http://kariera.mk

Bëni kujdes në 15 janar/ Ja çfarë do të ndodhë

më 1.2018 - Syri

Pas qejfit të festave të fundvitit, muaji janar nuk është edhe aq i gëzuar për të gjithë. Ai është cilësuar nga shumë studiues si muaji më i zymtë e më i trishtuar i vitit. Pikërisht në këtë muaj ndodh...

Të hënën, dita më e dëshpëruar e vitit

më 1.2018 - AlbPortali

E Hëna Blu, ose siç njihet ndryshe dita më e dëshpëruar e vitit, po afron. Janari mund të ndihet si një nga muajt më të zymtë të vitit. Loading... Kur është e Hëna Blu për vitin 2018? Dita është shpikur...

Bëni kujdes në 15 janar, ja çfarë do të ndodhë

më 1.2018 - Periskopi

Pas qejfit të festave të fundvitit, muaji janar nuk është edhe aq i gëzuar për të gjithë. Ai është cilësuar nga shumë studiues si muaji më i zymtë e më i trishtuar i vitit. Pikërisht në këtë muaj ndodh...

Të hënën, dita më e dëshpëruar e vitit

më 1.2018 - Antpress

E Hëna Blu, ose siç njihet ndryshe dita më e dëshpëruar e vitit, po afron. Janari mund të ndihet si një nga muajt më të zymtë të vitit. Kur është e Hëna Blu për vitin 2018? Dita është shpikur si ‘dita...

Të hënën, dita më e dëshpëruar e vitit

më 1.2018 - Koha.net

E Hëna Blu, ose siç njihet ndryshe dita më e dëshpëruar e vitit, po afron. Janari mund të ndihet si një nga muajt më të zymtë të vitit. Kur është e Hëna Blu për vitin 2018? Dita është shpikur si ‘dita...

Të hënën, dita më e dëshpëruar e vitit

më 1.2018 - GazetaBlic

E Hëna Blu, ose siç njihet ndryshe dita më e dëshpëruar e vitit, po afron. Janari mund të ndihet si një nga muajt më të zymtë të vitit. Kur është e Hëna Blu për vitin 2018? Dita është shpikur si ‘dita...

Bëhuni gati! Ja çfarë do të ndodhë më 15 janar

më 1.2018 - NOA

E Hëna Blu, ose siç njihet ndryshe dita më e dëshpëruar e vitit, po afron.  Janari mund të ndihet si një nga muajt më të zymtë të vitit. Kur është e Hëna Blu për vitin 2018? Dita është shpikur si ‘dita...

Të hënën, dita më e dëshpëruar e vitit

më 1.2018 - Gazeta Liria

E Hëna Blu, ose siç njihet ndryshe dita më e dëshpëruar e vitit, po afron. Janari mund të ndihet si një nga muajt më të zymtë të vitit. Kur është e Hëna Blu për vitin 2018? Dita është shpikur si ‘dita...

Të hënën, dita më e dëshpëruar e vitit

më 1.2018 - KosovaPress

Kur është e Hëna Blu për vitin 2018? Dita është shpikur si ‘dita më e dëshpëruar e vitit’. E Hëna Blu zakonisht bie të hënën e tretë të janarit çdo vit. Këtë vit ajo do të shënohet të hënën, më 15 janar....

Dita më e trishtueshme e vitit 2018 është shumë afër!

më 1.2018 - Fol

Është e natyrshme që të ndihesh disi me moral të rënë në Janar, pas haresë e gëzimit që përcjellin festat e fundvitit. Por ekziston një ditë e veçantë e këtij muaji, që konsiderohet si më e trishtueshmja...

Bëni kujdes, po afron dita më depresive e vitit

më 1.2018 - Gazeta Monitor

Është e natyrshme që të ndihesh disi me moral të rënë në Janar, pas haresë e gëzimit që përcjellin festat e fundvitit.  Por ekziston një ditë e veçantë e këtij muaji, që konsiderohet si më e trishtueshmja...

Bëni kujdes, po afron dita më depresive e vitit

më 1.2018 - Ina

Është e natyrshme që të ndihesh disi me moral të rënë në Janar, pas haresë e gëzimit që përcjellin festat e fundvitit.  Por ekziston një ditë e veçantë e këtij muaji, që konsiderohet si më e trishtueshmja...

Bëni kujdes, po afron dita më depresive e vitit

më 1.2018 - Opinion

Është e natyrshme që të ndihesh disi me moral të rënë në Janar, pas haresë e gëzimit që përcjellin festat e fundvitit.  Por ekziston një ditë e veçantë e këtij muaji, që konsiderohet si më e trishtueshmja...

Studimi/ Kjo është dita më depresive e vitit

më 1.2018 - Java News

Është e natyrshme që të ndihesh disi me moral të rënë në Janar, pas haresë e gëzimit që përcjellin festat e fundvitit.  Por ekziston një ditë e veçantë e këtij muaji, që konsiderohet si më e trishtueshmja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK