http://kariera.mk

Nisin bisedimet mes Ronaldos e PSG-së

para 9 muajve - Ina

Agjenti i Ronaldos ka nisur bisedimet me PSG-në për një transferim të mundshëm në Francë në vitin 2018. E ardhmja e portugezit, Cristiano Ronaldo, duket gjithnjë e më larg Real Madridit. Sipas asaj që...

Ronaldo po largohet nga Real Madrid, nis bisedimet me gjigantin evropian

para 9 muajve - GazetaBlic

Agjenti i Ronaldos ka nisur bisedimet me PSG-në për një transferim të mundshëm në Francë në vitin 2018. E ardhmja e portugezit, Cristiano Ronaldo, duket gjithnjë e më larg Real Madridit. Sipas asaj që...

Nisin bisedimet mes Ronaldos e PSG-së

para 9 muajve - Gazeta Express

Agjenti i Ronaldos ka nisur bisedimet me PSG-në për një transferim të mundshëm në Francë në vitin 2018. E ardhmja e portugezit, Cristiano Ronaldo, duket gjithnjë e më larg Real Madridit. Sipas asaj që...

Florentino Perez, 400 milionë euro për Neymar?!

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Reali i Madridit është gati të bëjë çmendurinë e shekullit. Sikurse informon e përditshmja spanjolle Marca, një gazetë shumë pranë klubit madrilen, Florentino Perez kërkon me çdo kusht të blejë Neymar....

Reali bën “çmendurinë”, verën e ardhshme Neymar prezantohet në Bernabeu

para 9 muajve - Lajmi.net

. Real Madrid e ka marrë seriozisht punën e transferimit të Neymar. Sipas ‘Marca, ‘Los Blancos’ do të tentojnë që në verën e ardhshme të rikthejnë në La Liga sulmuesin brazilian, për të zëvendësuar Cristiano...

Çmenduria e Man United, thyen gjitha rekordet për blerjen e Neymarit

para 9 muajve - Gazeta Express

500 milionë euro, kaq është i gatshëm të ofrojë Unitedi për Neymarin, më shumë se dyfishin që pagoi PSG-ja për ta marrë atë nga Barcelona në vitin 2017. Manchester United është i gatshëm që të bëjë çmenduri...

Manchester United përgatit shifrën e “çmendur” për blerjen e Neymarit

para 9 muajve - Koha.net

Manchester Unitedi është i gatshëm që të bëjë çmenduri për të sjellë brazilianin Neymar në Angli. Sipas “Le10Sport”, Unitedi po përgatit plot 500 milionë euro për sulmuesin, i cili verën e kaluar la Barcelonën...

Nisin bisedimet mes Ronaldos e PSG-së

para 9 muajve - Infokusi

Agjenti i Ronaldos ka nisur bisedimet me PSG-në për një transferim të mundshëm në Francë në vitin 2018. E ardhmja e portugezit, Cristiano Ronaldo, duket gjithnjë e më larg Real Madridit. Sipas asaj që...

Reali kthen vëmendjen kah Neymar

para 9 muajve - Klan Kosova

Real Madrid ka kthyer vëmendjen kah Neymar, pasi që po synon që të nënshkruajë me të, sipas Marca. Mbretërit ndjejnë se kanë nevojë për super-përforcim në skuadrën e tyre,pas rezultateve të dobëta në muajt...

Real Madrid me sytë nga Neymar

para 9 muajve - Albeu

Real Madrid ka kthyer vëmendjen kah Neymar , pasi që po synon që të nënshkruajë me të, sipas Marca. Mbretërit ndjejnë se kanë nevojë për super-përforcim në skuadrën e tyre,pas rezultateve të dobëta në...

Ronaldo po largohet nga Real Madrid, nis bisedimet me gjigantin evropian

para 9 muajve - Bota Press

Agjenti i Ronaldos ka nisur bisedimet me PSG-në për një transferim të mundshëm në Francë në vitin 2018.E ardhmja e portugezit, Cristiano Ronaldo, duket gjithnjë e më larg Real Madridit.Sipas asaj që raporton...

United gati të shpenzojë 500 mln euro për Neymar

para 9 muajve - Java News

500 milionë euro, kaq është i gatshëm të ofrojë Manchester Unitedi për Neymarin, më shumë se dyfishin që pagoi PSG-ja për ta marrë atë nga Barcelona në vitin 2017. Manchester United është i gatshëm të...

Florentino Perez, 400 milionë euro për Neymar?!

para 9 muajve - Shenja

Reali i Madridit është gati të bëjë çmendurinë e shekullit. Sikurse informon e përdtishmja spanjolle Marca, një gazetë shumë pranë klubit madrilen, Florentino Perez kërkon me çdo kusht të blejë Neymar....

Reali ofron Ronaldon dhe 200 milionë euro për Neymarin

para 9 muajve - InfoShqip

Real Madrid po kalon një ndër sezonet më të dobëta në historinë 116 vjeçare të klubit. Madrilenët janë 16 pikë pas rivalit të përbetuar të Barcelonës, të cilët kryesojnë si e vetëm renditjen tabelore të...

Ronaldo po largohet nga Real Madrid, nis bisedimet me gjigantin evropian?

para 9 muajve - Periskopi

Agjenti i Ronaldos ka nisur bisedimet me PSG-në për një transferim të mundshëm në Francë në vitin 2018. E ardhmja e portugezit, Cristiano Ronaldo, duket gjithnjë e më larg Real Madridit. Sipas asaj që...

Nisin bisedimet mes Ronaldos e PSG-së

para 9 muajve - Fol

Agjenti i Ronaldos ka nisur bisedimet me PSG-në për një transferim të mundshëm në Francë në vitin 2018. E ardhmja e portugezit, Cristiano Ronaldo, duket gjithnjë e më larg Real Madridit. Sipas asaj që...

Reali kthen vëmendjen kah Neymar

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Real Madrid ka kthyer vëmendjen kah Neymar, pasi që po synon që të nënshkruajë me të, sipas Marca. Mbretërit ndjejnë se kanë nevojë për super-përforcim në skuadrën e tyre,pas rezultateve të dobëta në muajt...

Dy klubet që kanë bërë gati nga 500 milionë euro për Neymar

para 9 muajve - Sovrani

Është shumë herët për të folur për merkaton e verës, por mediumi i njohur francez ‘Le10 Sport’ ka publikuar një artikull me pretendime se braziliani Neymar do të jetë protagonisti kryesor i merkatos së...

Florentino Perez, 400 milionë euro për Neymar?!

para 9 muajve - AlbPortali

Reali i Madridit është gati të bëjë çmendurinë e shekullit. Sikurse informon e përdtishmja spanjolle Marca, një gazetë shumë pranë klubit madrilen, Florentino Perez kërkon me çdo kusht të blejë Neymar....

Çmenduria e Realit për Neymarin i kalon limitet, jep Ronaldon + 200 mln euro

para 9 muajve - Portalb

Real Madrid dëshiron të bëjë “biznes” me Neymarin. Drejtues të “Los Blancos” po vështrojnë lëvizjet e sulmuesit brazilian dhe në verën e vitit 2019 pritet të bëjë një ofertë joshëse për Paris Saint Germain,...

Presidenca e Realit ka vetëm një ëndërr, quhet Neymar

para 9 muajve - Albeu

Epoka e kontrasteve për Santiago Bernabeun, vendimmarrja që do të shënojë të ardhmen e klubit dhe ekipin për vitet e ardhshme. 5 titujt e vitit 2017 e nidhmojnë ekipin të qetësohet dhe pse disa prej tyre...

Legjenda Ronaldo kritikon Neymarin për kalimin te PSG-ja

para 9 muajve - Koha.net

Legjenda e Brazilit, Ronaldo, ka pohuar se Neymari ka bërë një hap prapa në karrierë kur braktisi Barcelonën për Paris Saint-Germainin gjatë verës së kaluar. Neymar u bë lojtari më i shtrenjtë në histori...

A do të jetë kjo e treta e vërteta për Neymarin dhe Real Madridin?

para 9 muajve - Medial

Deri tani Neymari dhe Real Madridi kanë biseduar për një transferim të mundshëm në dy raste dhe mbase tash, 12 vite pas, do të jetë e treta e vërteta. Neymari ishte në prova te Real Madridi kur ishte 14...

A do të jetë kjo e treta e vërteta për Neymarin dhe Real Madridin?

para 9 muajve - Gazeta Express

. Deri tani Neymari dhe Real Madridi kanë biseduar për një transferim të mundshëm në dy raste dhe mbase tash, 12 vite pas, do të jetë e treta e vërteta. Neymari ishte në prova te Real Madridi kur ishte...

Çmendet Reali, Ronaldon plus miliona për Neymarin

para 9 muajve - Albeu

Sipas Marcas, mbretërit janë të gatshëm të ndajnë 400 milionë euro për sulmuesin brazilian, Neymar. Shumë e cila përfshin edhe rrogën për lojtarin gjatë katër vjetëve. Një opsion tjetër është edhe ofrimi...

Legjenda Ronaldo kritikon Neymarin për kalimin te PSG-ja

para 9 muajve - Infokusi

Legjenda e Brazilit, Ronaldo, ka pohuar se Neymari ka bërë një hap prapa në karrierë kur braktisi Barcelonën për Paris Saint-Germainin gjatë verës së kaluar. Neymar u bë lojtari më i shtrenjtë në histori...

Çmenduria e Realit për Neymarin i kalon limitet, jep Ronaldon + 200 mln euro

para 9 muajve - Syri

Real Madrid dëshiron të bëjë “biznes” me Neymarin. Drejtues të “Los Blancos” po vështrojnë lëvizjet e sulmuesit brazilian dhe në verën e vitit 2019 pritet të bëjë një ofertë joshëse për Paris Saint Germain....

Reali ofron Ronaldon dhe 200 milionë euro për Neymarin

para 9 muajve - Telegrafi

Real Madrid po kalon një ndër sezonet më të dobëta në historinë 116 vjeçare të klubit. Madrilenët janë 16 pikë pas rivalit të përbetuar të Barcelonës, të cilët kryesojnë si e vetëm renditjen tabelore të...

Real Madrid do me patjetër Neymar, bën planin për të arritur te braziliani

para 9 muajve - Newsport

Prej kohësh diskutohet një kalim i Neymar te Real Madrid. Mund të duket si një fantazi e merkatos së futbollistëve, por duket se në këtë mes ka më tepër sa sa zëra. Sipas Marcas, drejtuesit e Real Madrid...

Shifra e çmendur e Realit; 400 milionë euro për Neymarin

para 9 muajve - Lajm

Të tilla shifra mund të diskutohen te Real Madridi. 400 milionë euro është investimi për të siguruar nënshkrimin e Neymar, verën e ardhshme. Siç është raportuar të premten nga gazeta “Marca”, inkorporimi...

Zemërohet Cristiano Ronaldo

para 9 muajve - Politiko

Cristiano Ronaldo është tërbuar nga blerjet e reja të Real Madridit, sipas Don Balon. Ylli portugez thuhet te jetë tejet i zhgënjyer nga aktiviteti i presidentit të Real Madridit, Florentino Perez, në...

Zemërohet Cristiano Ronaldo

para 9 muajve - Gazeta Express

. Cristiano Ronaldo është tërbuar nga blerjet e reja të Real Madridit, sipas Don Balon. Ylli portugez thuhet te jetë tejet i zhgënjyer nga aktiviteti i presidentit të Real Madridit, Florentino Perez, në...

Ronaldo braziliani: “Duke ikur me PSG, Neymari bëri hap prapa në karrierë”

para 9 muajve - Java News

Ronaldo beson se Neymari gaboi me transferimin në PSG.Në një intervistë për kanalin zyrtar në Youtube të legjendës, ‘Zico’, Ronaldo Nazario foli për vendimin e Neymarit që të transferohet te Paris Saint...

A do të jetë kjo e treta e vërteta për Neymarin dhe Real Madridin?

para 9 muajve - Sovrani

Deri tani Neymari dhe Real Madridi kanë biseduar për një transferim të mundshëm në dy raste dhe mbase tash, 12 vite pas, do të jetë e treta e vërteta. Neymari ishte në prova te Real Madridi kur ishte 14...

Real Madrid gëzon tifozët me vendimin për Neymarin

para 9 muajve - Lajmi.net

. Real Madrid planifikon transferimin e sulmuesit të Paris Saint-Germain, Neymar. E përditshmja sportive madrilene “Marca”, shkruan se “Los Blancos” kanë në mendje blerjen e yllit brazilian. Neymar iu...

Zemërohet Cristiano Ronaldo

para 9 muajve - Infokusi

Cristiano Ronaldo është tërbuar nga blerjet e reja të Real Madridit, sipas Don Balon. Ylli portugez thuhet te jetë tejet i zhgënjyer nga aktiviteti i presidentit të Real Madridit, Florentino Perez, në...

Cristiano Ronaldo zemërohet me bashkëlojtarët e rinj

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Cristiano Ronaldo është tërbuar nga blerjet e reja të Real Madridit, sipas Don Balon. Ylli portugez thuhet te jetë tejet i zhgënjyer nga aktiviteti i presidentit të Real Madridit, Florentino Perez, në...

Zemërohet Cristiano Ronaldo

para 9 muajve - Sovrani

Cristiano Ronaldo është tërbuar nga blerjet e reja të Real Madridit, sipas Don Balon. Ylli portugez thuhet te jetë tejet i zhgënjyer nga aktiviteti i presidentit të Real Madridit, Florentino Perez, në...

Ronaldo: “Duke shkuar në PSG, Neymari bëri një hap prapa në karrierë”

para 9 muajve - Gazeta Express

Ronaldo beson se Neymari gaboi me transferimin në PSG. Në një intervistë për kanalin zyrtar në Youtube të legjendës, 'Zico', Ronaldo Nazario foli për vendimin e Neymarit që të transferohet te Paris Saint...

“Neymar gaboi rëndë”

para 9 muajve - Sovrani

Ronaldo beson se Neymari gaboi me transferimin në PSG. Në një intervistë për kanalin zyrtar në Youtube të legjendës, ‘Zico’, Ronaldo Nazario foli për vendimin e Neymarit që të transferohet te Paris Saint...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK