http://kariera.mk

Paga e Messit te Barcelona është 100 milionë euro në vit, dalin detajet e kontratës

para 9 muajve - Telegrafi

Mësohet se kontrata e re e Lionel Messit pas rinovimit te Barcelona, do të jetë 100 milionë euro. Paga e tij me klubin katalunas do të jetë e njëjtë deri në verën e viti 2021. Lajmin e ka zbuluar Football...

Paga e Messit te Barcelona është 100 milionë euro në vit, dalin detajet e kontratës

para 9 muajve - Ina

Mësohet se kontrata e re e Lionel Messit pas rinovimit te Barcelona, do të jetë 100 milionë euro. Paga e tij me klubin katalunas do të jetë e njëjtë deri në verën e viti 2021. Lajmin e ka zbuluar Football...

Zbulohet paga e Messit, shifër rekorde në futboll

para 9 muajve - Koha.net

Thyerja e rekordeve ka qenë gjithmonë objektivi i Lionel Messit, por numri 10 “blaugrana” këtë radhë është i pari edhe jashtë fushës së blertë. Sipas Football Leaks, për herë të parë në historinë e futbollit,...

Messi, i pari në histori që fiton mbi 100 milionë euro në sezon

para 9 muajve - Gazeta Express

Sipas Football Leaks, Messi do të përfitojë më shumë se 100 milionë euro në sezon pas kontratës së re që nënshkroi në fund të vitit të kaluar. Thyerja e rekordeve ka qenë gjithmonë objektivi i Lionel Messit,...

Paga e Messit te Barcelona është 100 milionë euro në vit, dalin detajet e kontratës

para 9 muajve - Almakos

Mësohet se kontrata e re e Lionel Messit pas rinovimit te Barcelona, do të jetë 100 milionë euro. Paga e tij me klubin katalunas do të jetë e njëjtë deri në verën e viti 2021. Lajmin e ka zbuluar Football...

Messi ‘po e shterr’ buxhetin e Barcelonës, ja sa fiton në vit argjentinasi

para 9 muajve - Sovrani

Rinovimi i Leo Messit me Barcelonën ka thyer çdo rekord, sipas “Football Leaks”. Është zbuluar se nga kontrata e re, argjentinasi fiton plot 100 milionë euro bruto në sezon. Sulmuesi “fut në xhep” 50 milionë...

Zbulohet rroga “stratosferike” e Messit

para 9 muajve - Insajderi

Rinovimi i Leo Messit me Barcelonën ka thyer çdo rekord, sipas “Football Leaks”. Është zbuluar se nga kontrata e re, argjentinasi fiton plot 100 milionë euro bruto në sezon. Sulmuesi “fut në xhep” 50 milionë...

Zbulohet rroga “stratosferike” e Messit

para 9 muajve - Fol

Rinovimi i Leo Messit me Barcelonën ka thyer çdo rekord, sipas “Football Leaks”. Është zbuluar se nga kontrata e re, argjentinasi fiton plot 100 milionë euro bruto në sezon. Sulmuesi “fut në xhep” 50 milionë...

Messi futet në histori të Copa del Rey

para 9 muajve - Sovrani

Lionel Messi ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Celta Vigos. Me këto dy gola ylli i Argjentinës është futur në histori të “Copa del Rey”, shkruan IndeksOnline. Messi është futur në top-10 golashënuesit...

Messi në histori të “Copa del Rey”

para 9 muajve - Gazeta Liria

Lionel Messi ka shënuar dy gola të shpejtë kundër Celta Vigos. Me këto dy gola ylli i Argjentinës është futur në histori të “Copa del Rey”, shkruan IndeksOnline. Messi është futur në top-10 golashënuesit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK