http://kariera.mk

Trajneri shqiptar merr drejtimin e Galatasaray-it

para 9 muajve - Lajmi.net

. Trajneri shqiptar nga Shkupi, Oktay Mahmuti do të drejtojë klubin basketbollistik të Galatasaray Odeabank, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një njoftim publikuar nga ueb faqja e klubit kuq e verdhë,...

Trajneri shqiptar Mahmuti merr drejtimin e Galatasaray-it

para 9 muajve - Gazeta Liria

Trajneri shqiptar nga Shkupi, Oktay Mahmuti do të drejtojë klubin basketbollistik të Galatasaray Odeabank. Në një njoftim publikuar nga ueb faqja e klubit kuq e verdhë, theksohet se është arritur marrëveshje...

Trajneri shqiptar Mahmuti merr drejtimin e Galatasaray-it

para 9 muajve - Portalb

Trajneri shqiptar nga Shkupi, Oktay Mahmuti do të drejtojë klubin basketbollistik të Galatasaray Odeabank, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një njoftim publikuar nga ueb faqja e klubit kuq e verdhë,...

Trajneri shqiptar, Oktay Mahmuti merr drejtimin e Galatasarayt

para 9 muajve - Telegrafi

Galatasaray Odeabank ka angazhuar trajnerin me prejardhje shqiptare, Oktay Mahmutin. Ky i fundit ka nënshkruar kontratë ë vlefshme për një vjet e gjysmë me mundësi të zgjatjes. Strategu 49-vjeçar pritet...

Trajneri shqiptar Mahmuti merr drejtimin e Galatasaray-it

para 9 muajve - Shenja

Trajneri shqiptar nga Shkupi, Oktay Mahmuti do të drejtojë klubin basketbollistik të Galatasaray Odeabank, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një njoftim publikuar nga ueb faqja e klubit kuq e verdhë,...

Trajneri shqiptar Mahmuti merr drejtimin e Galatasaray-it

para 9 muajve - Ina

Galatasaray Odeabank ka angazhuar trajnerin me prejardhje shqiptare, Oktay Mahmutin. Ky i fundit ka nënshkruar kontratë ë vlefshme për një vjet e gjysmë me mundësi të zgjatjes.Strategu 49-vjeçar pritet...

Trajneri shqiptar Mahmuti merr drejtimin e Galatasaray-it

para 9 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv STAMBOLL (AA) - Trajneri shqiptar nga Shkupi, Oktay Mahmuti do të drejtojë klubin basketbollistik të Galatasaray Odeabank, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një njoftim publikuar nga ueb...

Trajneri shqiptar, Oktay Mahmuti merr drejtimin e Galatasarayt

para 9 muajve - Almakos

Galatasaray Odeabank ka angazhuar trajnerin me prejardhje shqiptare, Oktay Mahmutin. Ky i fundit ka nënshkruar kontratë ë vlefshme për një vjet e gjysmë me mundësi të zgjatjes. Strategu 49-vjeçar pritet...

Trajneri shqiptar nga Maqedonia merr drejtimin e Galatasaray-it

para 9 muajve - Lajm

Trajneri shqiptar nga Shkupi, Oktay Mahmuti do të drejtojë klubin basketbollistik të Galatasaray Odeabank, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një njoftim publikuar nga ueb faqja e klubit kuq e verdhë,...

Trajneri me origjinë shqiptare merr drejtimin e Galatasarayt

para 9 muajve - Java News

Galatasaray Odeabank ka angazhuar trajnerin me prejardhje shqiptare, Oktay Mahmutin. Ky i fundit ka nënshkruar kontratë ë vlefshme për një vjet e gjysmë me mundësi të zgjatjes. Strategu 49-vjeçar pritet...

Trajneri shqiptar Mahmuti merr drejtimin e Galatasaray-it

para 9 muajve - Fol

Trajneri shqiptar nga Shkupi, Oktay Mahmuti do të drejtojë klubin basketbollistik të Galatasaray Odeabank, transmeton Anadolu Agency (AA). Në një njoftim publikuar nga ueb faqja e klubit kuq e verdhë,...

Trajneri shqiptar Mahmuti merr drejtimin e Galatasaray-it

para 9 muajve - Gazeta e re

Në një njoftim publikuar nga ueb faqja e klubit kuq e verdhë, theksohet se është arritur marrëveshje 1.5 vjeçare me trajnerin Mahmuti. Trajneri shqiptar nga Shkupi, Oktay Mahmuti do të drejtojë klubin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK