http://kariera.mk

Përmbyset autobusi në Turqi, të paktën 9 të vdekur

para 11 muajve - BalkanWeb

TURQI-Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes së një autobusi në Silopi të qytetit juglindor të Turqisë, Şırnak, raporton Anadolu Agency (AA)....

Përmbyset autobusi me pasagjerë në Turqi, 9 të vdekur dhe 38 të plagosur

para 11 muajve - BalkanWeb

TURQI- Nëntë shtetas irakenë mbetën të vdekur dhe 38 të tjerë të plagosur në një aksident rrugor në juglindje të Turqisë. Viktimat dhe të plagosurit ishin udhëtarë në një autobus që u përmbys në krahinën...

Përmbyset autobusi në Turqi, të paktën 9 të vdekur

para 11 muajve - TV Koha

TURQI-Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes së një autobusi në Silopi të qytetit juglindor të Turqisë, Şırnak, raporton Anadolu Agency (AA)....

9 të vdekur nga përmbysja e një autobusi në Turqi

para 11 muajve - Aktuale

Së paku 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes së një autobusi në Silopi të qytetit juglindor të Turqisë, Şırnak. Autobusi  që po transportonte udhëtarë...

Tragjike në Turqi, përmbyset treni, mes 9 të vdekurve dhe 3 fëmijë

para 11 muajve - Shqiptarja

Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes së një autobusi në Silopi të qytetit juglindor të Turqisë, Şırnak, raporton Anadolu Agency (AA). Autobusi...

Përmbyset një autobus në Turqi, të paktën 9 të vdekur

para 11 muajve - Lajmi.net

Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes së një autobusi në Silopi të qytetit juglindor të Turqisë, Şırnak. Autobusi me targa të huaja që transportonte...

Përmbyset një autobus, të paktën 9 të vdekur

para 11 muajve - Syri

Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes së një autobusi në Silopi të qytetit juglindor të Turqisë, ??rnak. Autobusi me targa të huaja që transportonte...

Përmbyset një autobus në Turqi, të paktën 9 të vdekur

para 11 muajve - MRT

Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes... Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes...

Turqi, përmbyset autobusi, 9 të vdekur dhe 38 të plagosur

para 11 muajve - Portalb

Nëntë shtetas irakenë mbetën të vdekur dhe 38 të tjerë të plagosur në një aksident rrugor në juglindje të Turqisë. Viktimat dhe të plagosurit ishin udhëtarë në një autobus që u përmbys në krahinën juglindore...

Përmbyset autobusi në autostradë, 9 të vdekur e 38 të lënduar

para 11 muajve - GazetaBlic

Nënta persona kanë gjetur vdekjen dhe 38 të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor në krahinën juglindore të Şırnakut në Turqi. Aksidenti ndodhi në rrethin Silopi, ndërsa viktimat janë kryesisht...

Turqi, përmbyset autobusi, 9 të vdekur dhe 38 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Nëntë shtetas irakenë mbetën të vdekur dhe 38 të tjerë të plagosur në një aksident rrugor në juglindje të Turqisë. Viktimat dhe të plagosurit ishin udhëtarë në një autobus që u përmbys në krahinën juglindore...

Përmbyset autobusi në autostradë, 9 të vdekur e 38 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Express

Nënta persona kanë gjetur vdekjen dhe 38 të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor në krahinën juglindore të Şırnakut në Turqi. Aksidenti ndodhi në rrethin Silopi, ndërsa viktimat janë kryesisht...

Përmbyset një autobus në Turqi, të paktën 9 të vdekur

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv ŞIRNAK (AA) - Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes së një autobusi në Silopi të qytetit juglindor të Turqisë, Şırnak, raporton...

Përmbyset një autobus në Turqi, të paktën 9 të vdekur

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes së një autobusi në Silopi të qytetit juglindor të Turqisë, Şırnak. Autobusi me targa të huaja që transportonte...

9 të vdekur nga përmbysja e një autobusi në Turqi

para 11 muajve - Fakti Ditor

Së paku 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e përmbysjes së një autobusi në Silopi të qytetit juglindor të Turqisë, Şırnak. Autobusi që po transportonte udhëtarë...

Përmbyset një autobus në Turqi, të paktën 9 të vdekur (Foto/Video)

para 11 muajve - Gazeta e re

Sipas vlerësimeve të para në aksidentin kanë humbur jetën të paktën 9 persona 3 prej të cilëve fëmijë, ndërsa janë plagosur 28 të tjerë. Të paktën 9 persona kanë humbur jetën dhe 28 të tjerë kanë mbetur...

Përmbyset autobusi në autostradë, 9 të vdekur e 38 të lënduar

para 11 muajve - Infokusi

Nënta persona kanë gjetur vdekjen dhe 38 të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor në krahinën juglindore të Şırnakut në Turqi. Aksidenti ndodhi në rrethin Silopi, ndërsa viktimat janë kryesisht...

Përmbyset autobusi në autostradë, 9 të vdekur e 38 të plagosur

para 11 muajve - Sovrani

Nënta persona kanë gjetur vdekjen dhe 38 të tjerë kanë mbetur të plagosur në një aksident rrugor në krahinën juglindore të Şırnakut në Turqi. Aksidenti ndodhi në rrethin Silopi, ndërsa viktimat janë kryesisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK