http://kariera.mk

Acer prezanton laptopin më të hollë në botë

më 1.2018 - Telegrafi

Duke e pasuruar serinë e pajisjeve të reja të zbuluara në ngjarjen e teknologjisë CES 2018 të këtij viti, Acer ka modelin e saj më të ri të laptopit – Acer Swift 7 (SF714-51T), i cili po prezantohet si...

Acer prezanton laptopin më të hollë në botë

më 1.2018 - Almakos

Duke e pasuruar serinë e pajisjeve të reja të zbuluara në ngjarjen e teknologjisë CES 2018 të këtij viti, Acer ka modelin e saj më të ri të laptopit – Acer Swift 7 (SF714-51T), i cili po prezantohet si...

Acer prezanton laptopin më të hollë në botë

më 1.2018 - Fol

Lajme Kosovë Sport Futboll Magazina Ekonomi Femra Stili Shëndetësi Kuzhina Auto Teknologji Fun Kërko Punë Arkiva Marketing TEKNOLOGJI / LAJME TEKNOLOGJI Acer prezanton laptopin më të hollë në botë 25 minuta...

E dini pse ky është laptopi më i veçantë në botë?

më 1.2018 - Te Sheshi

Kompania e madhe Acer ka arritur të prezantojë laptonin më të hollë në botë, Swift 7 Ultrabook. Swift 7 Ultrabook është më i hollë se versioni i mëparshëm dhe ka një trashësi prej vetëm 8.98 milimetra....

Ky është laptopi më i hollë në botë

më 1.2018 - Albeu

Kompania e madhe Acer ka arritur të prezantojë laptonin më të hollë në botë, Sëift 7 Ultrabook. Sëift 7 Ultrabook është më i hollë se versioni i mëparshëm dhe ka një trashësi prej vetëm 8.98 milimetra....

Acer ka laptopin më të hollë në botë

më 1.2018 - Gazeta Express

Në Panairin CES të këtij viti, Acer arriti me tre laptopë të rinj, të cilët përfaqësojnë një përditësim të versionit të modeleve të mëparshme. Swift 7 Ultrabook është më i hollë se versioni i mëparshëm...

Acer ka laptopin më të hollë në botë

më 1.2018 - Java News

Në Panairin CES të këtij viti, Acer arriti me tre laptopë të rinj, të cilët përfaqësojnë një përditësim të versionit të modeleve të mëparshme. Swift 7 Ultrabook është më i hollë se versioni i mëparshëm...

Acer krijon laptopin më të hollë në botë

më 1.2018 - Te Sheshi

Në Panairin CES të këtij viti, Acer arriti me tre laptopë të rinj, të cilët përfaqësojnë një përditësim të versionit të modeleve të mëparshme. Swift 7 Ultrabook është më i hollë se versioni i mëparshëm...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK