http://kariera.mk

Rama: Drejtorët e burgjeve, spitaleve dhe hipotekave, tre muaj në provë

para 11 muajve - Portalb

Pas mbledhjes së qeverisë e cila u mbajt pasditen e sotme në qytetin e Lezhës, kryeministri Edi Rama, në një dalje për mediat ka bërë të ditura vendimet e marra. Gjatë deklaratës së tij Rama nuk la pa...

Drejtorët e rinj në Burgje, Hipoteka e Spitale, kryeministri Rama: Janë tre muaj në provë

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHE – Kryeministri Edi Rama thotë se drejtorët e rinj në drejtoritë e Burgjeve, të Hipotekave, apo edhe në sektorë të tjerë, do të jenë tre muaj në provë. Nga një komunikim me mediat, pas mbledhjes së...

Emërimet e reja, Rama: Drejtorët e burgjeve, spitaleve e hipotekave tre muaj në provë

para 11 muajve - NOA

Pas mbledhjes së qeverisë e cila u mbajt pasditen e sotme në qytetin e Lezhës, kryeministri Edi Rama, në një dalje për mediat ka bërë të ditura vendimet e marra. Gjatë deklaratës së tij Rama nuk la pa...

Rama për Reformën e Ujit: Familjet në nevojë përfitojnë falas matësit e ujit

para 11 muajve - RTSH

Pak ditë para 1 shkurtit e paralajmëruar si dita e nisjes së Reformës së Ujit, kryeministri Edi Rama njoftoi se qeveria ka vendosur që për të gjitha familjet në nevojë matësit e ujit do të jenë falas....

Rama ‘kërcënon’ drejtorët e burgjeve, spitaleve dhe hipotekave: Jeni tre muaj në provë!

para 11 muajve - Gazeta Express

Pas mbledhjes së qeverisë në Lezhë, kryeministri Edi Rama, në një konferencë për shtyp ka paralajmëruar drejtorët e Burgjeve, Spitaleve dhe Hipotekave, duke iu bërë me dije se janë tre muaj në provë. “Drejtorët...

Nga rrugët tek reforma e ujit, Rama: Ja vendimet që morëm për Qarkun e Lezhës

para 11 muajve - BalkanWeb

LEZHE – Kryeministri Edi Rama në një konferenë për shtyp ka folur për vendimet që u morën pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave. Kreu  i qeverisë e ka cilësuar Lezhën si një qark me potenciale të mëdha....

Zhvillim i integruar rural në 100 fshatra të Shqipërisë

para 11 muajve - Opinion

Nga qyteti i Lezhës, qeveria ka miratuar disa vendime të rëndësishme, ku një prej tyre është edhe zhvillimi i integruar rural për 100 fshatrat e Shqipërisë. Vendimin e bëri publik kryeministri Rama, i...

Rama: Drejtorët e burgjeve, spitaleve dhe hipotekave tre muaj në provë

para 11 muajve - Shqiptarja

Nga Lezha ku po zhvillohet mbledhja e qeverisë, kryeministri Edi Rama deklaroi se drejtorët e Burgjeve, Spitaleve dhe Hipotekave që janë zgjedhur janë në provë për tre muaj. “Drejtorët e rinj në Spitale,...

Mbledhja e qeverisë, Rama: Ja vendimet që u morën për qarkun e Lezhës

para 11 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama në një konferencë për shtyp ka folur për vendimet që u morën pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave. Rama e ka cilësuar Lezhën si një qark me potenciale të mëdha, ku pasi ndër më...

VIDEO/ Rama tregon vendimet e mbledhjes qeveritare në Lezhë: 100 fshatrat e parë që do preken nga rilindja rurale

para 11 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama pas mbledhjes qeveritare në Lezhë ka dalë në një konferencë për media ku ka treguar vendimet e marra. Shefi i qeverisë ka vendosur theksin tek zhvillimi i agroturizmit, infrastukturës...

Mbledhje qeverisë, Rama: Këto janë projektet që kemi për Lezhën

para 11 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama në një konferenë për shtyp ka folur për vendimet që u morën pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave. Kreu  i qeverisë e ka cilësuar Lezhën si një qark me potenciale të mëdha. Si...

Reforma e ujit, Rama nga Lezha: Familjet në nevojë do të marrin falas matësat

para 11 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama, bashkës me qeverinë është zhvendosur në qytetin e Lezhës ku do të qëndrojë për dy ditë. Zhvendosja e qeverisë është një rutinë e vendosur nga Rama, ku çdo muaj bashkë me ministrat...

Mbledhja e qeverisë, Rama: Lançojmë programin e agroturizmit

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Qeveria e drejtuar nga kryeministri Edi Rama është zhvendosur për dy ditë në qytetin e Lezhës, ku është zhvilluar mesditën e sotme mbledhja e kabinetit të ministrave. Pas përfundimit të mbledhjes, kreu...

VIDEO/ Rama: Drejtuesit e rinj të emëruar janë në provë 3 mujore, protesta u stimulua nga...

para 11 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama ka premtuar investime në infrastrukturën rrugore dhe atë të ujesjellësave në Qarkun e Lezhës. Por sipas tij, krahas investimeve, duhet të shkojë deri në fund reforma për ujin, ndërsa...

“Të gjithë në provë! Drejtorët e rinj kanë 3 muaj kohë…”

para 11 muajve - Java News

Pas mbledhjes së qeverisë në Lezhë, kryeministri Edi Rama, në një konferencë për shtyp ka paralajmëruar drejtorët e Burgjeve, Spitaleve dhe Hipotekave, duke iu bërë me dije se janë tre muaj në provë. “Drejtorët...

Mbledhja e qeverisë në Lezhë, Rama: Kryesore, ndërtimi i akseve ‘Milot-Balldren’, ‘Shëngjin-Velipojë’ e rrugës nacionale të Torovicës

para 11 muajve - 24 ore

Qeveria ka zhvilluar mbledhjen e parë për vitin 2018 në qytetin e Lezhës. Në një komunikim pas mbledhjes së Këshillit të Ministrave, Rama ka folur edhe për disa vendime të miratuara në mbledhje. Sipas...

Familjet në nevojë do t’i marrin falas matësit e ujit

para 11 muajve - AlbPress

Share This Tags Kryeministri Edi Rama, bashkë me qeverinë është zhvendosur në qytetin e Lezhës ku do të qëndrojë për dy ditë. Zhvendosja e qeverisë është një rutinë e vendosur nga Rama, ku çdo muaj bashkë...

Rama ‘kërcënon’ drejtorët e burgjeve, spitaleve dhe hipotekave: Jeni tre muaj në provë!

para 11 muajve - AlbPress

Share This Tags Pas mbledhjes së qeverisë në Lezhë, kryeministri Edi Rama, në një konferencë për shtyp ka paralajmëruar drejtorët e Burgjeve, Spitaleve dhe Hipotekave, duke iu bërë me dije se janë tre...

Lezhë, Rama-protestuesve: Rruga e Torovicës pjesë e planit, ja vendimet e qeverisë

para 11 muajve - Java News

Kryeminsitri Edi Rama ka dalë në një deklaratë për mediat pas mbajtjes së mbeldhjes së qeverisë në Lezhë. Rama u ndal tek vendimet e qeverisë, e veçanërisht te projektet e miratuara për zonën e qarkut...

Rama: Stimulim agro-turizmit në të gjithë vendin

para 11 muajve - 24 ore

Qeveria shqiptare ka vendosur të stimulojë agro-turizmin në të gjithë vendin, duke miratuar sot një vendim që përcakton një sërë standardesh për veprimtarinë e agro-turizmit. Kryeministri Edi Rama, në...

Matësit e ujit, Rama: Familjet në nevojë do t’i marrin falas

para 11 muajve - Sovrani

Kryeministri Edi Rama, bashkë me qeverinë është zhvendosur në qytetin e Lezhës ku do të qëndrojë për dy ditë. Zhvendosja e qeverisë është një rutinë e vendosur nga Rama, ku çdo muaj bashkë me ministrat...

RENEA zbarkon në Lezhë, ja çka po ndodh

para 11 muajve - Sovrani

Lezha zgjohet ne shtetrrethim. Ardhja e kryeministrit Rama dhe kabinetit qeveritar per mbledhjen 2 ditore te qeverise, ka bere qe forca te shumta policie, FNSH dhe Renea te zbarkojne ne kete qytet. Perveç...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK