http://kariera.mk

Dyshonin se ishte shtatzënë, mjeket bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - Aktuale

Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktorët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Por doktorët zbuluan...

Dyshonin se 11-vjeqarja ishte shtatzënë, mjekët i zbulojnë tumorin 10 kilogramësh

para 11 muajve - Telegrafi

Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje, mjekët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Por doktorët zbuluan...

Dyshonin se 11 vjeçarja ishte shtatzënë, mjeket bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - Koha.net

Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktorët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Por doktorët zbuluan...

Dyshonin se ishte shtatzënë, mjeket bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - Gazeta e re

Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktorët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Por doktorët zbuluan...

Dyshonin se ishte shtatzënë, mjekët bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktorët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Por doktorët zbuluan...

Dyshonin se ishte shtatzënë, mjekët bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktorët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Por doktorët zbuluan...

FOTO/ Nëna çon 11-vjeçaren në spital pasi dyshonte se ishte shtatzënë, shokohet nga ajo që zbulon...

para 11 muajve - Syri

Një nxënëse e Queenslandit ka shokuar mjekët pasi shkoi me dhimbje të forta barku në spital, ndërsa nëna e saj vuri re një rritje barku dhe dyshoi se vajza ishte shtatëzë. Mjekët zbuluan një tumor të tmerrshëm...

Dyshonin se ishte shtatzënë, mjeket bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - InfoShqip

Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktorët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Por doktorët zbuluan...

Dyshonin se ishte shtatzënë, mjekët bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - Gazeta Liria

Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktorët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Por doktorët zbuluan...

​Dyshonin se ishte shtatzënë, mjeket bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - GazetaBlic

Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktorët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Por doktorët zbuluan...

Dyshonin se ishte shtatzënë, mjekët bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktorët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Por doktorët zbuluan...

Dyshonin për shtatzani tek vajza, mjeket bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - AlbPortali

Një vajzë 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktorët menduan se Cherish-Rose Lavelle mund të kishte mbetur shtatzënë. Loading......

Dyshonin se ishte shtatzënë, mjeket bëjnë zbulimin e tmerrshëm

para 11 muajve - KosovaPress

Por doktorët zbuluan një masë të madhe tumorale në vezoret e vogëlushes. Kanceri agresiv i shkaktonte Cherish mjaft dhimbje dhe e ëma vuri re se dy muajt e fundit vajza ka qenë disi ndryshe. Tumori 10...

​Aktori i njohur baba në moshën 57-vjeçare

para 11 muajve - RTV 21

Aktori britanik Hugh Grant dhe producentja e televizionit Ana Eberstein presin foshnje Ata kanë arritur të kalojnë problemet nga e kaluara dhe së fundit janë paraqitur së bashku në ndarjen e shpërblimeve...

Aktori i njohur bëhet baba në moshën 57-vjeçare

para 11 muajve - KosovaPress

Ata kanë arritur të kalojnë problemet nga e kaluara dhe së fundit janë paraqitur së bashku në ndarjen e shpërblimeve në Los Anxhelos, ku konfirmuan se kanë ripërtërirë romancën, transmeton KosovaPress....

Hugh Grant në moshën 57-vjeçare sërish do të bëhet baba

para 11 muajve - Telegrafi

Aktori britanik Hugh Grant dhe producentja televizive Ana Eberstein po presin një fëmijë. Hugh Grant dhe Ana Eberstein arritën të zgjidhnin të gjitha problemet e së kaluarës. Çifti i famshëm u shfaq në...

Hugh Grant në moshën 57-vjeçare sërish do të bëhet baba

para 11 muajve - Almakos

Aktori britanik Hugh Grant dhe producentja televizive Ana Eberstein po presin një fëmijë. Hugh Grant dhe Ana Eberstein arritën të zgjidhnin të gjitha problemet e së kaluarës. Çifti i famshëm u shfaq në...

Aktori i njohur baba për herë të pestë

para 11 muajve - Syri

Hugh Grant po bëhet baba për herë të pestë. Aktori i njohur dhe e dashura e tij Anna Eberstein kanë zbuluar se do të bëhen prindër gjatë kohës sa ishin në aeroportin e Neë York-ut. Fëmija që pritet të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK