http://kariera.mk

Video/ Përplaset autobusi, vdesin 3 persona dhe plagosen 45 të tjerë

më 1.2018 - Klan

Një autobus është përplasur pasditen e së premtes në Pragë, Çeki. Mësohet se 3 persona kanë vdekur dhe 45 të tjerë janë plagosur, ku 5 prej tyre janë në gjendje të rëndë. Incidenti ndodhi rreth orës 16:00...

Pragë, tre të vdekur dhe 45 të plagosur

më 1.2018 - Zhurnal

Tre persona raportohen se kanë humbur jetën dhe 45 të tjerë janë plagosur, disa janë në gjendje të rëndë, gjatë një aksidenti që ndodhi sot në periferi të Pragës. Në aksident janë përfshirë një vetyrë...

Tre të vdekur dhe 45 të plagosur, nga aksidenti në periferi të Pragës

më 1.2018 - Shqiptarja

Një aksident midis një minibusi dhe një autobusi u ka marrë jetën të paktën 3 personave dhe 45 kanë mbetur të plagosur.Aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:00 të mbrëmjes në periferi të Pragës. Autobusi...

Aksident me tre të vdekur dhe 45 të plagosur, disa në gjendje të rëndë

më 1.2018 - NOA

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Pragë të Çekisë, ku një autobus është përplasur me një makinë të vogël. Nga kjo ngjarje, të paktën 3 persona janë raportuar të vdekur, dhe 45 të tjerë u plagosën....

Pragë, përplaset autobusi, 3 të vdekur dhe 45 të plagosur

më 1.2018 - Gazeta Shqip

Një autobus është aksidentuar në Pragë, duke lënë tre persona të vdekur dhe dhjetëra të plagosur. Një makinë u përplas me autobusin rreth orës 16.00 në orën lokale (15.00). Shoferi i makinës mbeti i vdekur...

FOTO/ Tre të vdekur dhe 45 të plagosur, ja ku ka ndodhur aksidenti tragjik...

më 1.2018 - Syri

Tre persona raportohen se kanë humbur jetën dhe 45 të tjerë janë plagosur, disa janë në gjendje të rëndë, gjatë një aksidenti  që ndodhi sot në periferi të Pragës. Në aksident janë përfshirë një vetyrë...

Pragë: Aksident i Rëndë Trafiku

më 1.2018 - Kallxo

Të paktën tre persona kanë vdekur dhe 45 të tjerë janë plagosur, ku disa janë në gjendje të rëndë, gjatë një aksidenti që ndodhi sot mes një autobusi dhe një veture në Horomerice  (lagje në periferi të...

Vetura përplaset për një autobus në Pragë, tre të vdekur dhe 30 të lënduar (Foto/Video)

më 1.2018 - Telegrafi

Tre vetë kanë vdekur pasi një veturë u përplas me një autobus në Pragë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, rreth 30 të tjerë u plagosën në aksidentin që ndodhi rreth orës 16:00 këtë pasdite. Incidenti...

​Tre të vdekur dhe 45 të plagosur në një aksident me autobus

më 1.2018 - RTV 21

Mes të plagosurve pesë janë në gjendje të rëndë Të paktën tre persona kanë vdekur dhe 45 të tjerë janë plagosur, ku disa janë në gjendje të rëndë, gjatë një aksidenti që ndodhi sot mes një autobusi dhe...

​Tre të vdekur në një aksident me autobus në Pragë

më 1.2018 - Koha.net

Të paktën tre persona kanë vdekur dhe 45 të tjerë janë plagosur, ku disa janë në gjendje të rëndë shëndetësore, gjatë një aksidenti që ndodhi sot mes një autobusi dhe një veture në Horomerice (lagje në...

FOTO/ Tre të vdekur dhe 45 të plagosur, ja ku ka ndodhur aksidenti tragjik…

më 1.2018 - Lajm

Tre persona raportohen se kanë humbur jetën dhe 45 të tjerë janë plagosur, disa janë në gjendje të rëndë, gjatë një aksidenti  që ndodhi sot në periferi të Pragës. Në aksident janë përfshirë një vetyrë...

Vetura përplaset për një autobus në Pragë, tre të vdekur dhe 30 të lënduar

më 1.2018 - Shenja

Tre vetë kanë vdekur pasi një veturë u përplas me një autobus në Pragë. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, rreth 30 të tjerë u plagosën në aksidentin që ndodhi rreth orës 16:00 këtë pasdite. Incidenti...

​Tre të vdekur dhe 45 të plagosur në një aksident me autobus në Pragë

më 1.2018 - Periskopi

Të paktën tre persona kanë vdekur dhe 45 të tjerë janë plagosur, ku disa janë në gjendje të rëndë, gjatë një aksidenti që ndodhi sot mes një autobusi dhe një veture në Horomerice (lagje në periferi të...

Vetura përplaset për një autobus në Pragë, tre të vdekur dhe 30 të lënduar

më 1.2018 - AlbPortali

Tre vetë kanë vdekur pasi një veturë u përplas me një autobus në Pragë. Loading... Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, rreth 30 të tjerë u plagosën në aksidentin që ndodhi rreth orës 16:00 këtë...

​Tre të vdekur dhe 45 të plagosur në një aksident me autobus në Pragë

më 1.2018 - KosovaPress

“Përplasja ka shkaktuar tre të vdekur, shoferen e veturës dhe dy persona në autobus, që u përplas me një pemë pasi doli nga rruga për një arsye ende të papërcaktuar”, deklaroi zëdhënësja e policisë, Monika...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK