http://kariera.mk

VMRO-DPMNE e la jashtë Muhamedin

më 1.2018 - Ina

Profesori i Hasanbegut, Muhamed Ahmeti, i cili ishte i nominuar nga VMRO-DPMNE si zv/kryetar i Shkupit nëse do të fitonte në zgjedhjet lokale ka ngelur jashtë organeve të larta partiake. Ai ishte një figurë...

Mickoski flet pas emërimeve të reja në kreun e VMRO-DPMNE-së

më 1.2018 - Gazeta Express

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristian Mickoski ka deklaruar se përbërja e re e Komitetit Ekzekutiv të partisë që u zgjodh në seancën e sotme të Komitetit Qendror e përbëjnë njerëz të motivuar fuqimisht të...

VMRO-DPMNE-ja zgjodhi Komitetin e ri Ekzekutiv

më 1.2018 - Alsat-M

VMRO-DPMNE-ja zgjodhi Komitetin e ri Ekzekutiv të partisë. Igor Janushev, ish drejtor i NTP-së do të jetë sekretar gjeneral i partisë. Nënkryetar do të jenë Aleksandër Nikollovski, kryetari i Kavadarcit...

Mickoski: OBRM-PDUKM do të jetë e fuqishme dhe sa më shpejtë që është e mundur do të kërkojmë zgjedhje të parakohshme parlamentare

më 1.2018 - Telegrafi

Lideri i partisë më të madhe opozitare në Maqedoni, Hristijan Mickoski i përshkruajti anëtarët e rinj të Komitetit ekzekutiv të OBRM-PDUKM-së që u zgjodhën në seancën e sotme të Komitetit qendror si persona...

VMRO-DPMNE-ja zgjodhi Komitetin e ri Ekzekutiv

më 1.2018 - Aktuale

VMRO-DPMNE-ja zgjodhi Komitetin e ri Ekzekutiv të partisë. Igor Janushev, ish drejtor i NTP-së do të jetë sekretar gjeneral i partisë. Nënkryetar do të jenë Aleksandër Nikollovski, kryetari i Kavadarcit...

Ja kush janë nënkryetarët dhe sekretari gjeneral i VMRO-DPMNE-së

më 1.2018 - Ina

Në mbledhjen e sotme të Komitetit qendror të VMRO-DPMNE-së për nënkryetarë të partisë janë zgjedhur Vllado Misajllovski, Mitko Jançev dhe Aleksandar Nikolloski. Vllado Misajllovski është ish ministër për...

Misajllovski, Jançev dhe Nikolloski janë nënkryetarët e rinj të VMRO-DPMNE-së

më 1.2018 - Gazeta Express

Në mbledhjen e sotme të Komitetit qendror të VMRO-DPMNE-së për nënkryetarë të partisë janë zgjedhur Vllado Misajllovski, Mitko Jançev dhe Aleksandar Nikolloski. Vllado Misajllovski është ish ministër...

VMRO-DPMNE e la jashtë Muhamedin

më 1.2018 - Almakos

Profesori i Hasanbegut, Muhamed Ahmeti, i cili ishte i nominuar nga VMRO-DPMNE si zv/kryetar i Shkupit nëse do të fitonte në zgjedhjet lokale ka ngelur jashtë organeve të larta partiake. Ai ishte një figurë...

Toni Mihajllovski, Koce Trajanovski, Vllatko Gjorçev… këto janë disa nga anëtarët e ri të Komitetit ekzekutiv të VMRO-DPMNE-së

më 1.2018 - Gazeta Express

Aktori Toni Mihajllovski, koordinatori i grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së, Vllatko Gjorçev, ish kryetari i Qytetit të Shkupit, Koce Trajanovski, kryetarja e Lidhjes së gruas, Daniela Rangellova, dhe...

Misajllovski, Jançev dhe Nikolloski janë nënkryetarët e rinj të OBRM-PDUKM-së

më 1.2018 - Telegrafi

Në mbledhjen e sotme të Komitetit qendror të OBRM-PDUKM-së për nënkryetarë të partisë janë zgjedhur Vllado Misajllovski, Mitko Jançev dhe Aleksandar Nikolloski. Vllado Misajllovski është ish ministër për...

Kreu i ri i VMRO-së

më 1.2018 - Zhurnal

Shkup, 12 janar - Igor Janushev ish drejtor i ndërmarjes publike për komunikacion është sekretari i ri gjeneral i VMRO-së ka vendosur kështu komiteti qendrorë i partisë, transmeton Zhurnal.mk Për nënkryetar...

Ja cilët gjykatës të njohur do të vendosin për “Monstrën”, “Sopotin”

më 1.2018 - Almakos

Gjykata Penale sot i publikoi emrat e gjykatësve të cilët do të duhet të vendosin për lëndët e PSP-së. Rasti “Monstra” për vrasjen e pesëfishtë në Liqenin e Smillkovës me shpërndarjen e re në Penale dhe...

VMRO do zgjedh Komitetin e ri Ekzekutiv të partisë

më 1.2018 - Zhurnal

Shkup, 12 janar - VMRO-DPMNE-ja sonte do të zgjedhë Komitetin e ri Ek zekutiv të partisë. Anëtarët e ri të ekzekutivit partiak do të duhet të zgjidhen nga Komiteti Qendror. Jozyrtarisht flitet se në Komitetin...

Mickoski flet pas emërimeve të reja në kreun e VMRO-DPMNE-së

më 1.2018 - Shenja

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristian Mickoski ka deklaruar se përbërja e re e Komitetit Ekzekutiv të partisë që u zgjodh në seancën e sotme të Komitetit Qendror e përbëjnë njerëz të motivuar fuqimisht të...

Aleksandar Nikollovski dhe Vllatko Gjorçev pritet të jenë nënkryetarët e rinj të OBRM-PDUKM-së

më 1.2018 - Telegrafi

Lideri i ri i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski, do t’i propozojë deputetët Aleksandar Nikollovski dhe Vllatko Gjorçev për nënkryetarët të rinj të partisë, njofton Fokus duke u thirrur në burime të larta...

Ja kush janë nënkryetarët e VMRO-DPMNE-së dhe sekretari gjeneral

më 1.2018 - Aktuale

Igor Janushev është sekretari i ri gjeneral i VMRO-DPMNE-së ndërsa Aleksandar Nikollovski, Mitko Jançev dhe Vllado Misajllovski janë nënkryetar të kësja partie, kanë pohuar për TV 24 funksionar të lartë...

VMRO-DPMNE-ja zgjodhi Komitetin e ri Ekzekutiv

më 1.2018 - Almakos

12 Janar VMRO-DPMNE-ja zgjodhi Komitetin e ri Ekzekutiv të partisë. Igor Janushev, ish drejtor i NTP-së do të jetë sekretar gjeneral i partisë. Nënkryetar do të jenë Aleksandër Nikollovski, kryetari i...

VMRO-DPMNE e la jashtë Muhamedin

më 1.2018 - AlbPortali

Loading... Profesori i Hasanbegut, Muhamed Ahmeti, i cili ishte i nominuar nga VMRO-DPMNE si zv/kryetar i Shkupit nëse do të fitonte në zgjedhjet lokale ka ngelur jashtë organeve të larta partiake. Ai...

Ja kush janë nënkryetarët dhe sekretari gjeneral i VMRO-DPMNE-s

më 1.2018 - Almakos

Në mbledhjen e sotme të Komitetit qendror të VMRO-DPMNE-së për nënkryetarë të partisë janë zgjedhur Vllado Misajllovski, Mitko Jançev dhe Aleksandar Nikolloski. Vllado Misajllovski është ish ministër për...

VMRO-DPMNE e la jashtë Muhamedin

më 1.2018 - Fakti Ditor

Profesori i Hasanbegut, Muhamed Ahmeti, i cili ishte i nominuar nga VMRO-DPMNE si zv/kryetar i Shkupit nëse do të fitonte në zgjedhjet lokale ka ngelur jashtë organeve të larta partiake. Ai ishte një figurë...

VMRO do zgjedh Komitetin e ri Ekzekutiv të partisë

më 1.2018 - Alsat-M

VMRO-DPMNE-ja sonte do të zgjedhë Komitetin e ri Ek zekutiv të partisë. Anëtarët e ri të ekzekutivit partiak do të duhet të zgjidhen nga Komiteti Qendror. Jozyrtarisht flitet se në Komitetin Ekzekutiv...

Toni Mihajllovski, Koce Trajanovski, Vllatko Gjorçev… këto janë disa nga anëtarët e ri të Komitetit ekzekutiv të VMRO-DPMNE-së

më 1.2018 - Shenja

Aktori Toni Mihajllovski, koordinatori i grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së, Vllatko Gjorçev, ish kryetari i Qytetit të Shkupit, Koce Trajanovski, kryetarja e Lidhjes së gruas, Daniela Rangellova, dhe...

2018 do jetë viti i sprovës për Shqipërinë

më 1.2018 - Almakos

2018-ta duhet konsideruar një vit kyç për Shqipërinë dhe arsyet janë disa. Është ky një mesazh të cilin Brukseli e ka përcjellë qartë kohët e fundit përmes disa zyrtarëve të ndryshëm, shkruan Top Channel....

Kreu i ri i VMRO-së Janushev sekretar gjeneral, Misajlovski, Jancev e Nikolovski nënkryetar, Miloshoski e Dimovski jashtë liste

më 1.2018 - Lajm

Igor Janushev ish drejtor i ndërmarjes publike për komunikacion është sekretari i ri gjeneral i VMRO-së ka vendosur kështu komiteti qendrorë i partisë, transmeton Zhurnal.mk Për nënkryetar të partisë janë...

Ja kush janë nënkryetarët dhe sekretari gjeneral i VMRO-DPMNE-së

më 1.2018 - Fol

Në mbledhjen e sotme të Komitetit qendror të VMRO-DPMNE-së për nënkryetarë të partisë janë zgjedhur Vllado Misajllovski, Mitko Jançev dhe Aleksandar Nikolloski. Vllado Misajllovski është ish ministër për...

VMRO-DPMNE zgjodhi sekretarin gjeneral dhe nënkryetarët

më 1.2018 - Shenja

Ish drejtori i Ndërmarrjes Transporti Publik Igor Janushev është Sekretari i ri gjeneral i VMRO-DPMNE-së. Ai u zgjodh nga Komiteti Qendror i partisë. Për nënkryetar janë zgjedhur ish ministri i transportit...

Toni Mihajllovski, Koce Trajanovski, Vllatko Gjorçev… këto janë disa nga anëtarët e ri të Komitetit ekzekutiv të VMRO-DPMNE-së

më 1.2018 - Fol

Aktori Toni Mihajllovski, koordinatori i grupit parlamentar të VMRO-DPMNE-së, Vllatko Gjorçev, ish kryetari i Qytetit të Shkupit, Koce Trajanovski, kryetarja e Lidhjes së gruas, Daniela Rangellova, dhe...

VMRO do zgjedh Komitetin e ri Ekzekutiv të partisë

më 1.2018 - Lajm

VMRO-DPMNE-ja sonte do të zgjedhë Komitetin e ri Ekzekutiv të partisë. Anëtarët e ri të ekzekutivit partiak do të duhet të zgjidhen nga Komiteti Qendror. Jozyrtarisht flitet se në Komitetin Ekzekutiv do...

VMRO do zgjedh Komitetin e ri Ekzekutiv të partisë

më 1.2018 - Almakos

12 Janar VMRO-DPMNE-ja sonte do të zgjedhë Komitetin e ri Ek zekutiv të partisë. Anëtarët e ri të ekzekutivit partiak do të duhet të zgjidhen nga Komiteti Qendror. Jozyrtarisht flitet se në Komitetin Ekzekutiv...

E premta ditë jopune në Maqedoni

më 1.2018 - Almakos

E premtja, 19 janari 2018 është ditë jopune për qytetarët e besimit ortodoks në Republikën e Maqedonisë, informoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale. Ministria e Punës dhe e Politikës Sociale...

Dimovski dhe Milloshovski nuk kanë marrë ftesë për seancën e Komitetit Qendror të VMRO-së

më 1.2018 - Portalb

Një pjesë e funksionarëve partiak të VMRO-DPMNE-së që publikisht e kritikojnë procesin e zgjedhjes së liderit të ri partiak nuk janë ftuar në seancën e Komitetit Qendror të partisë. Siç kumtoi për “Makfaks”...

VMRO do zgjedh Komitetin e ri Ekzekutiv të partisë

më 1.2018 - Fakti Ditor

VMRO-DPMNE-ja sonte do të zgjedhë Komitetin e ri Ekzekutiv të partisë. Anëtarët e ri të ekzekutivit partiak do të duhet të zgjidhen nga Komiteti Qendror. Jozyrtarisht flitet se në Komitetin Ekzekutiv do...

VMRO-ja do të zgjedh Komitetin Ekzekutiv, dy figura të njohura nuk u ftuan fare

më 1.2018 - Gazeta Express

VMRO-DPME-ja sonte do të zgjedh Komitetin Ekzekutiv të partisë. Më herët Komiteti Qendror duhet të vendos kush do të anëtarësohet në atë ekzekutiv. Sipas paralajmërimeve, në Komitetin e ri Ekzekutiv pritet...

OBRM-PDUKM-ja do të zgjedh Komitetin Ekzekutiv, Dimovski dhe Milloshoski nuk janë ftuar

më 1.2018 - Telegrafi

OBRM-PDUKM sonte do të zgjedh Komitetin Ekzekutiv të partisë. Më herët Komiteti Qendror duhet të vendos kush do të anëtarësohet në atë ekzekutiv. Sipas paralajmërimeve, në Komitetin e ri Ekzekutiv pritet...

Dyshja e VMRO mbetet me gishta në gojë!

më 1.2018 - TV Koha

Para se sonte të mbahet komiteti qendror i VMRO-DPMNE-së ku do të zgjedhet komiteti i ri ekzekutiv, në të flitet se nuk do të ketë vend për funksionerët e lartë të deritanishëm të partisë, përfshirë këtu...

Dyshja e VMRO mbetet me gishta në gojë!

më 1.2018 - Ina

Para se sonte të mbahet komiteti qendror i VMRO-DPMNE-së ku do të zgjedhet komiteti i ri ekzekutiv, në të flitet se nuk do të ketë vend për funksionerët e lartë të deritanishëm të partisë, përfshirë këtu...

Dimovski dhe Milloshovski jashta komitetit ekzekutiv të VMRO-së

më 1.2018 - Aktuale

Para se sonte të mbahet komiteti qendror i VMRO-DPMNE-së ku do të zgjedhet komiteti i ri ekzekutiv, në të flitet se nuk do të ketë vend për funksionerët e lartë të deritanishëm të partisë, përfshirë këtu...

VMRO-ja do të zgjedh Komitetin Ekzekutiv, Dimovski dhe Milloshoski nuk janë ftuar

më 1.2018 - Almakos

VMRO-DPME-ja sonte do të zgjedh Komitetin Ekzekutiv të partisë. Më herët Komiteti Qendror duhet të vendos kush do të anëtarësohet në atë ekzekutiv. Sipas paralajmërimeve, në Komitetin e ri Ekzekutiv pritet...

Dimovski dhe Milloshovski jashtë komitetit ekzekutiv të VMRO-së

më 1.2018 - AlbPortali

Loading... Para se sonte të mbahet komiteti qendror i VMRO-DPMNE-së ku do të zgjedhet komiteti i ri ekzekutiv, në të flitet se nuk do të ketë vend për funksionerët e lartë të deritanishëm të partisë, përfshirë...

Dimovski dhe Milloshovski jashtë komitetit ekzekutiv të VMRO-së

më 1.2018 - Fakti Ditor

Para se sonte të mbahet komiteti qendror i VMRO-DPMNE-së ku do të zgjedhet komiteti i ri ekzekutiv, në të flitet se nuk do të ketë vend për funksionerët e lartë të deritanishëm të partisë, përfshirë këtu...

Dimovski dhe Milloshovski jashtë komitetit ekzekutiv të VMRO-së

më 1.2018 - Fol

Para se sonte të mbahet komiteti qendror i VMRO-DPMNE-së ku do të zgjedhet komiteti i ri ekzekutiv, në të flitet se nuk do të ketë vend për funksionerët e lartë të deritanishëm të partisë, përfshirë këtu...

Sugarevski më 23 janar në PSP për lëndën “Trajektorja”

më 1.2018 - Aktuale

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Goran Sugarevski sot konfirmoi se më 23 janar të këtij viti do të dëshmojë në PSP për rastin “Trajektorja”. “Po. Më 23 janar jam i ftuar në Prokurorinë Speciale Publike...

Ministri Sugareski më 23 janar në PSP për rastin “Trajektorja”

më 1.2018 - Telegrafi

Ministri për Transport dhe Lidhje, Goran Sugareski sot konfirmoi se më 23 janar do të jetë dëshmitar i PSP-së për rastin “Trajektorja”, përcjell Telegrafi Maqedoni. “Po, më 23 janar jam i thirrur në Prokurorinë...

Sugarevski më 23 janar në PSP për lëndën “Trajektorja”

më 1.2018 - Portalb

Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Goran Sugarevski sot konfirmoi se më 23 janar të këtij viti do të dëshmojë në PSP për rastin “Trajektorja”. “Po. Më 23 janar jam i ftuar në Prokurorinë Speciale Publike...

Shqiptarëve të Maqedonisë po iu jepen të drejtat me këste – nuk ka zyrtarizim, por avancim të gjuhës shqipe

më 1.2018 - Almakos

Shkruan: Publikuar më 11.01.2018 Xhevdet Pozhari Nuk ka zyrtarizim të gjuhës shqipe në Maqedoni, por avancim të përdorimit të saj. Një “sukses” ky i arritur pas 4 mandatesh të bashkëqeverisjes së BDI –...

Ministri Sugareski më 23 janar në PSP për rastin “Trajektorja”

më 1.2018 - Almakos

Ministri për Transport dhe Lidhje, Goran Sugareski sot konfirmoi se më 23 janar do të jetë dëshmitar i PSP-së për rastin “Trajektorja”, përcjell Telegrafi Maqedoni. “Po, më 23 janar jam i thirrur në Prokurorinë...

Gjuha shqipe në Maqedoni, Berisha: Fitore për kombin shqiptar

më 1.2018 - Gazeta Liria

Ish- kryeministri Sali Berisha përshëndeti zyrtarizimin e gjuhës shqipe në Maqedoni. Berisha e cilëson një arritje të madhe, ndërsa thekson se zbatimi i ligjit është fitore historike për shqiptarët. “Te...

VMRO për të burgosurit: Qeveria po bën përndjekje politike

më 1.2018 - Almakos

VMRO-DPMNE ka reaguar sot se të paraburgosurit për ndodhitë e Kuvendit më 27 prill janë viktimë e përndjekjes politike që e ndjejnë inkuizicionin e shekullit 21 në lëkurën e vet. Procedura kundër tyre...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK