http://kariera.mk

Çështja Tahiri /Shoferi nxjerr zbuluar gënjeshtrën e ish-Ministrit të Brendshëm

para 8 muajve - Syri

Saimir Tahiri është takuar me Artan Habilaj në muajin gusht të vitit 2014 në Greqi, ndërsa pushonte me bashkëshorten. Artan Habilaj ka mbërritur në Greqi me makinën Audi AA 003 GB dy ditë pas Zotit Tahiri....

Çështja Tahiri/Shoferi nxjerr zbuluar gënjeshtrën e ish-Ministrit të Brendshëm

para 8 muajve - AlbPress

Share This Tags Çështja Tahiri/Shoferi nxjerr zbuluar gënjeshtrën e ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri është takuar me Artan Habilaj në muajin gusht të vitit 2014 në Greqi, ndërsa pushonte me bashkëshorten....

Çështja Tahiri /Shoferi nxjerr zbuluar gënjeshtrën e ish-Ministrit të Brendshëm

para 8 muajve - Fol

Saimir Tahiri është takuar me Artan Habilaj në muajin gusht të vitit 2014 në Greqi, ndërsa pushonte me bashkëshorten. Artan Habilaj ka mbërritur në Greqi me makinën Audi AA 003 GB dy ditë pas Zotit Tahiri....

A i takoi Tahiri Habilajt?! Prokurorët marrin në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit

para 8 muajve - BalkanWeb

Prokurorët kanë marre në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit Saimir Tahiri. Prokurorët që ende nuk e kanë marrë në pyetje vetë Tahirin, por verifikojnë të dhënat e një takimi mes ish ministrit me Artan...

A darkoi Tahiri me Habilajt? Prokuroria merr në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit

para 8 muajve - Opinion

Prokurorët kanë marre në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit Saimir Tahiri. Prokurorët që ende nuk e kanë marrë në pyetje vetë Tahirin, por verifikojnë të dhënat e një takimi mes ish ministrit me Artan...

‘Dosja Tahiri’, ja çfarë ka ndodhur sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda

para 8 muajve - Syri

Prokurorët kanë marre në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit Saimir Tahiri. Prokurorët që ende nuk e kanë marrë në pyetje vetë Tahirin, por verifikojnë të dhënat e një takimi mes ish ministrit me Artan...

Rikthehet çështja e Tahirit, prokurorët i sulen shoferit të dytë të tij

para 8 muajve - Albeu

Prokurorët kanë marre në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit Saimir Tahiri . Prokurorët që ende nuk e kanë marrë në pyetje vetë Tahirin, por verifikojnë të dhënat e një takimi mes ish ministrit me...

A i takoi Tahiri Habilajt?! Merret në pyetje shoferi i dytë i ish-ministrit

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Prokurorët kanë marre në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit Saimir Tahiri. Prokurorët që ende nuk e kanë marrë në pyetje vetë Tahirin, por verifikojnë të dhënat e një takimi mes ish ministrit me Artan...

Dosja “Tahiri”, Prokurorët marrin në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit

para 8 muajve - Gazeta Express

Prokurorët kanë marre në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit Saimir Tahiri. Prokurorët që ende nuk e kanë marrë në pyetje vetë Tahirin, por verifikojnë të dhënat e një takimi mes ish ministrit me Artan...

Tjetër e dhënë kompromentuese nga dosja “Tahiri”, mund të jetë takuar me Artan Habilajn në Greqi

para 8 muajve - Te Sheshi

Nga çështja “Tahiri” ka një tjetër lajm komprometues. Ish-ministri i Rendit nën hetim, mund të jetë takuar me një ndër vëllezërit Habilaj, Artanin, dhe kjo në Greqi në verën e vitit 2014. Siç ka informuar...

A takoi Tahiri Habilajt?! Prokurorët marrin në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit  12/01/2018 15:07

para 8 muajve - 24 ore

Prokurorët kanë marre në pyetje shoferin e dytë të ish-ministrit Saimir Tahiri. Prokurorët që ende nuk e kanë marrë në pyetje vetë Tahirin, por verifikojnë të dhënat e një takimi mes ish ministrit me Artan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK