhësia e së cilit shkon nga pesë deri në gjashtë metra është shfaqur në një nga plazhet më të populluara të Australisë. Peshkaqeni i bardhë në ujrat australiane...

Video+18/ Çifti bën seks në makinë duke ecur më 110 km/h

para 12 muajve - Mapo

Foto 1 nga 1 Ndodh shpesh, por me një shpejtësi si kjo, jo… Një çifti është filmuar teksa kryente marrëdhënie seksuale në makinë gjatë kohës që partneri ishte duke i dhënë me shpejtësi mbi 110 km/h. Ngjarja...

VIDEO+18/ Çifti bën seks në makinë duke ecur më 110 km/h

para 12 muajve - Syri

Një çifti është filmuar teksa kryente marrëdhënie seksuale në makinë gjatë kohës që partneri ishte duke i dhënë me shpejtësi mbi 100 km/h. Ngjarja është filmuar në Argjentinë nga automjetet e tjera që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK