http://kariera.mk

“Nuk ka marrëveshje me Juventusin”

para 9 muajve - Ina

Agjenti i Dennis Praet, ka thënë se nuk ka asnjë të vërtet rreth transferimit të tij nga Sampdoria te Juventusi. Bianconerët kanë qenë të lidhur me belgun në ditët e fundit dhe madje u flit për një marrëveshje...

“Nuk ka marrëveshje me Juventusin”

para 9 muajve - Telegrafi

Agjenti i Dennis Praet, ka thënë se nuk ka asnjë të vërtet rreth transferimit të tij nga Sampdoria te Juventusi. Bianconerët kanë qenë të lidhur me belgun në ditët e fundit dhe madje u flit për një marrëveshje...

Arrihet akordi, ky lojtari bëhet i Juventusit

para 9 muajve - Syri

Në pritje për të kompletuar afrimin e Emre Can nga Liverpooli me parametër zero, Juventusi ka bërë një goditje të rëndësishme për të ardhmen. Takimi me drejtuesit e Sampdorias rezultoi pozitiv për bardhezinjtë...

Praet te Juventus

para 9 muajve - RTV 21

Kampionët e Italisë kanë arritur marrëveshje me Sampdorian Juventusi mendon për të ardhmen. Takimi me drejtuesit e Sampdorias rezultoi pozitiv për bardhezinjtë të cilët arritën marrëveshje për mesfushorin...

Juventusi arrin marrëveshje me Praetin?

para 9 muajve - Zhurnal

Mediat italiane raportojnë se Juventusi ka rënë dakord për një marrëveshje për të nënshkruar me mesfushorin e Sampdorias, Dennis Praet, për sezonin e ardhshëm për një shifër më të vogël se klauzola e lirimit...

Juventus zyrtarizon vblerjen e parë

para 9 muajve - Albeu

Në pritje për të kompletuar afrimin e Emre Can nga Liverpooli me parametër zero, Juventusi ka bërë një goditje të rëndësishme për të ardhmen . Takimi me drejtuesit e Sampdorias rezultoi pozitiv për bardhezinjtë...

Praet te Juventus

para 9 muajve - Gazeta e re

Kampionët e Italisë kanë arritur marrëveshje me Sampdorian. Juventusi mendon për të ardhmen. Takimi me drejtuesit e Sampdorias rezultoi pozitiv për bardhezinjtë të cilët arritën marrëveshje për mesfushorin...

Juventusi arrin marrëveshje me Praetin?

para 9 muajve - Telegrafi

Mediat italiane raportojnë se Juventusi ka rënë dakord për një marrëveshje për të nënshkruar me mesfushorin e Sampdorias, Dennis Praet, për sezonin e ardhshëm për një shifër më të vogël se klauzola e lirimit...

Juventusi arrin marrëveshje me Praetin?

para 9 muajve - GazetaBlic

Mediat italiane raportojnë se Juventusi ka rënë dakord për një marrëveshje për të nënshkruar me mesfushorin e Sampdorias, Dennis Praet, për sezonin e ardhshëm për një shifër më të vogël se klauzola e lirimit...

Duel dhe në shtypin e shkruar, gazeta juventine “rrëzon” Inter-in në B

para 9 muajve - Zhurnal

Një kampionat vetëm me lojtar italian do të sillte surpriza në Seria A italiane. Dhe nëse kjo do të ishte një realitet kombëtarja italiane me shumë mundësi do të ishte në Rusi 2018. Kur ka përfunduar faza...

Mediat italiane hedhin në Serie B Interin

para 9 muajve - Albeu

Një kampionat vetëm me lojtar italian kur të kishte përfunduar faza e parë e kampionatit Napoli do kryeson bindshëm, “Corriere dello Sport” ka menduar t’i klasifikoj 20 ekipet e Seria A në një rënditje...

Juventus merkato me “silenciator”, arrin marrëveshjen për talentin e Sampdorias

para 9 muajve - Newsport

Duket se Juventus ka bërë në merkato një goditje “selinciator” nëse mund ta quajmë kështu. Bardhezinjtë nuk kanë afruar ndonjë emër të madh në këtë sesion merkatoje, por ka Marotta ka punuar për të siguruar...

Praet te Juventus

para 9 muajve - KosovaPress

Juventusi mendon për të ardhmen. Takimi me drejtuesit e Sampdorias rezultoi pozitiv për bardhezinjtë të cilët arritën marrëveshje për mesfushorin e talentuar,  Dennis Praet. Klauzola e largimit të Praet...

Duel dhe në shtypin e shkruar, gazeta juventine “rrëzon” Inter-in në B

para 9 muajve - Telegrafi

Një kampionat vetëm me lojtar italian do të sillte surpriza në Seria A italiane. Dhe nëse kjo do të ishte një realitet kombëtarja italiane me shumë mundësi do të ishte në Rusi 2018. Kur ka përfunduar faza...

Mediat italiane barazojnë Juven e Interin me Crotonen dhe Beneventon (Renditja)

para 9 muajve - Almakos

Një kampionat vetëm me lojtar italian kur të kishte përfunduar faza e parë e kampionatit Napoli do kryeson bindshëm, “Corriere dello Sport” ka menduar t’i klasifikoj 20 ekipet e Seria A në një rënditje...

Juventusi arrin marrëveshje me Praetin?

para 9 muajve - Almakos

Mediat italiane raportojnë se Juventusi ka rënë dakord për një marrëveshje për të nënshkruar me mesfushorin e Sampdorias, Dennis Praet, për sezonin e ardhshëm për një shifër më të vogël se klauzola e lirimit...

Duel dhe në shtypin e shkruar, gazeta juventine “rrëzon” Inter-in në B

para 9 muajve - Almakos

Një kampionat vetëm me lojtar italian do të sillte surpriza në Seria A italiane. Dhe nëse kjo do të ishte një realitet kombëtarja italiane me shumë mundësi do të ishte në Rusi 2018. Kur ka përfunduar faza...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK