http://kariera.mk

Letra plot dashuri që Dritëro Agolli i ka dedikuar në fejesë Sadijes

më 1.2018 - Fol

Shkrimtari i njohur shqiptar Dritëro Agolli ka lënë pas një krijimtari mjaft të gjerë artistike dhe gjithashtu për letrat plot dashuri të dedikuar bashkëshortes së tij Sadijes. Vajza e tij Elona ka publikuar...

“Dimri është stinë e vështirë për dashnorët!”, ja letrat e dashurisë së Agollit për Sadijen

më 1.2018 - Ina

E bija Dritëro Agollit ka publikuar disa nga letrat e dashurisë që shkrimtari i njohur ia dedikonte bashkëshortes së tij Sadijes. Ato i përkasin periudhës së njohjes dhe fejesës mes Dritëroit dhe Sadijes....

Publikohen letrat plot dashuri që Dritëro Agolli i dedikoi në fejesë Sadijes!

më 1.2018 - BalkanWeb

Krijimtaria që ka lënë pas shkrimtari i njohur Dritëro Agolli është mjaft e gjerë, por mes saj spikatin edhe letrat plot dashuri të dedikuara bashkëshortes së tij, Sadijes. Disa prej tyre i ka publikuar...

Letrat plot dashuri që Dritëro Agolli i ka dedikuar në fejesë Sadijes!

më 1.2018 - Java News

Shkrimtari i njohur shqiptar Dritëro Agolli ka lënë pas një krijimtari mjaft të gjerë artistike dhe gjithashtu për letrat plot dashuri të dedikuar bashkëshortes së tij Sadijes. Vajza e tij Elona ka publikuar...

Këto janë letrat plot dashuri që Dritëro Agolli i ka dedikuar në fejesë Sadijes!

më 1.2018 - Gazeta Express

Shkrimtari i njohur shqiptar Dritëro Agolli ka lënë pas një krijimtari mjaft të gjerë artistike dhe gjithashtu për letrat plot dashuri të dedikuar bashkëshortes së tij Sadijes. Vajza e tij Elona ka publikuar...

Letrat e dashurisë që Dritëro i shkruante gruas së tij

më 1.2018 - RTV 21

Ditë të ftohta janari, por plot pasion… Elona Agolli, vajza e shkrimtarit të madh Dritëro Agolli përmes një postimi në facebook ka ndarë disa kujtime për të atin. Ajo ka sjellur letërkëmbimin ndërmjet...

Letrat e dashurisë së Dritëro Agollit: E ja papritur, ndonjëherë!

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Dritëro Agolli jo vetëm shkruante poezi por edhe letra të bukura dashurie. E bija e tij Elona, ka publikuar disa letra që ai ia dërgonte të shoqes Sadijes, në kohën e njohjes së tyre. Letra të ndjera ku...

Dritëro Agolli i shkruante letra gruas së tij pas dasmës, 'dimri është stinë e vështirë për dashnorët'

më 1.2018 - Syri

Elona Agolli, ka zbuluar dje disa nga letrat e babait të saj, Dritëro Agollit i cili një ditë pas dasmës përmes letrave i drejtohet më shumë pasion, dashuri e humor gruas së tij, Sadijes, shkruan KultPlus....

Letrat e rralla të Dritëro Agollit për gruan e jetës: Tani s’ka më tërc mërc

më 1.2018 - Opinion

Vajza e shkrimtarit të ndjerë Dritëro Agolli në facebook-un e saj e ka kujtuar shpesh të atin me veprat që ai la pas. Së fundmi ajo ka publikuar 3 letra të shkurtra dashurie të cilat ai ja kishte dërguar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK